Výsledky ligy: Starší žáci
Základní část - 1. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 9.9. 2017 | 12.15 | HC Baník Sokolov | MOSTEČTÍ LVI | 11:5 |
So 9.9. 2017 | 12.15 | HC Energie Karlovy Vary | Piráti Chomutov | 3:7 |
So 9.9. 2017 | 12.15 | HC Verva Litvínov | HC Tachov | 8:3 |
So 9.9. 2017 | 12.15 | SK Kadaň | HC Draci Bílina | 4:14 |
So 9.9. 2017 | 12.15 | HC Slovan Louny | HC Klášterec nad Ohří | 12:1 |
So 9.9. 2017 | 12.15 | HC Stadion Cheb | HC Děčín | 13:1 |
So 9.9. 2017 | 12.15 | HC Stadion Litoměřice | HC Čerti Ostrov | 5:4 |
St 4.10. 2017 | 12.15 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Mariánské Lázně | 5:0 KK |
Základní část - 2. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 16.9. 2017 | -- | Piráti Chomutov | HC Čerti Ostrov | 10:2 |
So 16.9. 2017 | -- | HC Děčín | HC Stadion Litoměřice | 1:7 |
So 16.9. 2017 | -- | HC Klášterec nad Ohří | HC Stadion Cheb | 6:3 |
So 16.9. 2017 | -- | HC Draci Bílina | HC Slovan Louny | 4:11 |
So 16.9. 2017 | -- | HC Mariánské Lázně | SK Kadaň | 1:20 |
So 16.9. 2017 | -- | MOSTEČTÍ LVI | HC Slovan Ústí nad Labem | 6:7 |
So 16.9. 2017 | -- | HC Energie Karlovy Vary | HC Verva Litvínov | 10:4 |
So 16.9. 2017 | 13.45 | HC Tachov | HC Baník Sokolov | 8:4 |
Základní část - 3. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 23.9. 2017 | 12.15 | HC Baník Sokolov | HC Energie Karlovy Vary | 1:2 |
So 23.9. 2017 | 12.15 | HC Verva Litvínov | Piráti Chomutov | 10:4 |
So 23.9. 2017 | 12.15 | HC Tachov | HC Slovan Ústí nad Labem | 5:4 |
So 23.9. 2017 | 12.15 | SK Kadaň | MOSTEČTÍ LVI | 11:2 |
So 23.9. 2017 | 12.15 | HC Slovan Louny | HC Mariánské Lázně | 13:1 |
So 23.9. 2017 | 12.15 | HC Stadion Cheb | HC Draci Bílina | 6:11 |
So 23.9. 2017 | 12.15 | HC Čerti Ostrov | HC Děčín | 12:0 |
St 22.11. 2017 | 12.15 | HC Stadion Litoměřice | HC Klášterec nad Ohří | 11:7 |
Základní část - 4. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Čt 28.9. 2017 | -- | Piráti Chomutov | HC Děčín | 11:1 |
Čt 28.9. 2017 | -- | HC Klášterec nad Ohří | HC Čerti Ostrov | 6:10 |
Čt 28.9. 2017 | -- | HC Draci Bílina | HC Stadion Litoměřice | 8:0 |
Čt 28.9. 2017 | -- | HC Mariánské Lázně | HC Stadion Cheb | 4:18 |
Čt 28.9. 2017 | -- | MOSTEČTÍ LVI | HC Slovan Louny | 4:18 |
Čt 28.9. 2017 | -- | HC Tachov | SK Kadaň | 5:1 |
Čt 28.9. 2017 | -- | HC Energie Karlovy Vary | HC Slovan Ústí nad Labem | 2:3 |
Čt 28.9. 2017 | 17.00 | HC Verva Litvínov | HC Baník Sokolov | 4:2 |
Základní část - 5. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 30.9. 2017 | 12.15 | HC Baník Sokolov | Piráti Chomutov | 9:2 |
So 30.9. 2017 | 12.15 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Verva Litvínov | 3:3 |
So 30.9. 2017 | 12.15 | HC Slovan Louny | HC Tachov | 4:6 |
So 30.9. 2017 | 12.15 | HC Stadion Cheb | MOSTEČTÍ LVI | 8:11 |
So 30.9. 2017 | 12.15 | HC Stadion Litoměřice | HC Mariánské Lázně | 14:0 |
So 30.9. 2017 | 12.15 | HC Čerti Ostrov | HC Draci Bílina | 8:5 |
So 30.9. 2017 | 12.15 | HC Děčín | HC Klášterec nad Ohří | 1:17 |
Út 10.10. 2017 | 12.15 | SK Kadaň | HC Energie Karlovy Vary | 1:4 |
Základní část - 6. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 7.10. 2017 | 12.15 | HC Baník Sokolov | HC Slovan Ústí nad Labem | 2:7 |
So 7.10. 2017 | 12.15 | Piráti Chomutov | HC Klášterec nad Ohří | 12:3 |
So 7.10. 2017 | 12.15 | HC Draci Bílina | HC Děčín | 18:1 |
So 7.10. 2017 | 12.15 | HC Mariánské Lázně | HC Čerti Ostrov | 3:20 |
So 7.10. 2017 | 12.15 | MOSTEČTÍ LVI | HC Stadion Litoměřice | 6:4 |
So 7.10. 2017 | 12.15 | HC Tachov | HC Stadion Cheb | 15:7 |
So 7.10. 2017 | 12.15 | HC Energie Karlovy Vary | HC Slovan Louny | 3:5 |
So 7.10. 2017 | 12.15 | HC Verva Litvínov | SK Kadaň | 14:3 |
Základní část - 7. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 14.10. 2017 | -- | HC Slovan Ústí nad Labem | Piráti Chomutov | 12:5 |
So 14.10. 2017 | -- | HC Slovan Louny | HC Verva Litvínov | 3:5 |
So 14.10. 2017 | -- | HC Stadion Cheb | HC Energie Karlovy Vary | 3:8 |
So 14.10. 2017 | -- | HC Stadion Litoměřice | HC Tachov | 4:8 |
So 14.10. 2017 | -- | HC Čerti Ostrov | MOSTEČTÍ LVI | 5:0 |
So 14.10. 2017 | -- | HC Děčín | HC Mariánské Lázně | 2:8 |
So 14.10. 2017 | -- | HC Klášterec nad Ohří | HC Draci Bílina | 3:6 |
So 14.10. 2017 | 13.00 | SK Kadaň | HC Baník Sokolov | 5:5 |
Základní část - 8. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 15.10. 2017 | 12.15 | HC Baník Sokolov | HC Slovan Louny | 3:4 |
Ne 15.10. 2017 | 12.15 | Piráti Chomutov | HC Draci Bílina | 7:7 |
Ne 15.10. 2017 | 12.15 | HC Mariánské Lázně | HC Klášterec nad Ohří | 2:14 |
Ne 15.10. 2017 | 12.15 | MOSTEČTÍ LVI | HC Děčín | 5:0 |
Ne 15.10. 2017 | 12.15 | HC Tachov | HC Čerti Ostrov | 3:3 |
Ne 15.10. 2017 | 12.15 | HC Energie Karlovy Vary | HC Stadion Litoměřice | 7:2 |
Ne 15.10. 2017 | 12.15 | HC Verva Litvínov | HC Stadion Cheb | 12:4 |
Út 24.10. 2017 | 12.15 | HC Slovan Ústí nad Labem | SK Kadaň | 17:3 |
Základní část - 9. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 21.10. 2017 | -- | SK Kadaň | Piráti Chomutov | 4:11 |
So 21.10. 2017 | -- | HC Slovan Louny | HC Slovan Ústí nad Labem | 9:2 |
So 21.10. 2017 | -- | HC Stadion Litoměřice | HC Verva Litvínov | 5:1 |
So 21.10. 2017 | -- | HC Čerti Ostrov | HC Energie Karlovy Vary | 10:4 |
So 21.10. 2017 | -- | HC Děčín | HC Tachov | 2:18 |
So 21.10. 2017 | -- | HC Klášterec nad Ohří | MOSTEČTÍ LVI | 12:3 |
So 21.10. 2017 | -- | HC Draci Bílina | HC Mariánské Lázně | 17:4 |
So 21.10. 2017 | 11.00 | HC Stadion Cheb | HC Baník Sokolov | 3:8 |
Základní část - 10. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Čt 26.10. 2017 | -- | Piráti Chomutov | HC Mariánské Lázně | 8:0 |
Čt 26.10. 2017 | -- | MOSTEČTÍ LVI | HC Draci Bílina | 5:3 |
Čt 26.10. 2017 | -- | HC Tachov | HC Klášterec nad Ohří | 7:5 |
Čt 26.10. 2017 | -- | HC Energie Karlovy Vary | HC Děčín | 29:2 |
Čt 26.10. 2017 | -- | HC Verva Litvínov | HC Čerti Ostrov | 9:5 |
Čt 26.10. 2017 | -- | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Stadion Cheb | 9:6 |
Čt 26.10. 2017 | -- | SK Kadaň | HC Slovan Louny | 3:7 |
Čt 26.10. 2017 | 12.15 | HC Baník Sokolov | HC Stadion Litoměřice | 3:1 |
Základní část - 11. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 28.10. 2017 | -- | HC Slovan Louny | Piráti Chomutov | 2:7 |
So 28.10. 2017 | -- | HC Stadion Cheb | SK Kadaň | 24:2 |
So 28.10. 2017 | -- | HC Stadion Litoměřice | HC Slovan Ústí nad Labem | 3:6 |
So 28.10. 2017 | -- | HC Děčín | HC Verva Litvínov | 2:13 |
So 28.10. 2017 | -- | HC Klášterec nad Ohří | HC Energie Karlovy Vary | 5:6 |
So 28.10. 2017 | -- | HC Draci Bílina | HC Tachov | 7:7 |
So 28.10. 2017 | -- | HC Mariánské Lázně | MOSTEČTÍ LVI | 3:13 |
So 28.10. 2017 | 11.00 | HC Čerti Ostrov | HC Baník Sokolov | 6:5 |
Základní část - 12. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 4.11. 2017 | 12.15 | HC Baník Sokolov | HC Děčín | 7:1 |
So 4.11. 2017 | 12.15 | Piráti Chomutov | MOSTEČTÍ LVI | 5:3 |
So 4.11. 2017 | 12.15 | HC Tachov | HC Mariánské Lázně | 5:0 KK |
So 4.11. 2017 | 12.15 | HC Energie Karlovy Vary | HC Draci Bílina | 6:5 |
So 4.11. 2017 | 12.15 | HC Verva Litvínov | HC Klášterec nad Ohří | 8:3 |
So 4.11. 2017 | 12.15 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Čerti Ostrov | 3:3 |
So 4.11. 2017 | 12.15 | SK Kadaň | HC Stadion Litoměřice | 2:5 |
So 4.11. 2017 | 12.15 | HC Slovan Louny | HC Stadion Cheb | 6:4 |
Základní část - 13. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 11.11. 2017 | -- | HC Stadion Cheb | Piráti Chomutov | 6:10 |
So 11.11. 2017 | -- | HC Stadion Litoměřice | HC Slovan Louny | 4:5 |
So 11.11. 2017 | -- | HC Čerti Ostrov | SK Kadaň | 13:1 |
So 11.11. 2017 | -- | HC Děčín | HC Slovan Ústí nad Labem | 0:6 |
So 11.11. 2017 | -- | HC Draci Bílina | HC Verva Litvínov | 7:11 |
So 11.11. 2017 | -- | HC Mariánské Lázně | HC Energie Karlovy Vary | 3:13 |
So 11.11. 2017 | -- | MOSTEČTÍ LVI | HC Tachov | 2:8 |
Ne 12.11. 2017 | 17.30 | HC Klášterec nad Ohří | HC Baník Sokolov | 7:4 |
Základní část - 14. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 17.11. 2017 | -- | HC Tachov | Piráti Chomutov | 9:4 |
Pá 17.11. 2017 | -- | HC Energie Karlovy Vary | MOSTEČTÍ LVI | 8:2 |
Pá 17.11. 2017 | -- | HC Verva Litvínov | HC Mariánské Lázně | 10:2 |
Pá 17.11. 2017 | -- | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Klášterec nad Ohří | 7:1 |
Pá 17.11. 2017 | -- | SK Kadaň | HC Děčín | 7:2 |
Pá 17.11. 2017 | -- | HC Slovan Louny | HC Čerti Ostrov | 4:1 |
Pá 17.11. 2017 | -- | HC Stadion Cheb | HC Stadion Litoměřice | 5:7 |
Pá 17.11. 2017 | 12.15 | HC Baník Sokolov | HC Draci Bílina | 5:4 |
Základní část - 15. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 18.11. 2017 | 14.00 | HC Mariánské Lázně | HC Baník Sokolov | 4:11 |
Ne 19.11. 2017 | -- | HC Stadion Litoměřice | Piráti Chomutov | 1:10 |
Ne 19.11. 2017 | -- | HC Čerti Ostrov | HC Stadion Cheb | 12:6 |
Ne 19.11. 2017 | -- | HC Děčín | HC Slovan Louny | 1:14 |
Ne 19.11. 2017 | -- | HC Klášterec nad Ohří | SK Kadaň | 8:2 |
Ne 19.11. 2017 | -- | HC Draci Bílina | HC Slovan Ústí nad Labem | 6:4 |
Ne 19.11. 2017 | -- | MOSTEČTÍ LVI | HC Verva Litvínov | 2:6 |
Ne 19.11. 2017 | -- | HC Tachov | HC Energie Karlovy Vary | 14:5 |
Základní část - 16. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 25.11. 2017 | 14.30 | MOSTEČTÍ LVI | HC Baník Sokolov | 3:3 |
So 25.11. 2017 | 14.30 | Piráti Chomutov | HC Energie Karlovy Vary | 1:5 |
So 25.11. 2017 | 14.30 | HC Tachov | HC Verva Litvínov | 6:2 |
So 25.11. 2017 | 14.30 | HC Mariánské Lázně | HC Slovan Ústí nad Labem | 4:9 |
So 25.11. 2017 | 14.30 | HC Draci Bílina | SK Kadaň | 9:3 |
So 25.11. 2017 | 14.30 | HC Klášterec nad Ohří | HC Slovan Louny | 6:12 |
So 25.11. 2017 | 14.30 | HC Děčín | HC Stadion Cheb | 3:9 |
So 25.11. 2017 | 14.30 | HC Čerti Ostrov | HC Stadion Litoměřice | 3:2 |
Základní část - 17. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 2.12. 2017 | 12.15 | HC Baník Sokolov | HC Tachov | 3:6 |
So 2.12. 2017 | 12.15 | HC Čerti Ostrov | Piráti Chomutov | 2:3 |
So 2.12. 2017 | 12.15 | HC Stadion Litoměřice | HC Děčín | 4:1 |
So 2.12. 2017 | 12.15 | HC Stadion Cheb | HC Klášterec nad Ohří | 4:7 |
So 2.12. 2017 | 12.15 | HC Slovan Louny | HC Draci Bílina | 6:6 |
So 2.12. 2017 | 12.15 | SK Kadaň | HC Mariánské Lázně | 7:5 |
So 2.12. 2017 | 12.15 | HC Slovan Ústí nad Labem | MOSTEČTÍ LVI | 4:2 |
St 6.12. 2017 | 12.15 | HC Verva Litvínov | HC Energie Karlovy Vary | 3:5 |
Základní část - 18. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 9.12. 2017 | -- | Piráti Chomutov | HC Verva Litvínov | 9:6 |
So 9.12. 2017 | -- | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Tachov | 3:12 |
So 9.12. 2017 | -- | MOSTEČTÍ LVI | SK Kadaň | 7:7 |
So 9.12. 2017 | -- | HC Mariánské Lázně | HC Slovan Louny | 3:15 |
So 9.12. 2017 | -- | HC Draci Bílina | HC Stadion Cheb | 18:10 |
So 9.12. 2017 | -- | HC Klášterec nad Ohří | HC Stadion Litoměřice | 10:2 |
So 9.12. 2017 | -- | HC Děčín | HC Čerti Ostrov | 1:10 |
So 9.12. 2017 | 12.00 | HC Energie Karlovy Vary | HC Baník Sokolov | 6:5 |
Základní část - 19. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 16.12. 2017 | 11.15 | HC Baník Sokolov | HC Verva Litvínov | 3:2 |
So 16.12. 2017 | 12.15 | HC Děčín | Piráti Chomutov | 0:20 |
So 16.12. 2017 | 12.15 | HC Čerti Ostrov | HC Klášterec nad Ohří | 1:6 |
So 16.12. 2017 | 12.15 | HC Stadion Litoměřice | HC Draci Bílina | 3:9 |
So 16.12. 2017 | 12.15 | HC Stadion Cheb | HC Mariánské Lázně | 11:2 |
So 16.12. 2017 | 12.15 | HC Slovan Louny | MOSTEČTÍ LVI | 9:2 |
So 16.12. 2017 | 12.15 | SK Kadaň | HC Tachov | 0:14 |
So 16.12. 2017 | 12.15 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Energie Karlovy Vary | 4:5 |
Základní část - 20. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 3.12. 2017 | -- | HC Draci Bílina | HC Čerti Ostrov | 7:7 |
Ne 10.12. 2017 | -- | HC Mariánské Lázně | HC Stadion Litoměřice | 2:10 |
Ne 17.12. 2017 | -- | SK Kadaň | HC Energie Karlovy Vary | 0:14 |
Ne 17.12. 2017 | -- | HC Tachov | HC Slovan Louny | 8:9 |
Ne 17.12. 2017 | -- | MOSTEČTÍ LVI | HC Stadion Cheb | 6:3 |
Ne 17.12. 2017 | -- | HC Klášterec nad Ohří | HC Děčín | 12:0 |
Ne 17.12. 2017 | 13.15 | Piráti Chomutov | HC Baník Sokolov | 6:3 |
Út 19.12. 2017 | -- | HC Verva Litvínov | HC Slovan Ústí nad Labem | 4:5 |
Základní část - 21. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 6.1. 2018 | -- | HC Čerti Ostrov | HC Mariánské Lázně | 5:0 KK |
So 6.1. 2018 | -- | HC Stadion Litoměřice | MOSTEČTÍ LVI | 3:4 |
So 6.1. 2018 | -- | HC Stadion Cheb | HC Tachov | 4:3 |
So 6.1. 2018 | -- | SK Kadaň | HC Verva Litvínov | 1:7 |
St 24.1. 2018 | -- | HC Klášterec nad Ohří | Piráti Chomutov | 7:6 |
Ne 28.1. 2018 | 12.45 | HC Děčín | HC Draci Bílina | 3:8 |
St 7.2. 2018 | 17.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Baník Sokolov | 4:8 |
St 28.2. 2018 | -- | HC Slovan Louny | HC Energie Karlovy Vary | 5:2 |
Základní část - 22. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 13.1. 2018 | -- | Piráti Chomutov | HC Slovan Ústí nad Labem | 7:4 |
So 13.1. 2018 | -- | HC Verva Litvínov | HC Slovan Louny | 4:6 |
So 13.1. 2018 | -- | HC Energie Karlovy Vary | HC Stadion Cheb | 7:5 |
So 13.1. 2018 | -- | HC Tachov | HC Stadion Litoměřice | 6:3 |
So 13.1. 2018 | -- | MOSTEČTÍ LVI | HC Čerti Ostrov | 3:5 |
So 13.1. 2018 | -- | HC Mariánské Lázně | HC Děčín | 0:5 KK |
So 13.1. 2018 | -- | HC Draci Bílina | HC Klášterec nad Ohří | 10:10 |
So 13.1. 2018 | 12.15 | HC Baník Sokolov | SK Kadaň | 11:0 |
Základní část - 23. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 20.1. 2018 | -- | HC Klášterec nad Ohří | HC Mariánské Lázně | 5:0 KK |
So 20.1. 2018 | -- | HC Děčín | MOSTEČTÍ LVI | 2:6 |
So 20.1. 2018 | -- | HC Čerti Ostrov | HC Tachov | 4:9 |
So 20.1. 2018 | -- | HC Stadion Litoměřice | HC Energie Karlovy Vary | 1:6 |
So 20.1. 2018 | -- | HC Stadion Cheb | HC Verva Litvínov | 6:1 |
So 20.1. 2018 | -- | SK Kadaň | HC Slovan Ústí nad Labem | 2:15 |
So 20.1. 2018 | 12.00 | HC Slovan Louny | HC Baník Sokolov | 7:3 |
Ne 4.2. 2018 | -- | HC Draci Bílina | Piráti Chomutov | 4:1 |
Základní část - 24. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 21.1. 2018 | -- | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Slovan Louny | 5:7 |
Ne 21.1. 2018 | -- | HC Verva Litvínov | HC Stadion Litoměřice | 6:3 |
Ne 21.1. 2018 | -- | HC Energie Karlovy Vary | HC Čerti Ostrov | 12:2 |
Ne 21.1. 2018 | -- | MOSTEČTÍ LVI | HC Klášterec nad Ohří | 3:13 |
Ne 21.1. 2018 | -- | HC Mariánské Lázně | HC Draci Bílina | 0:5 KK |
Ne 21.1. 2018 | 12.15 | HC Baník Sokolov | HC Stadion Cheb | 2:3 |
Út 20.2. 2018 | -- | HC Tachov | HC Děčín | 5:0 KK |
Pá 16.3. 2018 | -- | Piráti Chomutov | SK Kadaň | 9:4 |
Základní část - 25. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 27.1. 2018 | -- | HC Mariánské Lázně | Piráti Chomutov | 0:5 KK |
So 27.1. 2018 | -- | HC Draci Bílina | MOSTEČTÍ LVI | 11:2 |
So 27.1. 2018 | -- | HC Klášterec nad Ohří | HC Tachov | 4:10 |
So 27.1. 2018 | -- | HC Děčín | HC Energie Karlovy Vary | 3:5 |
So 27.1. 2018 | -- | HC Čerti Ostrov | HC Verva Litvínov | 7:7 |
So 27.1. 2018 | -- | HC Slovan Louny | SK Kadaň | 13:2 |
So 27.1. 2018 | 16.30 | HC Stadion Litoměřice | HC Baník Sokolov | 3:6 |
Ne 28.1. 2018 | -- | HC Stadion Cheb | HC Slovan Ústí nad Labem | 5:9 |
Základní část - 26. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 3.2. 2018 | -- | Piráti Chomutov | HC Slovan Louny | 4:1 |
So 3.2. 2018 | -- | SK Kadaň | HC Stadion Cheb | 5:7 |
So 3.2. 2018 | -- | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Stadion Litoměřice | 9:1 |
So 3.2. 2018 | -- | HC Verva Litvínov | HC Děčín | 10:2 |
So 3.2. 2018 | -- | HC Energie Karlovy Vary | HC Klášterec nad Ohří | 3:6 |
So 3.2. 2018 | -- | HC Tachov | HC Draci Bílina | 5:4 |
So 3.2. 2018 | -- | MOSTEČTÍ LVI | HC Mariánské Lázně | 5:0 KK |
So 3.2. 2018 | 12.15 | HC Baník Sokolov | HC Čerti Ostrov | 7:2 |
Základní část - 27. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Út 21.3. 2017 | -- | HC Draci Bílina | HC Energie Karlovy Vary | 6:6 |
St 31.1. 2018 | -- | HC Klášterec nad Ohří | HC Verva Litvínov | 7:5 |
So 10.2. 2018 | -- | HC Mariánské Lázně | HC Tachov | 0:5 KK |
So 10.2. 2018 | -- | HC Čerti Ostrov | HC Slovan Ústí nad Labem | 2:4 |
So 10.2. 2018 | 11.45 | HC Děčín | HC Baník Sokolov | 11:5 |
Út 13.3. 2018 | -- | MOSTEČTÍ LVI | Piráti Chomutov | 3:7 |
St 14.3. 2018 | -- | HC Stadion Litoměřice | SK Kadaň | 13:1 |
Ne 25.3. 2018 | -- | HC Stadion Cheb | HC Slovan Louny | 3:9 |
Základní část - 28. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 24.2. 2018 | -- | Piráti Chomutov | HC Stadion Cheb | 7:2 |
So 24.2. 2018 | -- | HC Slovan Louny | HC Stadion Litoměřice | 11:3 |
So 24.2. 2018 | -- | SK Kadaň | HC Čerti Ostrov | 5:4 |
So 24.2. 2018 | -- | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Děčín | 17:0 |
So 24.2. 2018 | -- | HC Verva Litvínov | HC Draci Bílina | 3:6 |
So 24.2. 2018 | -- | HC Energie Karlovy Vary | HC Mariánské Lázně | 5:0 KK |
So 24.2. 2018 | -- | HC Tachov | MOSTEČTÍ LVI | 9:1 |
Út 13.3. 2018 | 15.00 | HC Baník Sokolov | HC Klášterec nad Ohří | 10:6 |
Základní část - 29. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 3.3. 2018 | -- | Piráti Chomutov | HC Tachov | 1:5 |
So 3.3. 2018 | -- | MOSTEČTÍ LVI | HC Energie Karlovy Vary | 3:4 |
So 3.3. 2018 | -- | HC Mariánské Lázně | HC Verva Litvínov | 0:5 KK |
So 3.3. 2018 | -- | HC Děčín | SK Kadaň | 5:8 |
So 3.3. 2018 | -- | HC Čerti Ostrov | HC Slovan Louny | 3:6 |
So 3.3. 2018 | -- | HC Stadion Litoměřice | HC Stadion Cheb | 7:5 |
So 3.3. 2018 | 13.00 | HC Draci Bílina | HC Baník Sokolov | 12:3 |
Pá 16.3. 2018 | -- | HC Klášterec nad Ohří | HC Slovan Ústí nad Labem | 4:9 |
Základní část - 30. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 17.3. 2018 | -- | Piráti Chomutov | HC Stadion Litoměřice | 8:3 |
So 17.3. 2018 | -- | HC Stadion Cheb | HC Čerti Ostrov | 12:1 |
So 17.3. 2018 | -- | HC Slovan Louny | HC Děčín | 12:0 |
So 17.3. 2018 | -- | SK Kadaň | HC Klášterec nad Ohří | 4:8 |
So 17.3. 2018 | -- | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Draci Bílina | 3:4 |
So 17.3. 2018 | -- | HC Verva Litvínov | MOSTEČTÍ LVI | 2:3 |
So 17.3. 2018 | -- | HC Energie Karlovy Vary | HC Tachov | 6:3 |
So 17.3. 2018 | 01.00 | HC Baník Sokolov | HC Mariánské Lázně | 5:0 KK |