Výsledky ligy: Starší dorost

Nadstavba - 1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 3.12. 2017 17.00 HC Slovan Ústí nad Labem HC Tábor 8:3
Ne 3.12. 2017 17.00 SK Kadaň HC Strakonice 7:5
Ne 3.12. 2017 17.00 HC PZ Kladno HC Meteor Třemošná 2:3 SN
Ne 3.12. 2017 17.00 HC Příbram HC Kobra Praha 9:2
Ne 3.12. 2017 17.00 HC Hvězda Praha TJ Slavoj Zbraslav 3:2

Nadstavba - 2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 10.12. 2017 13.15 HC Tábor TJ Slavoj Zbraslav 5:3
Ne 10.12. 2017 13.15 HC Kobra Praha HC Hvězda Praha 0:3
Ne 10.12. 2017 13.15 HC Meteor Třemošná HC Příbram 4:1
Ne 10.12. 2017 13.15 IHC Písek HC PZ Kladno 3:7
Ne 10.12. 2017 13.15 HC Slovan Ústí nad Labem SK Kadaň 5:2

Nadstavba - 3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 15.12. 2017 19.15 SK Kadaň HC Tábor 11:5
Pá 15.12. 2017 19.15 HC PZ Kladno HC Strakonice 3:6
Pá 15.12. 2017 19.15 IHC Písek HC Příbram 5:2
Pá 15.12. 2017 19.15 HC Hvězda Praha HC Meteor Třemošná 4:3
Pá 15.12. 2017 19.15 TJ Slavoj Zbraslav HC Kobra Praha 2:3 SN

Nadstavba - 4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 17.12. 2017 16.00 HC Tábor HC Kobra Praha 1:7
Ne 17.12. 2017 16.00 HC Meteor Třemošná TJ Slavoj Zbraslav 4:1
Ne 17.12. 2017 16.00 IHC Písek HC Hvězda Praha 1:2
Ne 17.12. 2017 16.00 HC Strakonice HC Příbram 3:8
Ne 17.12. 2017 16.00 HC Slovan Ústí nad Labem HC PZ Kladno 2:5

Nadstavba - 5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 22.12. 2017 19.15 HC Kobra Praha HC Meteor Třemošná 4:5
Pá 22.12. 2017 19.15 HC PZ Kladno SK Kadaň 4:3 SN
Pá 22.12. 2017 19.15 HC Příbram HC Slovan Ústí nad Labem 5:4 SN
Pá 22.12. 2017 19.15 HC Hvězda Praha HC Strakonice 3:1
Pá 22.12. 2017 19.15 TJ Slavoj Zbraslav IHC Písek 3:9

Nadstavba - 6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 7.1. 2018 17.00 HC Tábor HC Meteor Třemošná 2:7
Ne 7.1. 2018 17.00 IHC Písek HC Kobra Praha 6:4
Ne 7.1. 2018 17.00 HC Strakonice TJ Slavoj Zbraslav 4:6
Ne 7.1. 2018 17.00 HC Slovan Ústí nad Labem HC Hvězda Praha 5:1
Ne 7.1. 2018 17.00 SK Kadaň HC Příbram 5:7

Nadstavba - 7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 12.1. 2018 18.00 HC PZ Kladno HC Tábor 8:3
Pá 12.1. 2018 18.00 HC Hvězda Praha SK Kadaň 4:2
Pá 12.1. 2018 18.00 TJ Slavoj Zbraslav HC Slovan Ústí nad Labem 4:2
Pá 12.1. 2018 18.00 HC Kobra Praha HC Strakonice 6:7
Pá 12.1. 2018 18.00 HC Meteor Třemošná IHC Písek 3:2

Nadstavba - 8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 14.1. 2018 17.00 HC Tábor IHC Písek 0:7
Ne 14.1. 2018 17.00 HC Strakonice HC Meteor Třemošná 2:11
Ne 14.1. 2018 17.00 HC Slovan Ústí nad Labem HC Kobra Praha 9:1
Ne 14.1. 2018 17.00 SK Kadaň TJ Slavoj Zbraslav 4:5 SN
Ne 14.1. 2018 17.00 HC PZ Kladno HC Příbram 5:3

Nadstavba - 9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 21.1. 2018 17.00 HC Příbram HC Tábor 5:1
Ne 21.1. 2018 17.00 HC Hvězda Praha HC PZ Kladno 3:5
Ne 21.1. 2018 17.00 HC Kobra Praha SK Kadaň 4:5
Ne 21.1. 2018 17.00 HC Meteor Třemošná HC Slovan Ústí nad Labem 1:6
Ne 21.1. 2018 17.00 IHC Písek HC Strakonice 4:6

Nadstavba - 10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Čt 25.1. 2018 19.15 SK Kadaň HC Meteor Třemošná 2:5
Pá 26.1. 2018 19.15 HC Tábor HC Strakonice 7:4
Pá 26.1. 2018 19.15 HC Slovan Ústí nad Labem IHC Písek 5:1
Pá 26.1. 2018 19.15 HC PZ Kladno TJ Slavoj Zbraslav 10:3
Ne 11.2. 2018 19.15 HC Příbram HC Hvězda Praha 2:1 SN

Nadstavba - 11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 28.1. 2018 12.00 TJ Slavoj Zbraslav HC Příbram 4:2
Ne 28.1. 2018 12.00 HC Hvězda Praha HC Tábor 5:3
Ne 28.1. 2018 12.00 HC Kobra Praha HC PZ Kladno 6:13
Ne 28.1. 2018 12.00 IHC Písek SK Kadaň 0:5
Ne 28.1. 2018 12.00 HC Strakonice HC Slovan Ústí nad Labem 0:17

Nadstavba - 12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 2.2. 2018 19.00 HC Tábor HC Slovan Ústí nad Labem 0:10
Pá 2.2. 2018 19.00 HC Meteor Třemošná HC PZ Kladno 3:0
Pá 2.2. 2018 19.00 HC Kobra Praha HC Příbram 3:4
Pá 2.2. 2018 19.00 TJ Slavoj Zbraslav HC Hvězda Praha 3:4 SN
Pá 2.2. 2018 19.00 HC Strakonice SK Kadaň 2:8

Nadstavba - 13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 4.2. 2018 13.00 TJ Slavoj Zbraslav HC Tábor 5:6 SN
Ne 4.2. 2018 13.00 HC Hvězda Praha HC Kobra Praha 5:2
Ne 4.2. 2018 13.00 HC Příbram HC Meteor Třemošná 2:7
Ne 4.2. 2018 13.00 HC PZ Kladno IHC Písek 5:3
Ne 4.2. 2018 13.00 SK Kadaň HC Slovan Ústí nad Labem 1:9

Nadstavba - 14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 11.2. 2018 11.00 HC Tábor SK Kadaň 3:6
Ne 11.2. 2018 11.00 HC Strakonice HC PZ Kladno 1:9
Ne 11.2. 2018 11.00 HC Příbram IHC Písek 8:5
Ne 11.2. 2018 11.00 HC Meteor Třemošná HC Hvězda Praha 4:1
Ne 11.2. 2018 11.00 HC Kobra Praha TJ Slavoj Zbraslav 4:7

Nadstavba - 15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 16.2. 2018 19.15 HC Kobra Praha HC Tábor 6:4
Pá 16.2. 2018 19.15 TJ Slavoj Zbraslav HC Meteor Třemošná 2:7
Pá 16.2. 2018 19.15 HC Hvězda Praha IHC Písek 4:5
Pá 16.2. 2018 19.15 HC Příbram HC Strakonice 11:2
Pá 16.2. 2018 19.15 HC PZ Kladno HC Slovan Ústí nad Labem 1:8

Nadstavba - 16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 18.2. 2018 15.25 SK Kadaň HC PZ Kladno 7:6 SN
Ne 18.2. 2018 15.25 HC Slovan Ústí nad Labem HC Příbram 8:1
Ne 18.2. 2018 15.25 HC Strakonice HC Hvězda Praha 4:2
Ne 18.2. 2018 15.25 IHC Písek TJ Slavoj Zbraslav 9:3
Ne 18.2. 2018 15.25 HC Meteor Třemošná HC Kobra Praha 5:1

Nadstavba - 17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 9.2. 2018 19.15 HC Příbram SK Kadaň 4:9
Ne 25.2. 2018 19.15 HC Meteor Třemošná HC Tábor 3:1
Ne 25.2. 2018 19.15 HC Kobra Praha IHC Písek 4:7
Ne 25.2. 2018 19.15 TJ Slavoj Zbraslav HC Strakonice 3:1
Ne 25.2. 2018 19.15 HC Hvězda Praha HC Slovan Ústí nad Labem 1:4

Nadstavba - 18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 2.3. 2018 19.15 HC Tábor HC PZ Kladno 4:3
Pá 2.3. 2018 19.15 SK Kadaň HC Hvězda Praha 10:4
Pá 2.3. 2018 19.15 HC Slovan Ústí nad Labem TJ Slavoj Zbraslav 9:4
Pá 2.3. 2018 19.15 HC Strakonice HC Kobra Praha 6:5
Pá 2.3. 2018 19.15 IHC Písek HC Meteor Třemošná 1:3

Nadstavba - 19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 4.3. 2018 10.00 IHC Písek HC Tábor 4:1
Ne 4.3. 2018 10.00 HC Meteor Třemošná HC Strakonice 8:2
Ne 4.3. 2018 10.00 TJ Slavoj Zbraslav SK Kadaň 3:5
Ne 4.3. 2018 10.00 HC Příbram HC PZ Kladno 3:4
Pá 16.3. 2018 10.00 HC Kobra Praha HC Slovan Ústí nad Labem 0:11

Nadstavba - 20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 9.3. 2018 19.15 HC Tábor HC Příbram 1:7
Pá 9.3. 2018 19.15 HC PZ Kladno HC Hvězda Praha 3:7
Pá 9.3. 2018 19.15 SK Kadaň HC Kobra Praha 7:2
Pá 9.3. 2018 19.15 HC Slovan Ústí nad Labem HC Meteor Třemošná 3:2
Pá 9.3. 2018 19.15 HC Strakonice IHC Písek 0:11

Nadstavba - 21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 16.3. 2018 18.45 IHC Písek HC Slovan Ústí nad Labem 3:5
Pá 16.3. 2018 18.45 HC Meteor Třemošná SK Kadaň 3:4
Pá 16.3. 2018 18.45 HC Hvězda Praha HC Příbram 5:3
Pá 16.3. 2018 18.45 HC Strakonice HC Tábor 3:4 SN
Pá 16.3. 2018 18.45 TJ Slavoj Zbraslav HC PZ Kladno 3:2 SN

Nadstavba - 22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 18.3. 2018 11.00 HC Tábor HC Hvězda Praha 2:15
Ne 18.3. 2018 11.00 HC Příbram TJ Slavoj Zbraslav 3:5
Ne 18.3. 2018 11.00 HC PZ Kladno HC Kobra Praha 11:1
Ne 18.3. 2018 11.00 SK Kadaň IHC Písek 3:1
Ne 18.3. 2018 11.00 HC Slovan Ústí nad Labem HC Strakonice 10:1

Základní část - 1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 30.6. 2017 17.30 HC Děčín HC Slovan Louny 18:0
Ne 10.9. 2017 -- MOSTEČTÍ LVI Piráti Chomutov B 7:0
Ne 10.9. 2017 -- SK Kadaň HC PZ Kladno 5:3

Základní část - 2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 15.9. 2017 19.15 HC PZ Kladno HC Děčín 10:0
Pá 15.9. 2017 19.15 Piráti Chomutov B SK Kadaň 1:15
Pá 15.9. 2017 19.15 HC Slovan Ústí nad Labem HC Stadion Litoměřice 5:3

Základní část - 3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 16.9. 2017 17.30 HC Slovan Louny HC PZ Kladno 0:15
Ne 17.9. 2017 17.30 HC Děčín Piráti Chomutov B 5:6
Ne 17.9. 2017 17.30 MOSTEČTÍ LVI HC Slovan Ústí nad Labem 3:8

Základní část - 4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 24.9. 2017 17.00 Piráti Chomutov B HC Slovan Louny 6:3
Ne 24.9. 2017 17.00 HC Stadion Litoměřice MOSTEČTÍ LVI 5:3
Út 3.10. 2017 17.00 HC Slovan Ústí nad Labem SK Kadaň 6:5

Základní část - 5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Čt 28.9. 2017 -- HC PZ Kladno Piráti Chomutov B 10:0
Čt 28.9. 2017 -- HC Děčín HC Slovan Ústí nad Labem 2:9
Čt 28.9. 2017 -- SK Kadaň HC Stadion Litoměřice 2:1

Základní část - 6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 1.10. 2017 -- MOSTEČTÍ LVI SK Kadaň 2:4
Ne 1.10. 2017 -- HC Stadion Litoměřice HC Děčín 10:2
Čt 12.10. 2017 -- HC Slovan Ústí nad Labem HC Slovan Louny 23:2

Základní část - 7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 6.10. 2017 -- HC Děčín MOSTEČTÍ LVI 6:10
Pá 6.10. 2017 -- HC Slovan Louny HC Stadion Litoměřice 2:11
Pá 6.10. 2017 -- HC PZ Kladno HC Slovan Ústí nad Labem 5:7

Základní část - 8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 8.10. 2017 -- SK Kadaň HC Děčín 13:2
Ne 8.10. 2017 17.30 MOSTEČTÍ LVI HC Slovan Louny 12:5
Ne 8.10. 2017 17.30 HC Stadion Litoměřice HC PZ Kladno 3:2 SN
Ne 8.10. 2017 17.30 HC Slovan Ústí nad Labem Piráti Chomutov B 5:1

Základní část - 9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 15.10. 2017 17.00 HC Slovan Louny SK Kadaň 4:10
Ne 15.10. 2017 17.00 HC PZ Kladno MOSTEČTÍ LVI 5:1
Ne 15.10. 2017 17.00 Piráti Chomutov B HC Stadion Litoměřice 4:2

Základní část - 10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 20.10. 2017 19.15 HC Slovan Louny HC Děčín 5:4
Pá 20.10. 2017 19.15 HC PZ Kladno SK Kadaň 1:2
St 8.11. 2017 19.15 Piráti Chomutov B MOSTEČTÍ LVI 9:5

Základní část - 11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 22.10. 2017 11.30 HC Děčín HC PZ Kladno 3:6
Ne 22.10. 2017 11.30 SK Kadaň Piráti Chomutov B 2:3 SN
Ne 22.10. 2017 11.30 HC Stadion Litoměřice HC Slovan Ústí nad Labem 1:3

Základní část - 12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 29.10. 2017 17.00 HC Slovan Ústí nad Labem MOSTEČTÍ LVI 11:2
Ne 29.10. 2017 17.00 Piráti Chomutov B HC Děčín 5:4 SN
Ne 29.10. 2017 17.00 HC PZ Kladno HC Slovan Louny 23:0

Základní část - 13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 5.11. 2017 -- MOSTEČTÍ LVI HC Stadion Litoměřice 5:8
Ne 5.11. 2017 -- SK Kadaň HC Slovan Ústí nad Labem 2:6
Ne 5.11. 2017 -- HC Slovan Louny Piráti Chomutov B 2:12

Základní část - 14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 30.6. 2017 17.30 Piráti Chomutov B HC PZ Kladno 6:3
Pá 10.11. 2017 19.15 HC Stadion Litoměřice SK Kadaň 2:4
Pá 10.11. 2017 19.15 HC Slovan Ústí nad Labem HC Děčín 11:2

Základní část - 15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 12.11. 2017 -- SK Kadaň MOSTEČTÍ LVI 9:4
Ne 12.11. 2017 -- HC Děčín HC Stadion Litoměřice 1:7
Ne 12.11. 2017 -- HC Slovan Louny HC Slovan Ústí nad Labem 4:17

Základní část - 16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 17.11. 2017 19.15 MOSTEČTÍ LVI HC Děčín 5:0
Pá 17.11. 2017 19.15 HC Stadion Litoměřice HC Slovan Louny 12:0
Pá 17.11. 2017 19.15 HC Slovan Ústí nad Labem HC PZ Kladno 10:6

Základní část - 17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 19.11. 2017 -- HC Děčín SK Kadaň 1:4
Ne 19.11. 2017 -- HC Slovan Louny MOSTEČTÍ LVI 4:9
Ne 19.11. 2017 -- HC PZ Kladno HC Stadion Litoměřice 6:1
Ne 19.11. 2017 -- Piráti Chomutov B HC Slovan Ústí nad Labem 2:6

Základní část - 18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 26.11. 2017 -- SK Kadaň HC Slovan Louny 9:1
Ne 26.11. 2017 -- MOSTEČTÍ LVI HC PZ Kladno 2:5
Ne 26.11. 2017 -- HC Stadion Litoměřice Piráti Chomutov B 6:0

Rozcestník Mládež

Aktuální tabulkaStarší dorost

#TýmZSkóreB
1.Ústí n/L22153:3858
2.Třemošná2297:4750
3.Kadaň22115:8843
4.PZ Kladno22115:8342
5.Hvězda Praha2286:6542
6.Příbram22101:8834
7.Sokolov2276:8432
8.Písek2292:8029
9.Zbraslav2276:10626
10.Strakonice2264:15516
11.Tábor2261:13713
12.Kobra Praha2273:13811

Zvolte hráče měsíce duben

Bohužel, hlasovat lze pouze z České republiky.
  • 1. místo 3 body
  • 2. místo 2 body
  • 3. místo 1 bod

Zavřít plakát a přejít na web