HC Kobra Praha
VPPVVP
Rozhodčí: Kamil Hlinka - Petr Fiala, Petr Marek, tresty: 8:8
Vyloučení - 2 min.: 8:7, 10 min. (OT): 0:1
Mimořádné tresty: Slanina (KOB) 10 minut NESP, v čase 6:59 bylo nařízeno TS za faul na domácího P.Kuklu, proměněno

Šteiner, Semrád, Vacek, J.Verbík, Cafourek "A", Lang, Švaříček

Jakeš "C", Jedlička, Antončík, Slanina "A", Tůma, Matějček, F.Hlinka, Kuchta, Vlach, Kučera, Pulkrab

Miroslav Šeba

A-tým s Kobrou své vedení neudržel

První čtvrtina základní části je za námi. 10. kolem začínají odvetné zápasy. Baník na svém ledě hostí Kobru Praha, kterou v 1. kole dokázal porazit.

Druhý celek tabulky západní skupiny HC Kobra Praha prohrával v Sokolově po první části o dva góly. Nejprve totiž Petr Kukla proměnil na konci 7. minuty trestné střílení, poté v čase 14:00 na 2:0 upravil skóre Martin Gombár. Hosté se probudili až v závěru druhé části, kdy dvěma slepenými góly srovnali. Rozhodnutí přišlo v 56. minutě po obranných chybách domácích a Kobra se během 30 vteřin dostala do dvoubrankového vedení. Skórovali Jiří JakešMartin Matějček. Baníku tak po několika neproměněných tutovkách zbyly jen oči pro pláč. Pražané zvítězili nakonec 5:2, když pátý gól vstřelili při hře domácích bez brankáře. K dalšímu utkání 2.ligy zajíždějí sokolovští v sobotu 29. října do Jablonce nad Nisou.