• 1:0, 2:0, 4:2
21. kolo   14.12.2016 - 18.00
PPPPV
Rozhodčí: Veinfurter - Novotný, Axman, tresty: 10:11
Vyloučení - 2 min.: 9:6, 5 min.: 0:1, 10 min. (OT): 0:2, do konce utkání (OK): 1:2
Mimořádné tresty: Kukla (SOK) 5+TH bodnutí špičkou hole, Gombár (SOK) 2x10 min OT=OK NESP za protesty proti rozhodnutí HR, A.Půlpán (TRU) OK NESP zapojení se do již probíhající šarvátky

Poul "A", Abrahám, Bažant, Vácha, Sakaev, Bezděk, Junek

A.Půlpán "C", Fedulov, T.Půlpán, Chytráček "A", Ukhin, Kastner, Kysela, Beneš, Smékal, Janoušek, Hlaváček, Tatar

Jiří Parkmann, Miroslav Diblík

Dvě branky Milana Davídka na vítězství v Trutnově nestačily

Ve středu 14.12.2016 odehrál A tým Baníku další z utkání 2.ligy. Ani v tomto utkání nedokázal bodovat a prohloubil tak bodovou propast v tabulce.

V Krkonoších pšenka nekvetla nejen chamtivému Trautenberkovi, ale ve středu také sokolovským hokejistům. V Krakonošově hájemství totiž Baník utrpěl zbytečnou porážku 7:2. Dvě třetiny nemohli hostující hráči najít recept na překonání domácí obrany, a když už ho ve třetí části našli, bylo pozdě. Sami totiž opět inkasovali a v nervózní třetí třetině dostali i trest ve hře, který od rozhodčího Veinfurtera dostal kapitán Baníku za bodnutí špičkou hole. Je to škoda, utkání měli sokolovští rozehrané dobře, ale na rozdíl od domácích své šance neproměňovali. Naopak neubránili se ve třech oslabeních, kdy dostávali góly po dorážkách v „mlýnicích“ před vlastní brankou.

Další utkání hrají Baníkovci na domácím ledě, a to v sobotu 17. prosince, kdy hostí od 17.30 hodin celek TJ HC Řisuty.