Moravec, Žalud, Čechura, Pavlů, Zeman, Pilař, Hubáček, Bílek

Demel, Bříška, Mulač, Nevyhoštěný, Havlas, Peřina, Homolka, Brokeš, Babec, Pulec, Gecko, Frk

Z Jablonce s prázdnou

Hubené vedení z druhé třetiny jsme neudrželi
Ve středu 25.1. se hrálo 29.kolo 2. hokejové ligy. HC Baník Sokolov zajížděl na sever Čech do Jablonce nad Nisou, kde si změřilo síly se třetím týmem tabulky HC Vlci Jablonec nad Nisou.

Při rozbruslení se povedlo Patriku Michálkovi rozbít plexi za bránou, což vyvolalo velkou nevoli u domácích pořadatelů. Začátek zápasu to však neovlivnilo.

První třetina proběhla celá v režii hostů. Baník si vytvářel jednu akci za druhou, ale bohužel tlak nebyl korunován brankou. Do šaten se šlo tedy za vyrovnaného stavu 0:0.

Druhou třetinu otevřel svou brankou Michael Čejka, který dostal Baník do vedení 0:1. Domácí si to však nenechali líbit a brzy srovnali stav na 1:1. Třetina byla plná akcí z obou stran. Další branku to však  nepřineslo a opět se šlo do šaten za nerozhodného stavu, ale již 1:1.

Nejzajímavější třetina začala akcemi domácích. Jablonec si vytvořil tlak, který byl nakonec úspěšný a Baník prohrával 2:1. Ale hosté to nevzdali a znovu vyrovnali . Za hostující Baník se prosadil Martin Trapl 2:2. A od toho okamžiku začalo utkání v plné režii rozhodčího. Vylučování sokolovských hráčů za nefauly ...komedie byla korunována dalšími góly do branky Davida Feča který, ač čaroval, bohužel inkasoval další tři góly a tak Sokoli prohráli s Vlky a tolik potřebné body zůstaly na severu Čech. Utkání, které Baník rozehrál více než dobře, rozhodlo posledních deset minut utkání.

Velkým pozitivem tohoto utkání bylo fair play gesto našeho hráče, když Michael Čejka přiznal vyhození kotouče.