21.9. 2017 | Klub | Petr Holejšovský
Akce Pojď hrát hokej se povedla

V úterý 19. 9. 2017 proběhla náborová akce „Týden hokeje“ na ZS v Sokolově, která dle ohlasu přítomných dětí a rodičů měla velký úspěch.

Náboru se zúčastnilo 17 chlapců a 1 dívka ve věku 3-7 let (2 chlapci -2010, 4 chlapci -2011, 4 chlapci -2012, 6 chlapců a 1 dívka -2013 a 1 chlapec - 2014). Po úvodním představení celé akce a převléknutí do výstroje, se všichni přesunuli na ledovou plochu, kde pod dohledem 10 trenérů, byli kluci a dívka rozděleni do skupin, na úplné začátečníky a na mírně pokročilé. Všechny skupiny prováděly cvičení a hry, které odpovídali jejich schopnostem a dovednostem. S trenéry jsme se připravili na různé výkonnostní rozdíly jednotlivých dětí a na ledě vše probíhalo dle připraveného scénáře. Po 50 minutách her a zábavy, si všichni společně zakřičeli klubový pokřik a akce byla zakončena společným fotem. Při odchodu ze ZS většina dětí i s rodiči přislíbila, že určitě přijdou na trénink naší základny a stanou se hráči našeho klubu.

Všichni rodiče nových hokejistů dostali podrobné informace o dalším možném zapojení do tréninku v naší základně a pevně věříme, že se z této akce podaří vychovat možné nástupce našich úspěšných odchovanců.

Za HC Baník Sokolov

Petr Holejšovský – hlavní trenér mládeže