Výsledky ligy: Mladší dorost

Nadstavba - 1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 29.1. 2017 12.30 Piráti Chomutov B (Kadaň) HC Hvězda Praha 4:2
Ne 29.1. 2017 12.30 HC Stadion Litoměřice HC Plzeň "B" 8:2
Ne 29.1. 2017 12.30 HC Litvínov "B" HC Meteor Třemošná 3:7

Nadstavba - 2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 3.2. 2017 19.00 HK Kralupy nad Vltavou Piráti Chomutov B (Kadaň) 7:6 SN
Pá 3.2. 2017 19.00 HC Hvězda Praha HC Stadion Litoměřice 1:5
Pá 3.2. 2017 19.00 HC Plzeň "B" HC Litvínov "B" 4:6

Nadstavba - 3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 4.2. 2017 12.00 HC Meteor Třemošná HC Plzeň "B" 7:2
Ne 5.2. 2017 12.00 HC Stadion Litoměřice HK Kralupy nad Vltavou 5:0
Ne 5.2. 2017 12.00 HC Litvínov "B" HC Hvězda Praha 3:4

Nadstavba - 4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Čt 9.2. 2017 16.00 Piráti Chomutov B (Kadaň) HC Stadion Litoměřice 5:2
Čt 9.2. 2017 16.00 HK Kralupy nad Vltavou HC Litvínov "B" 4:3
Čt 9.2. 2017 16.00 HC Hvězda Praha HC Meteor Třemošná 4:3

Nadstavba - 5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 12.2. 2017 -- Piráti Chomutov B (Kadaň) HC Litvínov "B" 5:4
Ne 12.2. 2017 -- HC Meteor Třemošná HK Kralupy nad Vltavou 6:1
Ne 12.2. 2017 -- HC Plzeň "B" HC Hvězda Praha 4:3 SN

Nadstavba - 6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 19.2. 2017 10.00 HK Kralupy nad Vltavou HC Plzeň "B" 9:1
Ne 19.2. 2017 10.00 Piráti Chomutov B (Kadaň) HC Meteor Třemošná 0:1
Ne 19.2. 2017 10.00 HC Stadion Litoměřice HC Litvínov "B" 6:3

Nadstavba - 7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Čt 23.2. 2017 15.00 HC Hvězda Praha HK Kralupy nad Vltavou 1:8
Čt 23.2. 2017 15.00 HC Plzeň "B" Piráti Chomutov B (Kadaň) 2:7
Čt 23.2. 2017 15.00 HC Meteor Třemošná HC Stadion Litoměřice 8:1

Nadstavba - 8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 26.2. 2017 13.00 HC Hvězda Praha Piráti Chomutov B (Kadaň) 1:2 SN
Ne 26.2. 2017 13.00 HC Plzeň "B" HC Stadion Litoměřice 4:3 SN
Ne 26.2. 2017 13.00 HC Meteor Třemošná HC Litvínov "B" 8:2

Nadstavba - 9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 4.3. 2017 16.30 Piráti Chomutov B (Kadaň) HK Kralupy nad Vltavou 4:7
Ne 5.3. 2017 16.30 HC Litvínov "B" HC Plzeň "B" 13:2
Ne 5.3. 2017 16.30 HC Stadion Litoměřice HC Hvězda Praha 8:3

Nadstavba - 10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 8.3. 2017 15.00 HC Plzeň "B" HC Meteor Třemošná 0:3
Čt 9.3. 2017 15.00 HC Hvězda Praha HC Litvínov "B" 6:3
Čt 9.3. 2017 15.00 HK Kralupy nad Vltavou HC Stadion Litoměřice 4:3

Nadstavba - 11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 11.3. 2017 13.15 HC Meteor Třemošná HC Hvězda Praha 3:2
Ne 12.3. 2017 13.15 HC Litvínov "B" HK Kralupy nad Vltavou 6:2
Ne 12.3. 2017 13.15 HC Stadion Litoměřice Piráti Chomutov B (Kadaň) 6:5 SN

Nadstavba - 12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Čt 16.3. 2017 13.00 Piráti Chomutov B (Kadaň) HC Plzeň "B" 10:2
Ne 19.3. 2017 13.00 HC Litvínov "B" Piráti Chomutov B (Kadaň) 0:6
Ne 19.3. 2017 13.00 HK Kralupy nad Vltavou HC Meteor Třemošná 1:4
Ne 19.3. 2017 13.00 HC Hvězda Praha HC Plzeň "B" 4:5 SN

Nadstavba - 13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Nadstavba - 14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 11.9. 2016 13.00 HC Plzeň "B" HC Energie Karlovy Vary "C" 7:1
Ne 11.9. 2016 13.00 HC Příbram HC Hvězda Praha 4:5 SN

Základní část - 2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 17.9. 2016 10.00 HC Energie Karlovy Vary "C" HC Příbram 0:4
So 17.9. 2016 11.30 HC Hvězda Praha HC Meteor Třemošná 2:4
So 17.9. 2016 16.00 HC Berounští medvědi o.s. HC Plzeň "B" 2:3
Ne 18.9. 2016 10.00 HC Hvězda Praha HC Plzeň "B" 7:2
Ne 18.9. 2016 10.30 HC Meteor Třemošná HC Příbram 9:2

Základní část - 4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 25.9. 2016 13.00 HC Berounští medvědi o.s. HC Energie Karlovy Vary "C" 11:3
Ne 25.9. 2016 13.00 HC Plzeň "B" HC Meteor Třemošná 1:12

Základní část - 5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 28.9. 2016 -- HC Hvězda Praha HC Berounští medvědi o.s. 6:3
St 28.9. 2016 -- HC Příbram HC Plzeň "B" 1:5

Základní část - 6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 2.10. 2016 13.00 HC Energie Karlovy Vary "C" HC Hvězda Praha 0:14
Ne 2.10. 2016 13.00 HC Berounští medvědi o.s. HC Meteor Třemošná 1:8

Základní část - 7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 9.10. 2016 -- HC Příbram HC Berounští medvědi o.s. 0:7
Ne 9.10. 2016 -- HC Meteor Třemošná HC Energie Karlovy Vary "C" 10:1

Základní část - 8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 15.10. 2016 -- HC Hvězda Praha HC Příbram 3:1
So 15.10. 2016 -- HC Energie Karlovy Vary "C" HC Plzeň "B" 1:6
Ne 16.10. 2016 -- HC Plzeň "B" HC Berounští medvědi o.s. 6:2
Ne 16.10. 2016 -- HC Meteor Třemošná HC Hvězda Praha 2:1 SN
Ne 16.10. 2016 -- HC Příbram HC Energie Karlovy Vary "C" 5:6

Základní část - 9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 23.10. 2016 13.00 HC Příbram HC Meteor Třemošná 0:17
Ne 23.10. 2016 13.00 HC Plzeň "B" HC Hvězda Praha 0:3

Základní část - 11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Čt 27.10. 2016 15.30 HC Energie Karlovy Vary "C" HC Berounští medvědi o.s. 2:8
Čt 27.10. 2016 15.30 HC Meteor Třemošná HC Plzeň "B" 11:3

Základní část - 12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 30.10. 2016 13.00 HC Berounští medvědi o.s. HC Hvězda Praha 2:3
Ne 30.10. 2016 13.00 HC Plzeň "B" HC Příbram 2:1 SN

Základní část - 13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 6.11. 2016 -- HC Meteor Třemošná HC Berounští medvědi o.s. 9:2
Ne 6.11. 2016 -- HC Hvězda Praha HC Energie Karlovy Vary "C" 12:4

Základní část - 14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 13.11. 2016 13.00 HC Berounští medvědi o.s. HC Příbram 3:1
Ne 13.11. 2016 13.00 HC Energie Karlovy Vary "C" HC Meteor Třemošná 0:20

Základní část - 15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Čt 17.11. 2016 13.00 HC Plzeň "B" HC Energie Karlovy Vary "C" 11:1
Čt 17.11. 2016 13.00 HC Příbram HC Hvězda Praha 1:0

Základní část - 16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 19.11. 2016 14.30 HC Berounští medvědi o.s. HC Plzeň "B" 5:7
Ne 20.11. 2016 14.30 HC Hvězda Praha HC Meteor Třemošná 1:4
Pá 25.11. 2016 14.30 HC Hvězda Praha HC Plzeň "B" 2:4
So 26.11. 2016 14.30 HC Meteor Třemošná HC Příbram 5:1
So 26.11. 2016 14.30 HC Energie Karlovy Vary "C" HC Příbram 4:6

Základní část - 18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 27.11. 2016 13.00 HC Berounští medvědi o.s. HC Energie Karlovy Vary "C" 7:1
Ne 27.11. 2016 13.00 HC Plzeň "B" HC Meteor Třemošná 1:9

Základní část - 19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 3.12. 2016 -- HC Hvězda Praha HC Berounští medvědi o.s. 8:2
Ne 4.12. 2016 -- HC Příbram HC Plzeň "B" 0:2

Základní část - 20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 10.12. 2016 -- HC Berounští medvědi o.s. HC Meteor Třemošná 1:12
So 10.12. 2016 -- HC Energie Karlovy Vary "C" HC Hvězda Praha 0:3

Základní část - 21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 11.12. 2016 -- HC Příbram HC Berounští medvědi o.s. 4:1
Ne 11.12. 2016 -- HC Meteor Třemošná HC Energie Karlovy Vary "C"

Základní část - 22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 18.12. 2016 -- HC Energie Karlovy Vary "C" HC Plzeň "B"
Ne 18.12. 2016 -- HC Hvězda Praha HC Příbram 3:2

Základní část - 23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Čt 22.12. 2016 10.00 HC Plzeň "B" HC Berounští medvědi o.s. 6:2
Čt 22.12. 2016 10.00 HC Meteor Třemošná HC Hvězda Praha 6:4
Čt 22.12. 2016 10.00 HC Příbram HC Energie Karlovy Vary "C" 4:0
Pá 23.12. 2016 10.00 HC Příbram HC Meteor Třemošná 2:9
Pá 23.12. 2016 10.00 HC Plzeň "B" HC Hvězda Praha 6:2

Základní část - 25. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 6.1. 2017 -- HC Meteor Třemošná HC Plzeň "B" 7:1
So 7.1. 2017 10.00 HC Energie Karlovy Vary "C" HC Berounští medvědi o.s. 5:4

Základní část - 26. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 8.1. 2017 13.00 HC Berounští medvědi o.s. HC Hvězda Praha 1:3
Ne 8.1. 2017 16.15 HC Plzeň "B" HC Příbram 6:3

Základní část - 27. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 14.1. 2017 10.00 HC Meteor Třemošná HC Berounští medvědi o.s. 14:1
Ne 15.1. 2017 10.00 HC Hvězda Praha HC Energie Karlovy Vary "C" 5:3

Základní část - 28. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 21.1. 2017 13.00 HC Energie Karlovy Vary "C" HC Meteor Třemošná 7:6 SN
Ne 22.1. 2017 13.00 HC Berounští medvědi o.s. HC Příbram 7:3

Rozcestník Mládež

Aktuální tabulkaMladší dorost

#TýmZSkóreB
1.Třemošná1267:2133
2.Chomutov "B"1365:4326
3.Litoměřice1257:3924
4.Kralupy1254:4221
5.Hvězda Praha1233:4815
6.HC Litvínov "B"1250:5711
7.HC Plzeň "B"1332:809
8.Sokolov1231:598

Zvolte hráče měsíce březen

Bohužel, hlasovat lze pouze z České republiky.
  • 1. místo 3 body
  • 2. místo 2 body
  • 3. místo 1 bod