HC Děčín
Vyloučení - 2 min.: 1:3
  • 02:14 Vacek (Volráb)
  • 21:48 Zajan (Molnár)
  • 45:20 Faigl (Kopta, Vacek)
  • 45:34 Oliverius (Zika, Molnár)
  • 58:22 Zika (Oliverius)
  • 59:14 Vaněk (Kopta)
Bílina - Jablonec 3:4 PP
Klatovy - Řisuty 3:5
Kobra Praha - Trutnov 6:2
Vrchlabí - Klášterec n/O 3:2
Soupiska HC Děčín

Lavinger (Kácha)

Hříbal, Molnár, Chmel, Kaltenböck, Málek, Vaněk, Procházka

Hašek, Volráb, Zajan, Navarra, Oliverius "C", Zika, Vacek, Faigl, Kopta, Chovanec, Fojt, Sýkora, Vykouk

Trenér:

Jaromír Carvan

Po vytoužené výhře, hořká prohra

Utkání hrané na ledě Děčína zcela ovládli domácí hráči a tak se baníkovci vrací zpět bez bodu
V sobotu 11.2 2017 se hrálo další kolo 2.hokejové ligy a to již 34. v pořadí a naše kluky z áčka přivítali na svém ledě Medvědi z Děčína. Do Děčína naši kluci jeli bez zraněných opor, včetně dvou brankářů Davida Feča a Petra Hrušky. Do branky tedy nastoupil mladičký Ondra Kuchař.

Úvodní vhazování vyhrál Děčín a zápas začal. Domácí se okamžitě dostali do obranného pásma Baníku a vyslali na branku Kuchaře střely, které ale zlikvidoval s přehledem. Bohužel již ve třetí minutě Ondra kapituloval, kdy ho překonal děčínský Radim Vacek a Medvědi se ujali vedení 1:0 Následující minuty byly plné akcí na obou stranách. Na jedné straně zářil domácí brankář Lukáš Lavinger a na druhé straně mladý Ondra Kuchař.

Druhá třetina nám nabídla spoustu akcí. Hned v úvodu třetiny domácí vyslali několik střel a předvedli několik skvělých akcí , které korunovali vstřeleným gólem na 2:0. Baník však nesvěsil hlavu a snažil se snížit rozdíl ve skóre. Bohužel, ač Martin Trapl pálil , Lavinger držel stále čisté konto. Pohořel i Radim Řezníček. Pár ojedinělých střel letělo i v dalších minutách, ale domácí brankář za svoje záda nepustil ani jeden puk. Do kabin se šlo tedy za stavu 2:0

Ve třetí třetině bylo k vidění spousta akcí, ale většina jen na straně domácích Medvědů. Po pěti minutách třetí třetiny obral o puk baníkovce Ondřej Kopta a založil akci pro Tomáše Faigla a ten skóroval na 3:0. Než se stihli hosté vzpamatovat Medvědi už zase zvedali ruce nad hlavu po gólu svého kapitána Michala Olivieruse. Mladičký Ondra Kuchař vytasil skvělé zásahy, ale bohužel kapituloval opět a to hned dvakrát za sebou když jej překonal Lukáš Zika a vzápětí i Radomír Vaněk a stav se zastavil na 6:0. Několik pěkných hokejových akcí předvedl Roman Kašpar, který by se dal vyhlásit za hráče zápasu, ale našel se ještě lepší hráč a to brankář Ondra Kuchař, který ač se to nezdá podle skóre, ale velice svůj tým podržel a nepustil za svá záda více puků.

Další zápas HC Baník Sokolov sehraje na domácím ledě a to opět s HC Děčín ve středu 15.2.2017 od 18 hodin