13.7. 2017 | A-tým | Tomáš Bouda
Vrací se Pavel Kuběna

Zkušený útočník se vrací po angažmá v zámoří.

V pořadí šestou posilu získal Baník pro sezonu 2017/2018. Z amerického Berlin River Drivers se vrací zkušený útočník Pavel Kuběna. Bývalý juniorský reprezentant s téměř 140 starty v extralize v Baníku působil již v uplynulých čtyřech sezonách. Pouze sezonu 2014/2015 však odehrál Pavel za Baník celou a stejně by tomu mělo být v sezoně nové.

V posledních dvou sezonách Pavel Kuběna nastupoval v sokolovských barvách v začátku soutěže a poté odešel do Berlin River Drivers, týmu hrajícího FHL. Zde byl Pavel velmi produktivní a ve 111 zápasech si připsal 133 kanadských bodů za 49 gólů a 84 asistencí. V dresu Baníku odehrál Pavel Kuběna zatím 85 zápasů, ve kterých nastřílel 36 gólů a přidal 43 asistencí.

Pavel Kuběna je tak třetí útočnou posilou po Františkovi Málovi a Ondřejovi Touškovi. Obranu pak vyztuží Miroslav Kuncl, Petr Přindiš a Patrik Zicho.

Pavle, vítej zpátky…