Výsledky ligy: Mladší žáci

Základní část - 1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Út 4.7. 2017 17.30 HC Energie Karlovy Vary Piráti Chomutov 6:5
So 9.9. 2017 10.00 HC Verva Litvínov HC Tachov 2:21
So 9.9. 2017 10.00 SK Kadaň HC Draci Bílina 14:3
So 9.9. 2017 10.00 HC Slovan Louny HC Klášterec nad Ohří 22:2
So 9.9. 2017 10.00 HC Stadion Cheb HC Děčín 13:1
So 9.9. 2017 10.00 HC Stadion Litoměřice HC Čerti Ostrov 6:1
St 4.10. 2017 10.00 HC Slovan Ústí nad Labem HC Mariánské Lázně 5:0 KK

Základní část - 2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 16.9. 2017 -- Piráti Chomutov HC Čerti Ostrov 11:3
So 16.9. 2017 -- HC Děčín HC Stadion Litoměřice 1:6
So 16.9. 2017 -- HC Klášterec nad Ohří HC Stadion Cheb 14:6
So 16.9. 2017 -- HC Draci Bílina HC Slovan Louny 7:21
So 16.9. 2017 -- HC Mariánské Lázně SK Kadaň 7:7
So 16.9. 2017 -- MOSTEČTÍ LVI HC Slovan Ústí nad Labem 7:5
So 16.9. 2017 -- HC Energie Karlovy Vary HC Verva Litvínov 10:4

Základní část - 3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 23.9. 2017 10.00 HC Verva Litvínov Piráti Chomutov 6:4
So 23.9. 2017 10.00 HC Tachov HC Slovan Ústí nad Labem 7:4
So 23.9. 2017 10.00 SK Kadaň MOSTEČTÍ LVI 5:6
So 23.9. 2017 10.00 HC Slovan Louny HC Mariánské Lázně 14:0
So 23.9. 2017 10.00 HC Stadion Cheb HC Draci Bílina 12:14
So 23.9. 2017 10.00 HC Čerti Ostrov HC Děčín 14:2
St 22.11. 2017 10.00 HC Stadion Litoměřice HC Klášterec nad Ohří 8:0

Základní část - 4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Čt 28.9. 2017 -- Piráti Chomutov HC Děčín 17:3
Čt 28.9. 2017 -- HC Klášterec nad Ohří HC Čerti Ostrov 11:7
Čt 28.9. 2017 -- HC Draci Bílina HC Stadion Litoměřice 9:6
Čt 28.9. 2017 -- HC Mariánské Lázně HC Stadion Cheb 12:2
Čt 28.9. 2017 -- MOSTEČTÍ LVI HC Slovan Louny 5:5
Čt 28.9. 2017 -- HC Tachov SK Kadaň 19:2
Čt 28.9. 2017 -- HC Energie Karlovy Vary HC Slovan Ústí nad Labem 8:5

Základní část - 5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 30.9. 2017 17.30 HC Slovan Ústí nad Labem HC Verva Litvínov 5:2
So 30.9. 2017 17.30 HC Slovan Louny HC Tachov 5:5
So 30.9. 2017 17.30 HC Stadion Cheb MOSTEČTÍ LVI 1:14
So 30.9. 2017 17.30 HC Stadion Litoměřice HC Mariánské Lázně 4:8
So 30.9. 2017 17.30 HC Čerti Ostrov HC Draci Bílina 5:10
So 30.9. 2017 17.30 HC Děčín HC Klášterec nad Ohří 9:11
Út 10.10. 2017 17.30 SK Kadaň HC Energie Karlovy Vary 5:6

Základní část - 6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 7.10. 2017 -- Piráti Chomutov HC Klášterec nad Ohří 9:3
So 7.10. 2017 -- HC Draci Bílina HC Děčín 21:7
So 7.10. 2017 -- HC Mariánské Lázně HC Čerti Ostrov 13:5
So 7.10. 2017 -- MOSTEČTÍ LVI HC Stadion Litoměřice 13:2
So 7.10. 2017 -- HC Tachov HC Stadion Cheb 16:2
So 7.10. 2017 -- HC Energie Karlovy Vary HC Slovan Louny 6:4
So 7.10. 2017 -- HC Verva Litvínov SK Kadaň 5:5

Základní část - 7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 5.7. 2017 17.30 HC Slovan Ústí nad Labem Piráti Chomutov 8:5
St 5.7. 2017 17.30 HC Slovan Louny HC Verva Litvínov 7:3
St 5.7. 2017 17.30 HC Stadion Cheb HC Energie Karlovy Vary 4:12
St 5.7. 2017 17.30 HC Stadion Litoměřice HC Tachov 2:16
St 5.7. 2017 17.30 HC Čerti Ostrov MOSTEČTÍ LVI 1:18
St 5.7. 2017 17.30 HC Děčín HC Mariánské Lázně 2:22
St 5.7. 2017 17.30 HC Klášterec nad Ohří HC Draci Bílina 8:16

Základní část - 8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 15.10. 2017 -- Piráti Chomutov HC Draci Bílina 7:12
Ne 15.10. 2017 -- HC Mariánské Lázně HC Klášterec nad Ohří 12:1
Ne 15.10. 2017 -- MOSTEČTÍ LVI HC Děčín 20:5
Ne 15.10. 2017 -- HC Tachov HC Čerti Ostrov 18:2
Ne 15.10. 2017 -- HC Energie Karlovy Vary HC Stadion Litoměřice 7:3
Ne 15.10. 2017 -- HC Verva Litvínov HC Stadion Cheb 9:5
Út 24.10. 2017 -- HC Slovan Ústí nad Labem SK Kadaň 6:4

Základní část - 9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 21.10. 2017 -- SK Kadaň Piráti Chomutov 6:1
So 21.10. 2017 -- HC Slovan Louny HC Slovan Ústí nad Labem 16:1
So 21.10. 2017 -- HC Stadion Litoměřice HC Verva Litvínov 1:3
So 21.10. 2017 -- HC Čerti Ostrov HC Energie Karlovy Vary 0:5
So 21.10. 2017 -- HC Děčín HC Tachov 1:30
So 21.10. 2017 -- HC Klášterec nad Ohří MOSTEČTÍ LVI 0:9
So 21.10. 2017 -- HC Draci Bílina HC Mariánské Lázně 10:13

Základní část - 10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Čt 26.10. 2017 -- Piráti Chomutov HC Mariánské Lázně 5:13
Čt 26.10. 2017 -- MOSTEČTÍ LVI HC Draci Bílina 14:5
Čt 26.10. 2017 -- HC Tachov HC Klášterec nad Ohří 17:0
Čt 26.10. 2017 -- HC Energie Karlovy Vary HC Děčín 19:1
Čt 26.10. 2017 -- HC Verva Litvínov HC Čerti Ostrov 14:2
Čt 26.10. 2017 -- HC Slovan Ústí nad Labem HC Stadion Cheb 6:8
Čt 26.10. 2017 -- SK Kadaň HC Slovan Louny 5:6

Základní část - 11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 28.10. 2017 -- HC Slovan Louny Piráti Chomutov 21:2
So 28.10. 2017 -- HC Stadion Cheb SK Kadaň 1:8
So 28.10. 2017 -- HC Stadion Litoměřice HC Slovan Ústí nad Labem 3:6
So 28.10. 2017 -- HC Děčín HC Verva Litvínov 3:21
So 28.10. 2017 -- HC Klášterec nad Ohří HC Energie Karlovy Vary 3:7
So 28.10. 2017 -- HC Draci Bílina HC Tachov 11:20
So 28.10. 2017 -- HC Mariánské Lázně MOSTEČTÍ LVI 2:6

Základní část - 12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 4.11. 2017 -- Piráti Chomutov MOSTEČTÍ LVI 5:5
So 4.11. 2017 -- HC Tachov HC Mariánské Lázně 11:5
So 4.11. 2017 -- HC Energie Karlovy Vary HC Draci Bílina 16:4
So 4.11. 2017 -- HC Verva Litvínov HC Klášterec nad Ohří 11:3
So 4.11. 2017 -- HC Slovan Ústí nad Labem HC Čerti Ostrov 9:1
So 4.11. 2017 -- SK Kadaň HC Stadion Litoměřice 6:0
So 4.11. 2017 -- HC Slovan Louny HC Stadion Cheb 11:2

Základní část - 13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 11.11. 2017 -- HC Stadion Cheb Piráti Chomutov 5:8
So 11.11. 2017 -- HC Stadion Litoměřice HC Slovan Louny 0:19
So 11.11. 2017 -- HC Čerti Ostrov SK Kadaň 3:5
So 11.11. 2017 -- HC Děčín HC Slovan Ústí nad Labem 2:12
So 11.11. 2017 -- HC Draci Bílina HC Verva Litvínov 4:4
So 11.11. 2017 -- HC Mariánské Lázně HC Energie Karlovy Vary 10:8
So 11.11. 2017 -- MOSTEČTÍ LVI HC Tachov 5:9

Základní část - 14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 17.11. 2017 17.30 HC Tachov Piráti Chomutov 11:4
Pá 17.11. 2017 17.30 HC Energie Karlovy Vary MOSTEČTÍ LVI 5:4
Pá 17.11. 2017 17.30 HC Verva Litvínov HC Mariánské Lázně 7:2
Pá 17.11. 2017 17.30 HC Slovan Ústí nad Labem HC Klášterec nad Ohří 8:5
Pá 17.11. 2017 17.30 SK Kadaň HC Děčín 23:3
Pá 17.11. 2017 17.30 HC Slovan Louny HC Čerti Ostrov 16:1
Pá 17.11. 2017 17.30 HC Stadion Cheb HC Stadion Litoměřice 7:0

Základní část - 15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 18.11. 2017 17.30 HC Stadion Litoměřice Piráti Chomutov 4:9
So 18.11. 2017 17.30 HC Čerti Ostrov HC Stadion Cheb 0:10
So 18.11. 2017 17.30 HC Děčín HC Slovan Louny 3:13
So 18.11. 2017 17.30 HC Klášterec nad Ohří SK Kadaň 2:7
So 18.11. 2017 17.30 HC Draci Bílina HC Slovan Ústí nad Labem 9:5
So 18.11. 2017 17.30 MOSTEČTÍ LVI HC Verva Litvínov 14:2
So 18.11. 2017 17.30 HC Tachov HC Energie Karlovy Vary 10:0

Základní část - 16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 25.11. 2017 12.30 Piráti Chomutov HC Energie Karlovy Vary 2:4
So 25.11. 2017 12.30 HC Tachov HC Verva Litvínov 3:1
So 25.11. 2017 12.30 HC Mariánské Lázně HC Slovan Ústí nad Labem 8:5
So 25.11. 2017 12.30 HC Draci Bílina SK Kadaň 8:6
So 25.11. 2017 12.30 HC Klášterec nad Ohří HC Slovan Louny 2:6
So 25.11. 2017 12.30 HC Děčín HC Stadion Cheb 0:15
So 25.11. 2017 12.30 HC Čerti Ostrov HC Stadion Litoměřice 0:5

Základní část - 17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 2.12. 2017 -- HC Čerti Ostrov Piráti Chomutov 3:5
So 2.12. 2017 -- HC Stadion Litoměřice HC Děčín 7:0
So 2.12. 2017 -- HC Stadion Cheb HC Klášterec nad Ohří 10:2
So 2.12. 2017 -- HC Slovan Louny HC Draci Bílina 11:5
So 2.12. 2017 -- SK Kadaň HC Mariánské Lázně 5:3
So 2.12. 2017 -- HC Slovan Ústí nad Labem MOSTEČTÍ LVI 4:5
St 6.12. 2017 -- HC Verva Litvínov HC Energie Karlovy Vary 3:6

Základní část - 18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 9.12. 2017 -- Piráti Chomutov HC Verva Litvínov 4:4
So 9.12. 2017 -- HC Tachov HC Slovan Ústí nad Labem 10:4
So 9.12. 2017 -- MOSTEČTÍ LVI SK Kadaň 3:4
So 9.12. 2017 -- HC Mariánské Lázně HC Slovan Louny 4:12
So 9.12. 2017 -- HC Draci Bílina HC Stadion Cheb 7:12
So 9.12. 2017 -- HC Klášterec nad Ohří HC Stadion Litoměřice 3:2
So 9.12. 2017 -- HC Děčín HC Čerti Ostrov 3:7

Základní část - 19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 16.12. 2017 -- HC Děčín Piráti Chomutov 2:11
So 16.12. 2017 -- HC Čerti Ostrov HC Klášterec nad Ohří 3:3
So 16.12. 2017 -- HC Stadion Litoměřice HC Draci Bílina 6:8
So 16.12. 2017 -- HC Stadion Cheb HC Mariánské Lázně 1:11
So 16.12. 2017 -- HC Slovan Louny MOSTEČTÍ LVI 2:6
So 16.12. 2017 -- SK Kadaň HC Tachov 3:7
So 16.12. 2017 -- HC Slovan Ústí nad Labem HC Energie Karlovy Vary 6:10

Základní část - 20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 10.12. 2017 -- HC Mariánské Lázně HC Stadion Litoměřice 13:4
Ne 17.12. 2017 -- SK Kadaň HC Energie Karlovy Vary 5:7
Ne 17.12. 2017 -- HC Tachov HC Slovan Louny 13:7
Ne 17.12. 2017 -- MOSTEČTÍ LVI HC Stadion Cheb 8:6
Ne 17.12. 2017 -- HC Draci Bílina HC Čerti Ostrov 11:2
Ne 17.12. 2017 -- HC Klášterec nad Ohří HC Děčín 3:5
Út 19.12. 2017 -- HC Verva Litvínov HC Slovan Ústí nad Labem 4:7

Základní část - 21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 6.1. 2018 -- HC Klášterec nad Ohří Piráti Chomutov 1:4
So 6.1. 2018 -- HC Čerti Ostrov HC Mariánské Lázně 0:23
So 6.1. 2018 -- HC Stadion Litoměřice MOSTEČTÍ LVI 1:6
So 6.1. 2018 -- HC Stadion Cheb HC Tachov 3:9
So 6.1. 2018 -- SK Kadaň HC Verva Litvínov 4:5
Ne 28.1. 2018 15.00 HC Děčín HC Draci Bílina 1:3
St 28.2. 2018 -- HC Slovan Louny HC Energie Karlovy Vary 12:3

Základní část - 22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 13.1. 2018 -- Piráti Chomutov HC Slovan Ústí nad Labem 2:5
So 13.1. 2018 -- HC Verva Litvínov HC Slovan Louny 4:7
So 13.1. 2018 -- HC Energie Karlovy Vary HC Stadion Cheb 8:3
So 13.1. 2018 -- HC Tachov HC Stadion Litoměřice 17:1
So 13.1. 2018 -- MOSTEČTÍ LVI HC Čerti Ostrov 12:1
So 13.1. 2018 -- HC Mariánské Lázně HC Děčín 28:0
So 13.1. 2018 -- HC Draci Bílina HC Klášterec nad Ohří 8:4

Základní část - 23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 20.1. 2018 -- HC Děčín MOSTEČTÍ LVI 2:20
So 20.1. 2018 -- HC Čerti Ostrov HC Tachov 1:13
So 20.1. 2018 -- HC Stadion Litoměřice HC Energie Karlovy Vary 1:4
So 20.1. 2018 -- HC Stadion Cheb HC Verva Litvínov 3:2
So 20.1. 2018 -- SK Kadaň HC Slovan Ústí nad Labem 6:3
Ne 4.2. 2018 -- HC Draci Bílina Piráti Chomutov 2:8
St 28.2. 2018 -- HC Klášterec nad Ohří HC Mariánské Lázně 4:8

Základní část - 24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 21.1. 2018 -- HC Slovan Ústí nad Labem HC Slovan Louny 5:4
Ne 21.1. 2018 -- HC Verva Litvínov HC Stadion Litoměřice 13:1
Ne 21.1. 2018 -- HC Energie Karlovy Vary HC Čerti Ostrov 8:3
Ne 21.1. 2018 -- MOSTEČTÍ LVI HC Klášterec nad Ohří 13:2
Ne 21.1. 2018 -- HC Mariánské Lázně HC Draci Bílina 12:7
Út 20.2. 2018 -- HC Tachov HC Děčín 5:0 KK
Pá 16.3. 2018 -- Piráti Chomutov SK Kadaň 1:5

Základní část - 25. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 27.1. 2018 -- HC Mariánské Lázně Piráti Chomutov 10:5
So 27.1. 2018 -- HC Draci Bílina MOSTEČTÍ LVI 2:17
So 27.1. 2018 -- HC Klášterec nad Ohří HC Tachov 3:11
So 27.1. 2018 -- HC Děčín HC Energie Karlovy Vary 0:17
So 27.1. 2018 -- HC Čerti Ostrov HC Verva Litvínov 2:7
So 27.1. 2018 -- HC Slovan Louny SK Kadaň 5:8
Ne 28.1. 2018 -- HC Stadion Cheb HC Slovan Ústí nad Labem 2:6

Základní část - 26. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 3.2. 2018 -- SK Kadaň HC Stadion Cheb 4:3
So 3.2. 2018 -- HC Slovan Ústí nad Labem HC Stadion Litoměřice 6:1
So 3.2. 2018 -- HC Verva Litvínov HC Děčín 8:7
So 3.2. 2018 -- HC Energie Karlovy Vary HC Klášterec nad Ohří 4:2
So 3.2. 2018 -- HC Tachov HC Draci Bílina 18:1
So 3.2. 2018 -- MOSTEČTÍ LVI HC Mariánské Lázně 7:2 KK
Ne 18.2. 2018 -- Piráti Chomutov HC Slovan Louny 5:9

Základní část - 27. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 31.1. 2018 -- HC Klášterec nad Ohří HC Verva Litvínov 6:8
So 10.2. 2018 -- MOSTEČTÍ LVI Piráti Chomutov 16:2
So 10.2. 2018 -- HC Mariánské Lázně HC Tachov 3:8
So 10.2. 2018 -- HC Čerti Ostrov HC Slovan Ústí nad Labem 4:10
So 3.3. 2018 -- HC Stadion Litoměřice SK Kadaň 3:3
St 21.3. 2018 -- HC Draci Bílina HC Energie Karlovy Vary 6:16
Ne 25.3. 2018 -- HC Stadion Cheb HC Slovan Louny 2:14

Základní část - 28. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 24.2. 2018 -- Piráti Chomutov HC Stadion Cheb 5:3
So 24.2. 2018 -- HC Slovan Louny HC Stadion Litoměřice 5:1
So 24.2. 2018 -- SK Kadaň HC Čerti Ostrov 12:1
So 24.2. 2018 -- HC Slovan Ústí nad Labem HC Děčín 22:3
So 24.2. 2018 -- HC Verva Litvínov HC Draci Bílina 6:8
Ne 25.2. 2018 -- HC Tachov MOSTEČTÍ LVI 9:4
Čt 8.3. 2018 -- HC Energie Karlovy Vary HC Mariánské Lázně 6:3

Základní část - 29. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 3.3. 2018 -- Piráti Chomutov HC Tachov 1:5
So 3.3. 2018 -- MOSTEČTÍ LVI HC Energie Karlovy Vary 8:6
So 3.3. 2018 -- HC Mariánské Lázně HC Verva Litvínov 9:8
So 3.3. 2018 -- HC Děčín SK Kadaň 0:18
So 3.3. 2018 -- HC Čerti Ostrov HC Slovan Louny 1:15
So 3.3. 2018 -- HC Stadion Litoměřice HC Stadion Cheb 2:2
Pá 16.3. 2018 -- HC Klášterec nad Ohří HC Slovan Ústí nad Labem 2:14

Základní část - 30. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 17.3. 2018 -- Piráti Chomutov HC Stadion Litoměřice 6:2
So 17.3. 2018 -- HC Stadion Cheb HC Čerti Ostrov 13:5
So 17.3. 2018 -- HC Slovan Louny HC Děčín 24:2
So 17.3. 2018 -- SK Kadaň HC Klášterec nad Ohří 8:3
So 17.3. 2018 -- HC Slovan Ústí nad Labem HC Draci Bílina 9:7
So 17.3. 2018 -- HC Verva Litvínov MOSTEČTÍ LVI 4:16
So 17.3. 2018 -- HC Energie Karlovy Vary HC Tachov 5:10

Karlovarský pohár mladších žáků - 1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 12.11. 2017 -- HC Energie Karlovy Vary HC Rebel město Nejdek

Karlovarský pohár mladších žáků - 2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 19.11. 2017 -- HC Rebel město Nejdek HC Mariánské Lázně

Karlovarský pohár mladších žáků - 3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 26.11. 2017 -- HC Čerti Ostrov HC Rebel město Nejdek

Karlovarský pohár mladších žáků - 4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Karlovarský pohár mladších žáků - 5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 10.12. 2017 -- HC Čerti Ostrov HC Rebel město Nejdek

Karlovarský pohár mladších žáků - 6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 7.1. 2018 -- HC Rebel město Nejdek HC Tachov

Karlovarský pohár mladších žáků - 7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 14.1. 2017 -- HC Rebel město Nejdek HC Energie Karlovy Vary

Karlovarský pohár mladších žáků - 8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 28.1. 2018 17.30 HC Mariánské Lázně HC Rebel město Nejdek

Karlovarský pohár mladších žáků - 9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 4.2. 2018 -- HC Rebel město Nejdek HC Stadion Cheb

Karlovarský pohár mladších žáků - 10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Karlovarský pohár mladších žáků - 11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 4.3. 2018 -- HC Rebel město Nejdek HC Čerti Ostrov

Karlovarský pohár mladších žáků - 12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 10.3. 2018 -- HC Tachov HC Rebel město Nejdek

Rozcestník Mládež

Aktuální tabulkaMladší žáci

#TýmZSkóreB
1.Tachov30361:9059
2.Most30293:10250
3.K. Vary30231:13050
4.Louny30323:10548
5.Mar. Lázně30277:16739
6.Kadaň30201:12538
7.Ústí n/L30202:15136
8.Bílina30230:28730
9.Litvínov30178:17829
10.Chomutov30168:18728
11.Sokolov30124:15223
12.Cheb30161:21719
13.Litoměřice3088:19714
14.Klášterec n/O30111:2639
15.Ostrov3084:3055
16.Děčín3073:4493

Zvolte hráče měsíce duben

Bohužel, hlasovat lze pouze z České republiky.
  • 1. místo 3 body
  • 2. místo 2 body
  • 3. místo 1 bod

Zavřít plakát a přejít na web