Výsledky ligy: Mladší žáci

Nadstavba - 1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 11.1. 2017 10.00 HC Slovan Louny Rytíři Kladno 9:1
Ne 15.1. 2017 10.00 HC Tachov Piráti Chomutov 3:8
Ne 15.1. 2017 10.00 HC Stadion Cheb HC Stadion Litoměřice 9:7

Nadstavba - 2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Nadstavba - 3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 22.1. 2017 11.00 HC Verva Litvínov HC Tachov 2:12

Nadstavba - 4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Čt 26.1. 2017 09.30 HC Tachov HC Stadion Cheb 5:4
So 28.1. 2017 09.30 HC Verva Litvínov HC Slovan Louny 8:4
Ne 29.1. 2017 09.30 HC Slovan Louny HC Tachov 4:5

Nadstavba - 5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Čt 16.3. 2017 15.00 HC Verva Litvínov Piráti Chomutov 2:12

Nadstavba - 6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 3.2. 2017 15.00 HC Slovan Louny HC Stadion Litoměřice 3:7

Nadstavba - 7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 4.2. 2017 10.00 HC Tachov HC Stadion Litoměřice 3:4
So 4.2. 2017 10.00 Piráti Chomutov HC Slovan Louny 9:2
So 4.2. 2017 10.00 HC Stadion Cheb HC Verva Litvínov 11:3
Ne 5.2. 2017 10.00 Piráti Chomutov Rytíři Kladno 6:4

Nadstavba - 8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 25.2. 2017 10.00 Piráti Chomutov HC Stadion Litoměřice 7:3
So 25.2. 2017 10.00 HC Stadion Cheb HC Slovan Louny 9:2
So 25.2. 2017 10.00 HC Tachov Rytíři Kladno 20:1

Nadstavba - 9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 26.2. 2017 10.00 Piráti Chomutov HC Tachov 6:6
Ne 26.2. 2017 10.00 HC Verva Litvínov Rytíři Kladno 6:6
Ne 26.2. 2017 10.00 HC Stadion Litoměřice HC Stadion Cheb 8:7

Nadstavba - 10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 4.3. 2017 15.00 HC Stadion Cheb Piráti Chomutov 4:2
So 4.3. 2017 15.00 HC Tachov HC Verva Litvínov 5:4
Ne 5.3. 2017 15.00 Rytíři Kladno HC Slovan Louny 7:11

Nadstavba - 11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Út 7.3. 2017 -- Rytíři Kladno HC Stadion Litoměřice 7:7
St 8.3. 2017 -- HC Verva Litvínov HC Stadion Litoměřice 5:4
Pá 10.3. 2017 -- HC Stadion Litoměřice Rytíři Kladno 8:3
So 11.3. 2017 -- HC Slovan Louny HC Verva Litvínov 3:3

Nadstavba - 12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 12.3. 2017 09.00 Rytíři Kladno Piráti Chomutov 4:9

Nadstavba - 13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Nadstavba - 14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 10.9. 2016 10.00 HC Čerti Ostrov SK Kadaň 5:19
Ne 11.9. 2016 10.00 HC Tachov HC Rebel Město Nejdek 20:4
Ne 11.9. 2016 10.00 HC Stadion Cheb HC Klášterec nad Ohří 14:12

Základní část - 2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 17.9. 2016 -- HC M.Lázně.cz HC Rebel Město Nejdek 11:5
So 17.9. 2016 -- HC Klášterec nad Ohří HC Tachov 12:8
So 17.9. 2016 -- Piráti Chomutov HC Čerti Ostrov 18:0
Ne 18.9. 2016 -- SK Kadaň HC Stadion Cheb 6:15

Základní část - 3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 24.9. 2016 10.00 HC Stadion Cheb Piráti Chomutov 8:7
So 24.9. 2016 10.00 HC Čerti Ostrov HC Energie Karlovy Vary 2:11
So 24.9. 2016 10.00 HC Rebel Město Nejdek HC Klášterec nad Ohří 3:13

Základní část - 4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 28.9. 2016 -- SK Kadaň HC Rebel Město Nejdek 21:2
St 28.9. 2016 -- HC M.Lázně.cz HC Klášterec nad Ohří 11:9
St 28.9. 2016 -- Piráti Chomutov HC Tachov 11:4
St 28.9. 2016 -- HC Energie Karlovy Vary HC Stadion Cheb 7:15

Základní část - 5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 1.10. 2016 10.00 HC Klášterec nad Ohří SK Kadaň 11:4
So 1.10. 2016 10.00 HC Tachov HC Energie Karlovy Vary 11:3
So 1.10. 2016 10.00 HC Čerti Ostrov HC M.Lázně.cz 5:9
Ne 2.10. 2016 10.00 HC Rebel Město Nejdek Piráti Chomutov 5:13

Základní část - 6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 8.10. 2016 10.00 HC Energie Karlovy Vary HC Rebel Město Nejdek 14:3
So 8.10. 2016 10.00 Piráti Chomutov HC Klášterec nad Ohří 6:4
So 8.10. 2016 10.00 HC Čerti Ostrov HC Stadion Cheb 4:22

Základní část - 7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 12.10. 2016 -- SK Kadaň HC Tachov 2:10
So 15.10. 2016 -- SK Kadaň Piráti Chomutov 1:6
So 15.10. 2016 -- HC Tachov HC Čerti Ostrov 21:7
So 15.10. 2016 -- HC Stadion Cheb HC M.Lázně.cz 11:6
So 15.10. 2016 -- HC Klášterec nad Ohří HC Energie Karlovy Vary 5:4

Základní část - 8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 22.10. 2016 10.00 HC Rebel Město Nejdek HC Čerti Ostrov 4:4
So 22.10. 2016 10.00 HC M.Lázně.cz Piráti Chomutov 3:10
So 22.10. 2016 10.00 HC Energie Karlovy Vary SK Kadaň 8:4
So 22.10. 2016 10.00 HC Stadion Cheb HC Tachov 8:8

Základní část - 9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 26.10. 2016 -- HC Rebel Město Nejdek HC Stadion Cheb 2:19
St 26.10. 2016 -- HC Tachov HC M.Lázně.cz 14:2
St 26.10. 2016 -- Piráti Chomutov HC Energie Karlovy Vary 19:2
Pá 28.10. 2016 -- HC Čerti Ostrov HC Klášterec nad Ohří 6:11

Základní část - 10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 30.10. 2016 -- HC Rebel Město Nejdek HC Tachov 7:6
Ne 30.10. 2016 -- SK Kadaň HC Čerti Ostrov 7:2
Ne 30.10. 2016 -- HC Klášterec nad Ohří HC Stadion Cheb 9:6

Základní část - 11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 2.11. 2016 10.00 HC M.Lázně.cz HC Energie Karlovy Vary 16:1
So 5.11. 2016 10.00 HC Čerti Ostrov Piráti Chomutov 1:23
So 5.11. 2016 10.00 HC Stadion Cheb SK Kadaň 9:3
Ne 6.11. 2016 10.00 HC Rebel Město Nejdek HC M.Lázně.cz 4:7
Ne 6.11. 2016 10.00 HC Tachov HC Klášterec nad Ohří 6:5

Základní část - 12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Čt 17.11. 2016 -- HC Stadion Cheb HC Energie Karlovy Vary 16:2
Čt 17.11. 2016 -- HC Tachov Piráti Chomutov 2:4
Čt 17.11. 2016 -- SK Kadaň HC M.Lázně.cz 7:16
Čt 17.11. 2016 -- HC Rebel Město Nejdek SK Kadaň 3:9

Základní část - 14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 19.11. 2016 10.00 HC M.Lázně.cz HC Čerti Ostrov 16:3
So 19.11. 2016 10.00 Piráti Chomutov HC Rebel Město Nejdek 15:1
Ne 20.11. 2016 10.00 HC Energie Karlovy Vary HC Tachov 3:7
Ne 20.11. 2016 10.00 SK Kadaň HC Klášterec nad Ohří 5:12

Základní část - 15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 26.11. 2016 -- HC Stadion Cheb HC Čerti Ostrov 22:2
So 26.11. 2016 -- HC Energie Karlovy Vary HC M.Lázně.cz 5:5
Ne 27.11. 2016 -- HC Rebel Město Nejdek HC Energie Karlovy Vary 2:7
Ne 27.11. 2016 -- SK Kadaň HC M.Lázně.cz 3:13
Ne 27.11. 2016 -- HC Klášterec nad Ohří Piráti Chomutov 0:9

Základní část - 16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 3.12. 2016 10.00 HC M.Lázně.cz HC Stadion Cheb 7:14
So 3.12. 2016 10.00 HC Čerti Ostrov HC Tachov 2:20
Ne 4.12. 2016 10.00 HC Energie Karlovy Vary HC Klášterec nad Ohří 8:2
Ne 4.12. 2016 10.00 Piráti Chomutov SK Kadaň 8:3

Základní část - 17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 10.12. 2016 -- HC Energie Karlovy Vary Piráti Chomutov 3:5
So 10.12. 2016 -- HC Tachov HC Stadion Cheb 7:9
So 10.12. 2016 -- HC Čerti Ostrov HC Rebel Město Nejdek 10:3
Ne 11.12. 2016 -- Piráti Chomutov HC M.Lázně.cz 7:7
Ne 11.12. 2016 -- SK Kadaň HC Energie Karlovy Vary 9:4

Základní část - 18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Čt 15.12. 2016 15.00 HC M.Lázně.cz HC Tachov 6:10
Pá 16.12. 2016 15.00 HC Klášterec nad Ohří HC Čerti Ostrov 4:4
So 17.12. 2016 15.00 HC Stadion Cheb HC Rebel Město Nejdek 18:2

Rozcestník Mládež

Aktuální tabulkaMladší žáci

#TýmZSkóreB
1.Chomutov1085:4025
2.Sokolov12105:6524
3.HC Tachov966:3619
4.Litoměřice1058:6113
5.Cheb854:5312
6.Louny1045:6210
7.Litvínov1036:818
8. Rytíři Kladno935:862

Zvolte hráče měsíce březen

Bohužel, hlasovat lze pouze z České republiky.
  • 1. místo 3 body
  • 2. místo 2 body
  • 3. místo 1 bod