4.6. 2018 | Klub | Tomáš Bouda
Posilovna na stadionu zrenovována

Hokej, to nejsou jen tréninky a zápasy na ledě. V současné době se snažíme také o postupné zvelebování prostor na zimním stadionu. Nyní se nám podařilo zrenovovat nevyhovující posilovnu na ochozu zimního stadionu, která bude sloužit nejen A-týmu, ale také z velké části naší mládeži.

HC Baník Sokolov zrenovoval prostory posilovny na zimním stadionu. Posilovna bude k užívání od 4. 6. pro kategorie A-týmu, juniorů a dorostu pro přípravné a předzávodní období. Je koncipována tak, aby od 10. 9. sloužila i pro potřeby starších a mladších žáků pro jejich trénink mimo led v závodním období. V sezoně ji samozřejmě bude i nadále využívat A-tým, junioři, dorost. Zároveň tyto prostory budou sloužit i jako rozcvičovna pro baníkovské týmy před zápasy.

Velké poděkování za realizaci vymalování patří firmě Lakomal, družstvo Karlovy Vary a firmě Vodotop group Karlovy Vary s.r.o.

Vybavení posilovny pak zajistila firma TORF ZIEGLER spol. s.r.o., za což HC Baník Sokolov velmi děkuje.

Intenzivně se na pomocných pracích podíleli kustod A-týmu Roman Kašpar a hráči A-týmu, za což jim také patří poděkování.

V posilovně je nastaven nový provozní řád a návštěvní řád jednotlivých kategorií. Za údržbu pak bude zodpovědný hráč A-týmu Patrik Michálek.

Věříme, že všichni hráči a trenéři si budou v maximální míře vážit nového zkulturněného prostoru posilovny/rozcvičovny.

Jsme přesvědčeni, že tyto zrenovované prostory budou velkou pomocí pro A-tým, ale především je to velký pokrok pro mládežnické týmy HC Baník Sokolov, které budou moct využívat prostorů a cvičebních pomůcek přímo v prostoru zimního stadionu.