PPPPP
Rozhodčí: Hornáček - Fiala, Horažďovský, tresty: 7:4
Vyloučení - 2 min.: 7:4
  • 00:40 Kos (Borovanský)
  • 04:11 Čurilla (Zálezský)
  • 10:50 Kos (Hegenbart, Borovanský)
  • 24:33 Borovanský (Matula, Hierman)
  • 30:58 Kos (Borovanský)
  • 31:47 Davídek - TS
  • 33:08 Vyskočil (Brém)
  • 40:57 Krpata (Čurilla)
  • 43:57 Hegenbart (Kos, Bílek)
  • 55:59 Binias (Pfister T.)
Bílina - Klášterec n/O 2:5
Klatovy - Kobra Praha 7:3
Děčín - Trutnov 3:4 SN
Vrchlabí - Jablonec 3:4

Trenéři:

Jiří Parkmann, Miroslav Diblík
Soupiska TJ HC Řisuty

Chabr (Škubal)

Matula, Bílek, Babický, Sedláček, Kolařík, Kulic, Hierman, Bunda

Hegenbart "A", Kos "C", Borovanský, Zálezský, Čurilla, Krpata, Slavíček, Janeček, Vyskočil, Fortelka, Kalla, Brém

Trenér:

Martin Procházka

Řisuty odjíždí s plným počtem bodů

Ani v sobotu 17.12.2016 se nepodařilo sokolovským hokejistům zlomit sérii porážek a Řisuty si odváží ze Sokolova plný počet bodů.

Ve 22. kole II. ligy změřili síly na svém domácím ledě HC Baník Sokolov s HC Řisuty. Do zápasu nevstoupil Baník vůbec dobře. Hned v první minutě inkasoval první gól z hole Matěje Kosa 0-1. Než se domácí stihli vzpamatovat už druhý brankový zářez přidává Marek Čurilla – 0:2. V polovině první třetiny byl za podražení vyloučen Martin Gombár a Řisuty trestaly. Přesilovou hru využívá pohotově hostující kapitán Matěj Kos – 0:3 Po menší roztržce byli vyloučeni hráči na obou stranách a hrálo se 4 na 4 z čehož vytěžil Milan Davídek a pohotovou střelou ohrozil brankáře Chabrama, který však jeho střelu vykryl. První třetina 0-3

Druhá třetina začala opět akcemi hostů. Bohužel další přesilovka pro hostující Řisuty byla zdárně využita Michalem Borovanským– 0:4 Baník si vytvořil tlak, ale gól z toho bohužel nepadl žádný. Několikrát skvěle zachytal i Ondra Kuchař a zlikvidoval několik tutovek, ale nakonec kapitán Řisut Matěj Kos kompletuje hattrick 0:5 Pár minut na to, bylo nařízeno trestné střílení pro Sokolov, které úspěšně proměnil Milan Davídek 1-5. Obránci Sokolova, Říha a následně i Davídek, se předvedli dobrou obrannou činností. Řisuty však opět zaúřadovaly a stav se opět měnil v jejich prospěch, David Vyskočil 1-6.

Třetí třetina začala neskutečnou bombou Romana Kašpara, která jen těsně minula tyče hostující klece. Pravidlo nedáš, dostaneš...a únik Ondřeje Krpaty, který dotáhl do vítězného konce a překonal Ondru Kuchaře 1-7. Skóre se opět měnilo v oslabení Sokolova, kdy další branku vstřelil veterán Pavel Hegenbart 1-8. Po té se hra přelévala z jedné strany na druhou. Ondra Kuchař zasáhl více než akrobaticky a zabránil tím dalšímu góĺu z hole hostů. Naopak se zadařilo na domácí straně a Sokolov také využil přesilovou hru a Petr Binias koriguje na konečné skóre 2-8.
Bohužel i tentokrát si všechny body odváží soupeř.

Další zápas, poslední v tomto kalendářním roce, sehraje HC Baník Sokolov v derby s HC Kláštěrec nad Ohří na jejich ledě a to již tuto středu 21.12. od 18 hodin.