6.12. 2017 | A-tým | Tomáš Bouda
Michal Jäger: Ze zápasu nejedu zklamán

Hodnocení trenéra Baníku Michala Jägera po prohraném zápase na Kobře.

"V první třetině jsme přečkali úvodní tlak, který jsme víceméně očekávali. Postupně jsme pak přebírali otěže zápasu a byli jsme odměněni prvním gólem, když nahození Martina Gombára fantasticky tečoval Roman Kašpar.

Do druhé třetiny jsme vstoupili dobře, tlačili jsme se do brány a Filip Šmejc svým důrazem zvýšil na 2:0. Pak ale přišel jeden z klíčových okamžiků, kdy jsme prakticky ihned po vhazování inkasovali na 2:1, což domácí nakoplo. Druhá třetina z naší strany ideální určitě nebyla, když jsme inkasovali čtyři góly. Dalším klíčovým okamžikem bylo, když jsme za stavu 3:3 nedali nájezd a ihned vzápětí šli domácí znovu do vedení.

Ve třetí třetině se hrál pěkný, vyrovnaný hokej. My jsme ke konci vyrovnali skóre, když to tam Milan Davídek krásně vymetl. Škoda konečného výsledku, protože jsme si dneska minimálně bod zasloužili. V útočné fázi to nebylo špatné, směrem dozadu už to nebylo ono. Ale Kobra má výborné mužstvo. Co mě však mrzí, je to, že k takovým zápasům jsou nominování nezkušení sudí, kteří jednají alibisticky, nemají odvahu a raději některé situace řeší vyloučením na obou stranách. Myslím si, že nás trochu poškodili. To mě opravdu mrzí, ale ze zápasu po výkonu svého mužstva nejedu zklamán."