Čurda, Filip "C", Šťastný, Novák, Šimoníček, Bláha "A", Procházka, Urban, Oppelt, Krsek, Svoboda, Maďar

J. Parkmann, M. Diblík

Utkání A týmu ve Vrchlabí vítězné nebylo

Po dlouhé vánoční pauze vyrazil Baník do mrazivého Vrchlabí

Do Vrchlabí nebyla zrovna krátká a příjemná cesta, ale mužstvo to zvládlo a nastoupilo na rozbruslení v dobré náladě. Úvodní buly vyhrálo Vrchlabí, ale také šlo první do oslabení, které bohužel změnu stavu ve prospěch Sokolova nepřineslo. Domácí již hráli v plném počtu, když se dostal před branku Martin Gombár, který místo střely zvolil přihrávku, která ke skórování nevedla. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, ale bohužel úspěšnější bylo Vrchlabí, když v sedmé minutě první třetiny vstřelilo gól, což byla ledová sprcha pro mužstvo ze Sokolova. Další sprcha přišla vzápětí a Vrchlabí navýšilo svoje vedení. 2:0. Od této chvíle se přestalo dařit. Nahrávky létaly mimo hokejky, ke střelám jsme se nedostali vůbec. Hokejisté Sokolova nebyli schopní si vypracovat žádnou akci. Když se zadařilo a dva hráči se osamoceni dostali až k domácímu brankáři, tak ten svým bravurním zákrokem akci zlikvidoval. První třetina končí stavem velmi nepříznivým 4:0 pro Vrchlabí

Druhá třetina začala, věřte, že vůbec ne dobře. Útočný hokej byl vidět pouze ze strany Vrchlabí. Sokolovští hokejisté se snažili bránit, ale bylo to spíše o rezignovanosti. Prostě to nějak dohrát. Frustrace čišela z ledu ....nedařilo se nic. Bohužel se to projevilo na skóre a Vrchlabí nasázelo do Sokolovské branky postupně dalších pět branek. 9:0 pro Vrchlabí.

Do třetí třetiny nastoupil do branky Sokolova Jan Špírek, který inkasoval také velmi brzy a to ve třetí minutě po několika závarech před jeho svatyní. Dlouho se hrálo před brankou Sokolova. Špírek čaroval, stejně jako v minulých dvou třetinách Hruška, ale bohužel brankáři nejsou všemocní a tak i on zase inkasoval. Vrchlabí zcela ovládlo zápas a se závěrečnou sirénou se na světelné tabuli skvělo skóre 11:0 pro domácí tým. Dnešní zápas Vrchlabí suverénně ovládlo a přetrhlo tak třízápasovou sérii porážek. Naopak sokolovské trápení pokračuje a hosté mají na kontě už osmou porážku v řadě