V soutěži týmů ke změně nedošlo. Sesadit Čelina team z čela může už jen v posledním kole celek Holý family.

V soutěži Supertrefa má tři správné tipy Petra Krátká z Lomnice, ale rozhodne poslední kolo.

Obrovsky se vyrovnala hlavní soutěž a nebojíme se říci, že třináct tipujících má šanci na konečné vítězství.

Výherci, 12. kolo

1. místo – Balíček od Vera Gurmet Oldřich Šimek – Karlovy Vary

2. místo – Pivečko Karel IV. Lenka Hořtová – Stará Role

3. místo – Čajový set Velta Tea Jiří Vimr – Karlovy Vary

4. místo – Porcelán Thun 1794 a.s., Nová Role Marek Souček – Králův Dvůr

5. místo – Náplň do ostřikovačů Auto Mudra Matěj Souček – Králův Dvůr

6. místo – Vstupenky HC Energie Jan Holý – Plesná

7. místo – Malířská barva Kessl Jakub Mládenec – Božičany

8. místo – Dětská stavebnice Kakoma Jana Mládencová – Božičany

Supertrefa po 12. kole

I během zimy běží souběžně s Tip ligou bonusová soutěž Supertrefa. Soutěží se o sud piva Radegast 10°. Ve dvanáctém kole byla supertrefa 54 a uhodlo ji mnoho tipujících.

3 správné tipy: KV0080 Krátká.

2 správné tipy: KV0006 Pichrtová, KV0028 Hodina, KV0044 Lukáš, KV0050 Paurová, KV0084 Rozsnyaki.

1 správný tip: KV0009 Souček, KV0011 Souček, KV0013 Holý, KV0014 Holý, KV0017 Šimpach, KV0021 Příhoda, KV0022 Skačan, KV0024 Bystroň, KV0029 Hodinová, KV0030 Levko, KV0033 Levko, KV0035 Vavřinovská, KV0036 Weiss, KV0037 Vavřinovská, KV0038 Helinská, KV0045 Pacina, KV0047 Filka, KV0049 Ševr, KV0051 Dobišová, KV0055 Janečková, KV0056 Janeček, KV0060 Kunt, KV0061 Šimek, KV0066 Kotek, KV0071 Říhová, KV0075 Lexa, KV0077 Lexová, KV0079 Krátký ml., KV0081 Krátký st., KV0082 Krátká, KV0086 Paprštein ml., KV0087 Tuscher, KV0088 Křehký, KV0089 Pinc, KV0090 Henkl, KV0093 Litvák, KV0094 Litvák, KV0095 Rajtura, KV0096 Rajtura ml., KV0097 Rozsnyaki, KV0101 Hauf, KV0110 Gazdík, KV0112 Hůzl.

Soutěž týmů po 12. kole

Nejlepší tým vyhrává sud piva Radegast.

Týmy:

1. místo Čelina team 34 423

2. místo Holý family 40 420

3. místo Fanoušci HCE 31 399

4. místo Králováci 49 396

5. místo Farma Damice 43 375

6. místo Hroši 19 333

7. místo Kubrt team 22 318

8. místo Mates 19 315

9. místo Fanoušci 13 303

10. místo Kraťasovci 16 275

Svěží vánek 16 275

12. místo Pivaři 19 270

13. místo Baník Sokolov 21 262

14. místo Terka 6 257

15. místo Fanynky 22 255

16. místo Kotkovi Chodov 16 252

17. místo Hasiči Sadov 14 221

18. místo Satani 37 44

Výsledky, 12. kolo

Zápas Výsledek Tip

1. WSM: HC Energie – Č. Budějovice 4:1 1

2. WSM: Kladno – Havířov 3:1 1

3. WSM: Benátky – Litoměřice 1:4 2

4. WSM: Ústí n/L – Prostějov 4:2 1

5. WSM: Třebíč – Kadaň 4:0 1

6. WSM: Vsetín – Frýdek-Místek 2:2 0

7. WSM: Přerov – Slavia Praha 3:6 2

8. II.L.: Dv. Králové – Letňany 2:2 0

9. II.L.: Děčín – Kobra Praha 6:6 0

10. II.L.: Trutnov – Vrchlabí 1:2 2

Supertrefa 12. kola byla 54 branek. Počítají se výsledky v základní hrací době.

Program posledního 13. kola

1. WSM: Energie KV – Kadaň

2. WSM: Kladno – Prostějov

3. WSM: Benátky – Slavia Praha

4. WSM: Ústí n/L – Frýdek-Místek

5. WSM: Třebíč – Vsetín

6. WSM: Litoměřice – Havířov

7. WSM: Přerov – Č. Budějovice

8. II.L.: Dv. Králové – Jablonec

9. II.L.: Děčín – Trutnov

10. II.L.: Řisuty – Vrchlabí

POŘADÍ
POŘADÍ - TÝMY