3.3. 2017 | A-tým | Denisa Dimitrovová
Již zítra začíná Baníku boj o udržení

V sobotu 4.3.2017 zajíždí A-tým Baníku na led Vajgaru, kde odehraje první utkání v boji o udržení ve 2. lize

Boje o udržení byly zahájeny již ve středu 1.3.2017, kdy sobotní soupeř Baníku zavítal na led Techniky Brno, která byla považována za favorita. Vajgar však favorita zaskočil a na jeho ledě zvítězil 4:2. Do černého se postupně trefili David Kohút, Adolf Straka, Denis Heldák a trefou do prázdné brány podtrhl výhru Jindřichova Hradce Dominik Šalamoun.
Mezi nejproduktivnější hráče Vajgaru v základní části patřili David Jaša, kapitán týmu Ota Lazorišák a Dominik Šalamoun. Nejproduktivnějším obráncem byl Tomáš Tržil. Co se brankářů Vajgaru týče do prvního utkání o udržení zasáhl Michael Formánek, který měl v základní částí úspěšnost 82,18%, a Technice povolil pouze dvakrát skórovat. Domácí budou mít psychickou výhodu oproti hostujícímu Baníku, ten však je více odpočatý. Jak to všechno dopadne se dozvíme již zítra po 18:00 hodině.

Sestava Vajgaru z posledního utkání proti Technice: Formánek – Tržil "A", Kohút T. "A", Růžek, Pípal, Bureš, Straka, Zderadička – Šalamoun, Hrouda, Jaša, Červený, Lazorišák "C", Jindra, Bílek, Beran, Furch, Kohút D., Heldák, Vantuch

Buďte všichni u toho a držme palce našim hráčům, ať se z Jindřichova Hradce vrací se získanými body. Sledujte utkání on-line.