Výsledky ligy: Mladší žáci
Základní část - 1. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 5.9. 2015 | 10.00 | HC Baník Sokolov | Piráti Chomutov | 8:2 |
So 5.9. 2015 | 10.00 | HC Čerti Ostrov | SK Kadaň | 4:9 |
Ne 6.9. 2015 | 10.00 | HC Energie Karlovy Vary | HC Tachov/Mariánské Lázně B | 8:4 |
Ne 6.9. 2015 | 10.00 | HC Stadion Cheb | HC Klášterec nad Ohří | 15:2 |
Základní část - 2. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 12.9. 2015 | 12.00 | HC Energie Karlovy Vary | HC Baník Sokolov | 2:6 |
So 12.9. 2015 | 12.00 | Piráti Chomutov | HC Čerti Ostrov | 2:2 |
Ne 13.9. 2015 | 12.00 | HC Klášterec nad Ohří | HC Tachov / Mariánské Lázně | 1:15 |
Ne 13.9. 2015 | 12.00 | SK Kadaň | HC Stadion Cheb | 5:12 |
Základní část - 3. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 19.9. 2015 | 10.00 | HC Baník Sokolov | HC Tachov/Mariánské Lázně B | 8:0 |
So 19.9. 2015 | 10.00 | HC Čerti Ostrov | HC Energie Karlovy Vary | 8:13 |
So 19.9. 2015 | 10.00 | HC Stadion Cheb | Piráti Chomutov | 9:2 |
Ne 20.9. 2015 | 10.00 | HC Tachov / Mariánské Lázně | SK Kadaň | 15:6 |
Základní část - 4. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 26.9. 2015 | 10.00 | HC Baník Sokolov | HC Čerti Ostrov | 10:4 |
So 26.9. 2015 | 10.00 | HC Tachov/Mariánské Lázně B | HC Klášterec nad Ohří | 0:15 |
Ne 27.9. 2015 | 10.00 | Piráti Chomutov | HC Tachov / Mariánské Lázně | 4:10 |
Ne 27.9. 2015 | 10.00 | HC Energie Karlovy Vary | HC Stadion Cheb | 9:2 |
Základní část - 5. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Po 28.9. 2015 | 09.30 | HC Stadion Cheb | HC Baník Sokolov | 8:2 |
Po 28.9. 2015 | 09.30 | HC Čerti Ostrov | HC Tachov/Mariánské Lázně B | 10:4 |
Po 28.9. 2015 | 09.30 | HC Tachov / Mariánské Lázně | HC Energie Karlovy Vary | 11:3 |
Základní část - 6. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 3.10. 2015 | 10.00 | HC Baník Sokolov | HC Tachov / Mariánské Lázně | 2:16 |
So 3.10. 2015 | 10.00 | HC Čerti Ostrov | HC Stadion Cheb | 2:12 |
Ne 4.10. 2015 | 10.00 | Piráti Chomutov | HC Klášterec nad Ohří | 4:4 |
Ne 4.10. 2015 | 10.00 | HC Tachov/Mariánské Lázně B | SK Kadaň | 2:34 |
So 10.10. 2015 | 10.00 | HC Stadion Cheb | HC Tachov/Mariánské Lázně B | 13:1 |
So 10.10. 2015 | 10.00 | HC Klášterec nad Ohří | HC Energie Karlovy Vary | 3:5 |
Ne 11.10. 2015 | 10.00 | HC Tachov/Mariánské Lázně B | HC Čerti Ostrov | 15:0 |
Ne 11.10. 2015 | 10.00 | SK Kadaň | Piráti Chomutov | 5:5 |
Základní část - 8. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 17.10. 2015 | 09.30 | HC Stadion Cheb | HC Tachov / Mariánské Lázně | 5:10 |
So 17.10. 2015 | 10.00 | HC Baník Sokolov | HC Klášterec nad Ohří | 13:6 |
So 17.10. 2015 | 12.15 | HC Energie Karlovy Vary | SK Kadaň | 8:7 |
Ne 18.10. 2015 | 15.15 | HC Tachov/Mariánské Lázně B | Piráti Chomutov | 1:11 |
Základní část - 9. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 23.10. 2015 | 16.15 | HC Tachov / Mariánské Lázně | HC Tachov/Mariánské Lázně B | 5:1 |
So 24.10. 2015 | 09.00 | HC Klášterec nad Ohří | HC Čerti Ostrov | 5:7 |
So 24.10. 2015 | 11.30 | Piráti Chomutov | HC Energie Karlovy Vary | 3:2 |
Ne 25.10. 2015 | 12.15 | SK Kadaň | HC Baník Sokolov | 5:10 |
Po 26.10. 2015 | 15.30 | SK Kadaň | HC Čerti Ostrov | 10:3 |
Základní část - 10. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
St 28.10. 2015 | 09.00 | HC Klášterec nad Ohří | HC Stadion Cheb | 3:19 |
St 28.10. 2015 | 11.30 | Piráti Chomutov | HC Baník Sokolov | 4:4 |
St 28.10. 2015 | 16.30 | HC Tachov/Mariánské Lázně B | HC Energie Karlovy Vary | 0:16 |
Čt 29.10. 2015 | 12.00 | HC Energie Karlovy Vary | HC Klášterec nad Ohří | 8:7 |
Základní část - 11. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 31.10. 2015 | 09.30 | HC Tachov / Mariánské Lázně | HC Klášterec nad Ohří | 16:5 |
So 31.10. 2015 | 09.30 | HC Stadion Cheb | SK Kadaň | 15:3 |
So 31.10. 2015 | 10.00 | HC Baník Sokolov | HC Energie Karlovy Vary | 3:2 |
So 31.10. 2015 | 10.00 | HC Čerti Ostrov | Piráti Chomutov | 4:4 |
Základní část - 12. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
-- | -- | HC Baník Sokolov | volno |
Základní část - 12. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 14.11. 2015 | -- | HC Tachov/Mariánské Lázně B | HC Baník Sokolov | 1:12 |
So 14.11. 2015 | -- | HC Energie Karlovy Vary | HC Čerti Ostrov | 2:2 |
So 14.11. 2015 | -- | Piráti Chomutov | HC Stadion Cheb | 4:12 |
Základní část - 13. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Út 17.11. 2015 | 15.00 | HC Čerti Ostrov | HC Baník Sokolov | 7:3 |
Út 17.11. 2015 | 15.00 | HC Klášterec nad Ohří | HC Tachov/Mariánské Lázně B | 11:2 |
Út 17.11. 2015 | 15.00 | HC Tachov / Mariánské Lázně | Piráti Chomutov | 3:11 |
Út 17.11. 2015 | 15.00 | HC Stadion Cheb | HC Energie Karlovy Vary | 15:4 |
Základní část - 14. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 21.11. 2015 | 10.00 | HC Baník Sokolov | HC Stadion Cheb | 1:6 |
So 21.11. 2015 | 10.00 | HC Energie Karlovy Vary | HC Tachov / Mariánské Lázně | 3:14 |
Ne 22.11. 2015 | 10.00 | HC Tachov/Mariánské Lázně B | HC Čerti Ostrov | 1:4 |
Ne 22.11. 2015 | 10.00 | SK Kadaň | HC Klášterec nad Ohří | 22:5 |
Základní část - 15. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 28.11. 2015 | 09.00 | HC Klášterec nad Ohří | Piráti Chomutov | 1:8 |
So 28.11. 2015 | 09.30 | HC Stadion Cheb | HC Čerti Ostrov | 9:3 |
So 28.11. 2015 | 11.00 | HC Tachov / Mariánské Lázně | HC Baník Sokolov | 6:3 |
So 28.11. 2015 | 13.00 | SK Kadaň | HC Tachov/Mariánské Lázně B | 13:0 |
Ne 29.11. 2015 | 10.00 | HC Čerti Ostrov | HC Tachov / Mariánské Lázně | 3:11 |
Ne 29.11. 2015 | 12.45 | HC Tachov/Mariánské Lázně B | HC Stadion Cheb | 2:22 |
Ne 29.11. 2015 | 14.15 | Piráti Chomutov | SK Kadaň | 19:2 |
Základní část - 17. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 4.12. 2015 | 15.30 | SK Kadaň | HC Energie Karlovy Vary | 12:5 |
So 5.12. 2015 | 10.30 | HC Klášterec nad Ohří | HC Baník Sokolov | 2:6 |
So 5.12. 2015 | 11.00 | HC Stadion Cheb | HC Tachov / Mariánské Lázně | 13:2 |
Ne 6.12. 2015 | 12.00 | Piráti Chomutov | HC Tachov/Mariánské Lázně B | 15:3 |
Základní část - 18. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 11.12. 2015 | 10.00 | HC Tachov/Mariánské Lázně B | HC Tachov / Mariánské Lázně | 3:14 |
So 12.12. 2015 | 10.00 | HC Baník Sokolov | SK Kadaň | 7:3 |
So 12.12. 2015 | 10.00 | HC Energie Karlovy Vary | Piráti Chomutov | 2:7 |
So 12.12. 2015 | 10.00 | HC Čerti Ostrov | HC Klášterec nad Ohří | 5:4 |
Nadstavba - 1. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 2.1. 2016 | 12.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | Piráti Chomutov | 6:2 |
Ne 3.1. 2016 | 10.00 | HC Verva Litvínov | HC Stadion Cheb | 1:21 |
St 6.1. 2016 | 13.00 | Sport Most z.s. | HC Baník Sokolov | 5:5 |
Nadstavba - 2. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 9.1. 2016 | 11.30 | Piráti Chomutov | HC Baník Sokolov | 3:3 |
So 9.1. 2016 | 11.30 | HC Stadion Cheb | Sport Most z.s. | 12:5 |
So 9.1. 2016 | 11.30 | HC Energie Karlovy Vary | HC Verva Litvínov | 10:1 |
So 9.1. 2016 | 11.30 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Slovan Louny | 5:3 |
Nadstavba - 3. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 23.1. 2016 | 10.00 | HC Baník Sokolov | HC Stadion Cheb | 0:8 |
So 23.1. 2016 | 10.00 | Sport Most z.s. | HC Energie Karlovy Vary | 8:8 |
Ne 24.1. 2016 | 09.00 | HC Slovan Louny | Piráti Chomutov | 6:2 |
Ne 24.1. 2016 | 10.00 | HC Verva Litvínov | HC Slovan Ústí nad Labem | 0:5 |
Nadstavba - 4. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 29.1. 2016 | -- | HC Energie Karlovy Vary | HC Baník Sokolov | 4:6 |
Pá 29.1. 2016 | -- | HC Slovan Louny | HC Verva Litvínov | 22:1 |
Pá 29.1. 2016 | -- | Sport Most z.s. | HC Slovan Ústí nad Labem | 5:6 |
Pá 29.1. 2016 | -- | Piráti Chomutov | HC Stadion Cheb | 1:5 |
Nadstavba - 5. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 30.1. 2016 | 10.00 | HC Baník Sokolov | HC Slovan Ústí nad Labem | 7:0 |
So 30.1. 2016 | 10.00 | Sport Most z.s. | HC Slovan Louny | 13:11 |
Ne 31.1. 2016 | 10.00 | HC Verva Litvínov | Piráti Chomutov | 6:10 |
Ne 31.1. 2016 | 10.00 | HC Stadion Cheb | HC Energie Karlovy Vary | 9:1 |
Nadstavba - 6. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 6.2. 2016 | -- | HC Slovan Louny | HC Baník Sokolov | 3:3 |
So 6.2. 2016 | -- | Piráti Chomutov | HC Energie Karlovy Vary | 5:0 |
So 6.2. 2016 | -- | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Stadion Cheb | 3:10 |
So 6.2. 2016 | -- | Sport Most z.s. | HC Verva Litvínov | 3:2 |
Nadstavba - 7. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Čt 4.2. 2016 | 15.00 | HC Baník Sokolov | HC Verva Litvínov | 12:2 |
Ne 7.2. 2016 | 10.00 | HC Stadion Cheb | HC Slovan Louny | 7:4 |
Nadstavba - 8. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 20.2. 2016 | 10.00 | HC Baník Sokolov | Sport Most z.s. | 8:4 |
So 20.2. 2016 | 10.00 | HC Stadion Cheb | HC Verva Litvínov | 6:6 |
So 20.2. 2016 | 10.00 | HC Energie Karlovy Vary | HC Slovan Louny | 2:9 |
Nadstavba - 9. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 27.2. 2016 | 10.00 | HC Baník Sokolov | Piráti Chomutov | 2:4 |
So 27.2. 2016 | 10.00 | Sport Most z.s. | HC Stadion Cheb | 5:11 |
So 27.2. 2016 | 10.00 | HC Verva Litvínov | HC Energie Karlovy Vary | 2:11 |
So 27.2. 2016 | 10.00 | HC Slovan Louny | HC Slovan Ústí nad Labem | 4:0 |
Ne 28.2. 2016 | 10.00 | HC Energie Karlovy Vary | Sport Most z.s. | 3:5 |
Ne 28.2. 2016 | 10.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Verva Litvínov | 15:0 |
Nadstavba - 10. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 13.2. 2016 | 11.30 | HC Stadion Cheb | HC Baník Sokolov | 12:4 |
So 13.2. 2016 | 11.30 | Sport Most z.s. | Piráti Chomutov | 7:3 |
So 13.2. 2016 | 11.30 | HC Slovan Louny | HC Energie Karlovy Vary | 6:1 |
Ne 14.2. 2016 | 11.30 | HC Energie Karlovy Vary | HC Slovan Ústí nad Labem | 5:6 |
Nadstavba - 11. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 5.3. 2016 | 10.00 | HC Baník Sokolov | HC Energie Karlovy Vary | 7:5 |
So 5.3. 2016 | 10.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | Sport Most z.s. | 6:6 |
So 5.3. 2016 | 10.00 | HC Stadion Cheb | Piráti Chomutov | 8:6 |
Ne 6.3. 2016 | 10.00 | HC Verva Litvínov | HC Slovan Louny | 4:9 |
Nadstavba - 12. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 11.3. 2016 | -- | HC Energie Karlovy Vary | Piráti Chomutov | 6:4 |
So 12.3. 2016 | -- | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Baník Sokolov | 6:1 |
So 12.3. 2016 | -- | HC Slovan Louny | Sport Most z.s. | 9:4 |
So 12.3. 2016 | -- | HC Energie Karlovy Vary | HC Stadion Cheb | 1:7 |
So 12.3. 2016 | -- | Piráti Chomutov | HC Verva Litvínov |
Nadstavba - 13. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 13.3. 2016 | 10.00 | HC Baník Sokolov | HC Slovan Louny | 1:3 |
Ne 13.3. 2016 | 10.00 | HC Stadion Cheb | HC Slovan Ústí nad Labem | 3:3 |
Ne 13.3. 2016 | 10.00 | HC Verva Litvínov | Sport Most z.s. | 0:12 |
Nadstavba - 14. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
St 16.3. 2016 | 15.00 | Piráti Chomutov | Sport Most z.s. | 5:3 |
Čt 17.3. 2016 | 15.00 | HC Verva Litvínov | HC Baník Sokolov | 8:3 |