Procházka, Nedrda, Böhm, Čmolík, Petráš, Štěpánek, Štěpka, Komínek, Kopřiva, Dunko

Miroslav Kanis

R. Kurfürst, M. Diblík

Ani z Bíliny body nevezeme

I v Bílině jsme nebodovali a tak si A tým připisuje na své konto další prohru

Bílina –Opět na sever Čech zajížděli sokolovští hokejisté v rámci 6.kola 2.ligy ČR. Tentokrát se vydali do Bíliny, kde sehráli utkání s týmem místních Draků. Bohužel, podobný scénář jako v Klášterci, neproměněné tutovky, hrubky v obranném pásmu. Nakonec tedy prohra 4:3 po třetinách 0:0, 2:1 a 2:2.

Baníkovci k zápasu přijeli bez zraněných Jiruška a Kašpara, v silniční zácpě na cestě k utkání zůstal trčet David Hruška. Trenéři tak museli sestavu kombinovat, v úvodu utkání to ale vůbec nebylo znát. V dračím doupěti sokolovští dobře začali, na rozměry malém kluzišti se dobře pohybovali a vytvářeli si slibné gólové situace. Ani domácí mužstvo ovšem nezahálelo se svými příležitostmi, a tak se v první dvacetiminutovce několikrát předvedli oba gólmani. Hosté ale přece jen měli šance na otevření skóre větší, ale tutovky Kukly, Kuběny a Musila zůstaly nevyužity. A protože ani domácí dobře chytajícího Feča nepřekonali, skóre po první třetině zůstalo bez branek.

Podobný byl i začátek druhého dějství s tím, že se diváci dočkali už i branek. V čase 24:10 se po ztrátě puku hostů v obranném pásmu dostal Čmolík vyzval ke skórováníZdeňka Petráše a Draci využili první přesilovku – 1:0. Aby to ale hostům nebylo líto, vyrobili domácí obránci obrovskou minelu, když zpoza brány v obranné třetině naliliMartinovi Traplovi, ten nezaváhal a střelou pod víko po 25 vteřinách vyrovnal – 1:1. Poté se hra přelévala ze strany na stranu, malinko aktivnější byli ve střelbě domácí, ale Fečo byl vždy na místě. V čase 38:00 se bílinským podařilo hosty přečíslit a ze situace dva na jednoho poslal domácí zpět do vedeníJakub Komínek – 2:1. V závěrečných dvou minutách druhého dějství se již nic významného nestalo a tak do šaten po 40.minutách odcházeli spokojenější domácí borci.

Ve 3.třetině byli hosté aktivnější, domácí Draci naopak nebezpečnější ve svých útočných výpadech. Baníkovcům dělal občas, a to hlavně v obranné třetině, nekvalitní led a z toho pramenily problémy v rozehrávce. V čase 44:55 využili domácí další přesilovku, při které zvýšilZdeněk Petráš na 3:1. Ani ne po půlminutě však hosty vrátil do hry opět agilníMartin Trapl, který v útočném pásmu vybojoval puk a vstřelil svůj druhý gól – 3:2. Na konci 49.minuty bylo vyrovnáno. Po asistenci Říhy a Trapla dotlačil kotouč do sítě DlouhéhoPetr Račanský – 3:3. Draci se ale hned po buly dostali do útočného pásma a David Fečo na tečovanou střeluZdeňka Petráše nedosáhl – 4:3. Hosté se snažili o vyrovnání, ale nebylo jim dáno. Velikou šanci měli v 58.minutě, kdy po vyloučení domácího hráče a oddechovém času mohli spustit hru bez brankáře 6 na 4, ale do útočné třetiny se dostávali moc složitě a Dlouhého v brance domácích prakticky neohrozili. Konečný stav utkání tak zůstal 4:3 pro domácí,

Ve středu12.října od 18.00 hodin sehrají hráči Baníku utkání 7,kola, když na svém ledě budou hostit celekHC Děčín.