30.11. 2017 | Klub | Jan Čech
Rozjela se hokejová tipliga

První kolo hokejové Tip ligy ovládla Gabriela Součková Zimní přestávku mezi fotbalovými soutěžemi v regionálním Deníku vyplňuje soutěž hokejová Tip liga. Ani letos tomu nebude jinak. V prvním kole se dařilo Gabriele Součkové z Králova Dvora, která si jako jediná připsala devatenáct bodů. Druhý skončil se šestnácti body František Krátký mladší z Lomnice. Na dalších oceňovaných místech skončili borci se třinácti body. Supertrefa v prvním kole byla 55 branek a uhodlo ji několik soutěžících.

Výsledky, výherci a týmy

Výhry v soutěži Tip liga se vydávají v okresních redakcích Deníku, a to vždy po každém třetím odehraném kole. Tedy po 3., 6., 9. a 13. kole. Výherci v 1. až 3. kole si mohou své ceny vyzvednout nejdříve 13. prosince. Výdej cen Redakce Sokolov, Staré náměstí 27, pondělí 13:00 až 14:00. Výdej cen Redakce Cheb, nám. Krále Jiřího 47, středa 13:00 až 16:00. Výdej cen Redakce Karlovy Vary, Horova 12, čtvrtek 12:00 až 15:00. Jiný termín je možný po domluvě na telefonním čísle 724 952 536, p. Čech.

Výherci, 1. kolo

1. místo Balíček od Vera Gurmet- Gabriela Součková (Králův Dvůr)

2. místo Pivečko Karel IV. - František Krátký mladší (Lomnice)

3. místo Čajový set Velta Tea - Jan Hodina (Karlovy Vary)

4. místo Porcelán Thun 1794, a.s., N. Role - Anna Krátká (Lomnice)

5. místo Náplň do ostřikovačů Auto Mudra - Ladislav Lukáš (Sedlec)

6. místo Vstupenky HC Energie - Jana Rozsnyaki (Bukovany)

7. místo Malířská barva Kessl - Zdeněk Filka (Karlovy Vary)

8. místo Dětská stavebnice Kakoma - Milan Skačan (Žlutice)

Supertrefa po 1. kole

I během zimy běží souběžně s Tip ligou bonusová soutěž Supertrefa. Soutěží se o sud piva Radegast 10°. V prvním kole byla supertrefa 55 a uhodlo ji několik hráčů.

1 správný tip:KV0038 Helinská, KV0051 Dobišová, KV0080 Krátká, KV0088 Křehký, KV0101 Hauf.

Soutěž týmů po 1. kole

I tentokrát souběžně s Tip ligou běží soutěž týmů. Nejlepší tým se může po třinácti kolech těšit na soudek od pivovaru Radegast.