Kluby: 2. liga, skupina: Západ

HC Kobra Praha - web HC Kobra Praha - facebook

HC Letci Letňany - web HC Letci Letňany - facebook

HC Most - web HC Most - facebook

HC Rodos Dvůr Králové nad Labem - web HC Rodos Dvůr Králové nad Labem - facebook

HC Řisuty - web HC Řisuty - facebook

HC Stadion Vrchlabí - web HC Stadion Vrchlabí - facebook

HC Vlci Jablonec nad Nisou - web HC Vlci Jablonec nad Nisou - facebook

Rozcestník Fanzone

• 15.7.2017 - Aktualizace: PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ
  • 15.7.2017 - Aktualizace:  TRÉNINKY - SRPEN
  • 13.7.2017 - Další posílení kádru hlásí hokejový Baník. Vedení klubu se domluvilo na spolupráci, tentokráte na celou sezónu, se zkušeným útočníkem Pavlem Kuběnou. Přejeme Pavlovi hodně pěkných hokejových momentů v dresu HC Baník Sokolov.
  • 28.6.2017 - HC Baník Sokolov se pro další dvě sezóny domluvil na spolupráci s trenérem Michalem Jägerem. Mužstvo posílí kromě již jmenovaného obránce Miroslava Kuncla další dva beci, a to Petr PřindišPatrik Zicho. Přichází také útočníci František MálaOndřej Toušek. V jednání je také návrat Pavla Kuběny, o jehož působení v klubu má Baník eminentní zájem.
  • 26.6.2017 - Byl potvrzen příchod zkušeného obránce Miroslava Kuncla z HC Klášterec, jenž v Baníku naposledy působil v sezoně 2013/2014.
Zavřít plakát a přejít na web