11.6. 2018 | Klub | Tomáš Bouda
Na fotbalovém turnaji se dařilo starým gardám

V sobotu se v areálu 3. ZŠ konal turnaj ve fotbale, který pořádal náš klub.

Staré gardy kralovaly na první ročníku fotbalového turnaje, který uspořádal HC Baník Sokolov. Vítězem měření sil se stala stará garda FK Baník Sokolov v čele s Davidem Vaněčkem, Jiřím Prchalem nebo Tomášem Provazníkem. Tento tým během turnaje neztratil ani bod.

Stříbro pak brala také stará garda, tentokrát HC Baník Sokolov, za kterou nastupoval například Čenda Sopr či Petr Koněvalík. Druhé místo brali Old boys díky lepšímu skóre, vzájemný zápas s A-týmem Baníku skončil remízou 1:1, když stará garda vyrovnala v úplném závěru. A právě A-tým Baník skončil na třetím místě. Hokejisty áčka zastupovali mj. Pavel Kuběna, David Fečo, Lukáš Mensator, Jiří Vašíček, Tomáš Přibyl, Michael Čejka, Martin Trapl, Patrik Michálek nebo Adam Rulík.

Čtvrté místo pak uhrál B-tým HC Baník Sokolov, který ve vzájemném zápas porazil mužstvo fanoušků 6:4. Na tým příznivců tak zbylo páté místo.

Turnaj, který sloužil především jako sblížení hráčů s fanoušky, se tak vydařil a tradice by mohla pokračovat i příští rok