Píša, Poul "A", Abrahám, Beneš, Vácha, Junek, Bezděk, Sakaev

Ukhin, A.Půlpán "C", Fedulov, Chytráček "A", T.Půlpán, Kastner, Hlaváček, Smékal, Janoušek, Konečný

Luboš Patera

Body z domácího utkání putují do Krkonoš

V sobotním utkání 28.1.2017, které jsme odehráli před domácím publikem, jsme sice dokázali srovnat na chvíli krok s Trutnovem, avšak na vítězství to nestačilo
Další utkání HC Baník Sokolov proti HC Trunovu se moc nepovedlo.

První třetina byla vyrovnaná co se týče akcí a střel na branku, ale lépe z ní nakonec vyšli hráči Trutnova když před koncem třetiny vtřelili branku a do kabin se šlo za stavu 0:1 .

Hned na začátku druhé třetiny domácí srovnali. Dvojice domácích hráčů Řezníček, Sus se dostala do rychlého brejku a Řezníček překonal hostujícího brankáře. Stav 1:1. Ale tím branky Sokolova skončily. Akce střídala akci, ale branky bohužel padaly pouze do domácí svatyně a do kabin se po druhé třetině šlo za stavu 1:3

Do třetí třetiny vstoupi Baník v oslabení . Ve třech hráčích se bránil, ale bohužel inkasoval a Trutnov navýšil svůj náskok na 1:4. I když se Sokolov urputně bránil celé utkání a snažil se, přesto pouze inkasoval a celkové skóre se po třetí třetině zastavilo na 1:6 pro hosty.

Do Krkonoš si tak Trutnov odváží všechny body a my tak nadále zůstáváme bez tolik potřebných bodů.

Další utkání odehraje HC Baník Sokolov ve Slaném proti Buldokům z Řisut a to ve středu 1.2. od 18h.