Hříbal, Molnár "A", Chmel, Zdvořáček, Kaltenböck, 'Vaněk, J. Procházka, Hucek

Volráb, Zajan, Navarra, Oliverius "C", Zika, Vacek, Faigl, Kopta, Macek, Vykouk, Sýkora

J. Carvan

Ani v dohrávce jsme na Děčín nestačili

Dohrávka 25. kola s Děčínem skončila stejným výsledkem jako utkání hrané v sobotu v Děčíně
Utkání 25.kola 2.ligy ČR HC Baník Sokolov – HC Děčín, které se mělo hrát ve středu 4.1. 2017, se po dohodě obou klubů odložilo na středu 15. února od 18:00 hodin.
Partnerem utkání 2.ligy mezi HC Baník Sokolov a HC Děčín je skupina fanoušků MAFIE FANS.

Hned v úvodu utkání Děčín zaměstnal domácí obranu a Hruška měl plné ruce práce. Konečně se probrali i Baníkovští útočníci a začali zaměstnávat i Lavingera na druhé straně. Po vyloučení na obou stranách a hře 4 na 4 Děčín otevírá skóre, Tomáš Faigl posílá své mužstvo do vedení 0:1. Při následném vyloučení domácího hráče, soupeř nastřeluje tyč. Na druhé straně Ivan Říha pálí, ale střela je stražena do rohu kluziště. Po té akvtivní Martin Trapl nepřekonal dobře chytajícího brankáře hostů z akce, kterou založil Michael Čejka, ale ani z TS. První třetina končí stavem 0:1.

Druhá třetina začala oslabením domácího týmu pokračujícím z první třetiny. Oslabení Baník zvládl, ale nechali se vyloučit hráči na obou stranách a jak vidno, Děčínu svědčí hra 4 na 4 a dává další gól. Jaromír Chmel zvyšuje na 0:2 pro Děčín. Hráči Baníku hlavu nesvěsili a Petr Račanský pálil ostře,ale brankář kryje, Michael Čejka také neprorval kotouč za ležícího Lavingera. Ani Míša Sus neuspěl, když si to zamířil na hostujícího brankáře, neboť ho zpacifikoval Chmel. V polovině utkání Děčín vstřelil branku, která však nebyla uznána pro postavení hráče v brankovišti. Na druhé straně pálil Roman Kašpar, ale jeho střelu zlikvidoval výborně chytající brankář hostů. Jak se říká, nedáš dostaneš, na druhé straně se rozvlnila síť domácí svatyně a Marek Macek zvedl ruce nad hlavu, stav 0:3. Do obrany se zapojil i Petr Hruška, který  dosprintoval až k modré a před útočícím hráčem Děčína odpálil puk do bezpečí,ale sám přišel o helmu a bylo odpískáno, bohužel žádný faul. Střely, které byly vyslány na Petra Hrušku, s přehledem zlikvidoval. Těsně před koncem druhé třetiny jel sám na bránu zkušený hráč Michal Oliverius, ale minul branku. Což však nedokázal on, dokázal Lukáš Zika a navyšuje vedení Děčína před koncem druhé třetiny na 0:4

Na začátku třetí třetiny pálil Martin Gombár, ale jěho střelu Lavinger kryl. Bohužel na druhé straně Roman Navarra předložil jak na podnose skvělou přihrávku Marku Mackovi, který nezaváhal zavěsil puk do odkryté branky 0:5. A opět akce Martina Gombára, který přihrává Romanu Kašparovi, ale jeho střela je sražena. Opět na druhé straně zasahuje Petr Hruška. Martin Trapl také zkouší pozornost Lavingera, ale ten je pozorný. Čejka pálí, ale nepřesně. Za to rána Lukáše Ziky končí až v síti domácí branky 0:6. Ke konci třetí třetiny bylo k vidění ještě pár akcí, ale ty na straně Baníku nevedly ke vstřelení branky a tak se na konci utkání mohla radovat hrstka fanoušků hostí. Baník schytal opět od Děčínských hráčů kanára 0:6

Vyzdvihnout bysme mohli výkon Petra Hrušky a také Martina Gombára.

Další utkání sehraje HC Baník Sokolov s HC Stadion Vrchlabí v sobotu 18.2.2017 od 17,30 na domácím ledě.