Kamil Kašťák

Miroslav Táborský, Miroslav Diblík

Junioři prohráli s posledním Mostem

Rozpačitý začátek, neproměněný nájezd udaly směr utkání v Mostě

Rozpačitý začátek a chyba obrany znamenala první branku pro domácí. 1:0. Hostům se nedařilo a soupeř je přehrával. Což se projevilo i na skóre, ve 12. minutě utkání, kdy domácí střílí 2. branku a vedou již 2:0. Míra Jirušek se dostal do slibné šance, když se sám dostal do úniku, avšak k zakončení se již nedostal. První branku hostů střílí v čase 15:47 Ruda Václav, 2:1. Do konce 1. třetiny ještě Baník dokázal s domácími srovnat krok brankou Petra Baxy.2:2.

Druhou třetinu jsme začali aktivněji. Míra Jirušek uháněl opět sám na bránu soupeře, byl však hákován a sudí nařizují trestné střílení. To se však Mírovi nepovedlo a tak stále zůstává skóre nezměněné. V čase 29:59 posílá hosty do vedení, po trochu sporné situaci, Jakub Novák 2:3. Avšak dlouho jsme se z náskoku jedné branky neradovali. V čase 32:26 vyrovnal kapitán domácích Kalina a hrálo se opět od začátku. 3:3. Poté přišla přestřelka, kdy domácí dali na 4:3, avšak v čase 36:43 Míra Jirušek opět srovnává. 4:4. Do konce druhé třetiny však domácí ještě dvakrát skórovali a tak se do kabin šlo za stavu 6:4.

Ve třetí třetině se první prosadili hosté, konkrétně David Prachař, který po asistenci Daniela Kunce snížil na 6:5. Avšak domácí vždy dokázali na námi vstřelenou branku odpovědět. V čase 46:52 Rostislav Vladař navyšuje opět vedení Mostu o dvě branky. Neskládaii jsme zbraně, Míra Jirušek byl opět faulován v úniku na bránu a sudí opět kříží ruce nad hlavou. Tentokrát se Míra pochlapil a na soupeřova brankáře vyzrál. Je sníženo na 7:6. Ač do konce zápasu zbývá ještě 10 minut, vyrovnat a urvat tak bod do tabulky se nám již nepovedlo. A tak z Mostu odjíždíme bez bodu.

Poslední utkání sezóny odehrají naši junioři na domácím ledě v neděli 6.3.2016 od 17:00 proti Kobře Praha. Věříme, že kluky přijde podpořit opět početná skupina fans.