HC Klášterec nad Ohří
PPPPP
Rozhodčí: Hodač - Marek, Marek, tresty: 6:7
Vyloučení - 2 min.: 6:6, 10 min. (OT): 0:1
Mimořádné tresty: Kašpar (SOK) - 10 min.
  • 07:13 Tupý (Šmejc)
  • 28:47 Hrdlička (Vrtek, Mála)
  • 30:01 Davídek (Janata)
  • 31:54 Řezníček (Sláma)
  • 33:45 Macháček (Deveri)
  • 46:51 Zicho (Žižka, Tupý)
  • 56:18 Vrtek (Mála)
Kobra Praha - Bílina 3:1
Jablonec - Klatovy 4:1
Trutnov - Vrchlabí 5:4
Řisuty - Děčín 2:3 PP
Soupiska HC Klášterec nad Ohří

Kaššák (Kutnar)

Žižka, Pokorný, Páleník, Zicho, Sklenička, Cestr, Macháček

Strunz, Deveri, Hrdlička, Vrtek, Mála, Diviš, Tupý, Šmejc, Drazdík

Trenéři:

J. Parkmann, M. Diblík

Ani poslední utkání roku 2016 body nepřineslo

21.12.2016, před Vánočními svátky, zajížděli hokejisté A týmu k derby s Kláštercem

Před vánoční pauzou sehrál Baník derby s Kláštercem. Nezačal vůbec špatně. První akci měl na své hokejce Michael Čejka, ale bohužel domácího brankáře nepřekonal. Hra se přenesla na druhou stranu, kde skvěle zachytal Ondřej Kuchař, který vychytal dvě akce. Domácí začali být aktivní. To samé však platilo i pro baníkovce. Pokud by proměnili všechny akce, mohlo být skóre po první třetině příznivé pro ně, ale bohužel.. inkasovali a stav po první třetině byl 1/0 pro Klášterec.

Ve druhé třetině opět začal Baník lépe, první akci rozjel Patrik Michálek, ale i jeho střelu vykryl Kaššák. V oslabení ujel Čejka, zahrozil i Rulík, ale bohužel bez úspěchu. Druhá třetina se nesla v duchu častého vylučování na obou stranách, takže se většinou hrálo ve čtyřech na jedné či druhé straně nebo na obou .V jedné v přesilovek se prosadil domácí Hrdlička a Klášterec navýšil svoje vedení. 2/0. Baník se však rychle oklepal a Milan Davídek snížil na 2/1. První branka Baníku hodně pomohla. Začal více útočit, více si věřit a to neslo ovoce. Radim Řezníček vyrovnává na 2/2. Hokejisté Baníku jako by chytili druhý dech a bylo jich všude plno. Avšak to nestačilo, Klášterec skóroval v přečíslení 2 na 1 a opět se ujal vedení. Klášterec se sice ujal vedení, ale Sokolov byl aktivnější a byl k vidění pěkný hokej. Po druhé třetině stav 3/2

Třetí třetinu opět dobře začal Michael Čejka, který svojí akcí prověřil Kaššáka. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a brankáři předváděli skvělé výkony. Bohužel přesnější a častější střelbu předváděli domácí,,, kterým se to vyplatilo ..Klášterec zvyšuje svůj náskok. 4/2. V polovině třetiny všem zatrnulo když se poroučel k ledu domácí hráč a jen těžce se zvedal za pomoci svých kolegů, naštěstí se mu nic vážného nestalo. Sokolov se stále snažil zvrátit nepříznivý stav, ale nepřesná rozehrávka jim to nedovolila. Za to Klášterci se povedlo po sérii odrazů překonat Kuchaře a stav se opět změnil ..5/2. Boj o každý centimetr na ledě nijak nepomohl a zápas tak skončil výhrou HC Klášterce nad Ohří a tolik potřebné body opět zůstaly u soupeře.

Další zápas sehraje HC Baník Sokolov 7.1.2017 na ledě ve vzdáleném Vrchlabí.