Výsledky ligy: Starší dorost

Základní část - 1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 30.6. 2017 17.30 HC Děčín HC Slovan Louny 18:0
Ne 10.9. 2017 -- MOSTEČTÍ LVI Piráti Chomutov B 7:0
Ne 10.9. 2017 -- SK Kadaň HC PZ Kladno 5:3

Základní část - 2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 15.9. 2017 19.15 HC PZ Kladno HC Děčín 10:0
Pá 15.9. 2017 19.15 Piráti Chomutov B SK Kadaň 1:15
Pá 15.9. 2017 19.15 HC Slovan Ústí nad Labem HC Stadion Litoměřice 5:3

Základní část - 3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 16.9. 2017 17.30 HC Slovan Louny HC PZ Kladno 0:15
Ne 17.9. 2017 17.30 HC Děčín Piráti Chomutov B 5:6
Ne 17.9. 2017 17.30 MOSTEČTÍ LVI HC Slovan Ústí nad Labem 3:8

Základní část - 4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 24.9. 2017 17.00 Piráti Chomutov B HC Slovan Louny 6:3
Ne 24.9. 2017 17.00 HC Stadion Litoměřice MOSTEČTÍ LVI 5:3
Út 3.10. 2017 17.00 HC Slovan Ústí nad Labem SK Kadaň 6:5

Základní část - 5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Čt 28.9. 2017 -- HC PZ Kladno Piráti Chomutov B 10:0
Čt 28.9. 2017 -- HC Děčín HC Slovan Ústí nad Labem 2:9
Čt 28.9. 2017 -- SK Kadaň HC Stadion Litoměřice 2:1

Základní část - 6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 1.10. 2017 -- MOSTEČTÍ LVI SK Kadaň 2:4
Ne 1.10. 2017 -- HC Stadion Litoměřice HC Děčín 10:2
Čt 12.10. 2017 -- HC Slovan Ústí nad Labem HC Slovan Louny 23:2

Základní část - 7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 6.10. 2017 -- HC Děčín MOSTEČTÍ LVI 6:10
Pá 6.10. 2017 -- HC Slovan Louny HC Stadion Litoměřice 2:11
Pá 6.10. 2017 -- HC PZ Kladno HC Slovan Ústí nad Labem 5:7

Základní část - 8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 8.10. 2017 -- SK Kadaň HC Děčín 13:2
Ne 8.10. 2017 17.30 MOSTEČTÍ LVI HC Slovan Louny 12:5
Ne 8.10. 2017 17.30 HC Stadion Litoměřice HC PZ Kladno 3:2 SN
Ne 8.10. 2017 17.30 HC Slovan Ústí nad Labem Piráti Chomutov B 5:1

Základní část - 9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 15.10. 2017 17.00 HC Slovan Louny SK Kadaň 4:10
Ne 15.10. 2017 17.00 HC PZ Kladno MOSTEČTÍ LVI 5:1
Ne 15.10. 2017 17.00 Piráti Chomutov B HC Stadion Litoměřice 4:2

Základní část - 10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 20.10. 2017 19.15 HC Slovan Louny HC Děčín 5:4
Pá 20.10. 2017 19.15 HC PZ Kladno SK Kadaň 1:2
St 8.11. 2017 19.15 Piráti Chomutov B MOSTEČTÍ LVI 9:5

Základní část - 11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 22.10. 2017 11.30 HC Děčín HC PZ Kladno 3:6
Ne 22.10. 2017 11.30 SK Kadaň Piráti Chomutov B 2:3 SN
Ne 22.10. 2017 11.30 HC Stadion Litoměřice HC Slovan Ústí nad Labem 1:3

Základní část - 12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 29.10. 2017 17.00 HC Slovan Ústí nad Labem MOSTEČTÍ LVI 11:2
Ne 29.10. 2017 17.00 Piráti Chomutov B HC Děčín 5:4 SN
Ne 29.10. 2017 17.00 HC PZ Kladno HC Slovan Louny 23:0

Základní část - 13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 5.11. 2017 -- MOSTEČTÍ LVI HC Stadion Litoměřice 5:8
Ne 5.11. 2017 -- SK Kadaň HC Slovan Ústí nad Labem 2:6
Ne 5.11. 2017 -- HC Slovan Louny Piráti Chomutov B 2:12

Základní část - 14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 30.6. 2017 17.30 Piráti Chomutov B HC PZ Kladno 6:3
Pá 10.11. 2017 19.15 HC Stadion Litoměřice SK Kadaň 2:4
Pá 10.11. 2017 19.15 HC Slovan Ústí nad Labem HC Děčín 11:2

Základní část - 15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 12.11. 2017 -- SK Kadaň MOSTEČTÍ LVI 9:4
Ne 12.11. 2017 -- HC Děčín HC Stadion Litoměřice 1:7
Ne 12.11. 2017 -- HC Slovan Louny HC Slovan Ústí nad Labem 4:17

Základní část - 16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 17.11. 2017 19.15 MOSTEČTÍ LVI HC Děčín 5:0
Pá 17.11. 2017 19.15 HC Stadion Litoměřice HC Slovan Louny 12:0
Pá 17.11. 2017 19.15 HC Slovan Ústí nad Labem HC PZ Kladno 10:6

Základní část - 17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 19.11. 2017 -- HC Děčín SK Kadaň 1:4
Ne 19.11. 2017 -- HC Slovan Louny MOSTEČTÍ LVI 4:9
Ne 19.11. 2017 -- HC PZ Kladno HC Stadion Litoměřice 6:1
Ne 19.11. 2017 -- Piráti Chomutov B HC Slovan Ústí nad Labem 2:6

Základní část - 18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 26.11. 2017 -- SK Kadaň HC Slovan Louny
Ne 26.11. 2017 -- MOSTEČTÍ LVI HC PZ Kladno
Ne 26.11. 2017 -- HC Stadion Litoměřice Piráti Chomutov B

Rozcestník Mládež

Aktuální tabulkaStarší dorost

#TýmZSkóreB
1.Ústí n/L15132:4444
2.Sokolov1578:3635
3.Kadaň1581:4334
4.PZ Kladno15105:4726
5.Chomutov "B"1557:8122
6.Litoměřice1569:4521
7.Most1571:8515
8.Děčín1654:1184
9.Louny1536:1843

Zvolte hráče měsíce listopad

Bohužel, hlasovat lze pouze z České republiky.
  • 1. místo 3 body
  • 2. místo 2 body
  • 3. místo 1 bod
Zavřít plakát a přejít na web