Řihánek, Dimitrov, Pašek, Achmedbekov, Hadáček "C", Matoušek, Hruška, Stránský, Ouhrabka, Polák

Salač "C", Barantal, Kolářová, Svoboda, Herda, Zrna, Benda, Chlouba

Konášek, Matuška, Zrnová, Bárta, Kaše, Holuša, Špička, Hanka, Fremund, Hejra, Kolář

M. Novák

Mladší dorost o víkendu poprvé hrál

Mladší dorostenci v dresech HC Baník Sokolov zahájili o tomto víkendu přípravná utkání.
V sobotu odehráli utkání s německými hráči z Düsseldorfu, kterému nestačili a podlehli v poměru 4:11. V neděli jsme se sešli v trošku pozměněné sestavě. Hrálo se proti HC Chomutov B (SK Kadaň), s kterým se budeme potkávat také v soutěži. Takže všichni očekávali, jak se toto utkání bude vyvíjet. Utkání začali lépe domácí a v prvních pěti minutách si vytvořili dvoubrankový náskok. Avšak soupeř stihl do konce třetiny srovnat krok a tak se na konci prvního dějství psalo skóre 2:2.
Po druhé třetině jsme vedli 4:3, na začátku 3. třetiny jsme přidali na 5:3, avšak dvoubrankové vedení jsme neudrželi a tak se utkání končilo smírem 5:5. Ve středu 17.8. nás čeká odveta, tentokrát na ledě v Kadani.