Rozhodčí: Vrbický-Juránek, Pastier, tresty: 5:6
Vyloučení - 2 min.: 4:6, 10 min. (OT): 1:0

Bošek, Ševčík, Stangar, Mottl, Radaušer, Rožánek

Achmedbekov, Hadáček "C", Matoušek, Stránský, Kalla, Bartl, Pašek, Dimitrov, Řihánek

B.Sapoušek, M.Diblík

Mladší dorost o víkendu poprvé hrál

Mladší dorostenci v dresech HC Baník Sokolov zahájili o tomto víkendu přípravná utkání.
V sobotu odehráli utkání s německými hráči z Düsseldorfu, kterému nestačili a podlehli v poměru 4:11. V neděli jsme se sešli v trošku pozměněné sestavě. Hrálo se proti HC Chomutov B (SK Kadaň), s kterým se budeme potkávat také v soutěži. Takže všichni očekávali, jak se toto utkání bude vyvíjet. Utkání začali lépe domácí a v prvních pěti minutách si vytvořili dvoubrankový náskok. Avšak soupeř stihl do konce třetiny srovnat krok a tak se na konci prvního dějství psalo skóre 2:2.
Po druhé třetině jsme vedli 4:3, na začátku 3. třetiny jsme přidali na 5:3, avšak dvoubrankové vedení jsme neudrželi a tak se utkání končilo smírem 5:5. Ve středu 17.8. nás čeká odveta, tentokrát na ledě v Kadani.