Hokejisté využívali jak umělou trávou a okolí areálu Baníku, tak posilovnu na zimním stadionu. K dispozici bylo hráčům i Fitness centrum Ural, kde se baníkovcům věnovaly trenérky Michaela Radová a Iveta Motlová. Zbytek přípravy pak vedl kondiční trenér a zároveň loňský kapitán týmu Vojtěch Šik.

Na letní přípravu docházeli tito hráči:

Brankáři: Petr Hruška, David Fečo, Dominik Šmídl.

Obránci: Ivan Říha, Vojtěch Šik, Patrik Michálek, Martin Gombár, David Prachař, Marek Váňa.

Útočníci: Roman Kašpar, Petr Račanský, Michael Čejka, Tomáš Pfister, Michal Sus, Kamil Svoboda, Jiří Šneberk, Martin Trapl, (David Zucker).

„Pro nás, co jsme posledních pár let v Sokolově, byla letní příprava úplně jiná než předešlé sezóny“, hodnotí letní přípravu jeden z nejzkušenějších hráčů Ivan Říha.„Vojta Šik a holky trenérky z Fitness Uralu nám ukázali i jiné modernější tréninky. Tyhle tréninky mě osobně hodně bavili a na každý trénink jsem se těšil“, doplňuje sokolovský univerzál.

„Myslím, že všichni, co jsme chodili, jsme makali na 100%, a kdo nemakal, dostal to sežrat. V týmu byla během letní přípravy pohoda, ale i emoce při tradičních fotbalových zápasech starý vs. mladý o pivo“, říká s úsměvem Ivan Říha.

Na led by měli sokolovští hokejisté poprvé naskočit v pondělí 24.7.