VPRP
  • 37:30 Finsko U15
  • 56:46 Finsko U15
  • 57:59 Kala

Troch, Dimitrov, Řihánek, Achmedbekov, Hadáček "C", Matoušek, Bockstefel, Kala, Ouhrabka, Stránský

Trenéři:

B.Sapoušek, M.Diblík

Mladší dorost těsně prohrál s ESPOO BLUES

Poslední přípravné utkání před začátkem mistrovských utkání sehrál tuto neděli mladší dorost s týmem ESPOO BLUES z Finska
Poslední přípravné utkání sehráli hráči mladšího dorostu proti finskému soupeři, a utkání to bylo velmi vydařené. Oba týmy bruslily, hrál se pohledný a vyrovnaný hokej. První branka padla až na konci druhé třetiny, bohužel do domácí sítě, ve které již stál Honza Charvát, který vystřídal výborně chytajícího Matyáše Pitoňáka. I druhá branka utkání, která padla v čase 56:46, byla v domácí svatyni. I přesto, že hra domácích baníkovců vypadala aktivněji, soupeř dokázal proměnit své šance, což se nám nedařilo a to se nedá říct, že by jich bylo málo. Avšak přeci jen se jedna rána domácího hráče dokázala dostat za záda finského gólmana. A byla to ta, v čase 57:59, jejíž autorem byl Radim Kala. Moc času na vyrovnání už nezbývalo, přesto bylo na našich borcích vidět, jak moc po remíze touží a jak moc si za ní jdou. Ale vteřiny ubíhaly neúprosně a tak časový limit utkání vypršel a my jsme se se zahraničním soupeřem z Finska rozloučili těsnou prohrou 1:2. Ač prohrané utkání, ale i přesto panovala na střídačce spokojenost nad předvedenou hrou a nad herním nasazením hráčů.
Příští týden začínáme naostro... Jako první změříme na domácím ledě síly s Berounem. Přijďte v hojném počtu podpořit naše mladíky na cestě za vítězstvím.