PVPRP
  • SN
  • SN
1. kolo   11.9.2016 - 13.00
HC Berounští medvědi o.s.
Rozhodčí: Mgr.Havelec-Šneberk, Pastier, tresty: 1:1
Vyloučení - 2 min.: 1:1
Střely: 32:18, počet diváků: 63
  • 13:39 Pulda (Bolva)
  • 16:11 Achmedbekov (Hadáček, Bockstefel)
  • 49:44 Bockstefel - OSL.
  • 55:31 Jágr
  • 60:00 Pulda - SN
HC Plzeň "B" - K. Vary "C" 7:1
Příbram - Hvězda Praha 4:5 SN

Trenéři:

B. Sapoušek, M. Diblík
Soupiska HC Berounští medvědi o.s.

Himmel

Pína, Vacek "C", Skopový, Rolínek, Ondráček

Horák, Ludvík, Záruba, Jágr, Šapovalin, Vetosmev, Bolva, Straka, Pulda

Trenér:

Třinecký P.

Sezóna mladšího dorostu zahájena

První mistrovské utkání odehráli hráči mladšího dorostu proti týmu z Berouna.
Utkání, které jsme měli možnost v neděli po obědě sledovat na zimním stadionu v Sokolově mělo všechno, co utkání dorostu má mít. Hokej se hrál nahoru, dolu, oba týmy si šly za vítězstvím a ani jeden, až do samého konce utkání, nepolevil.
První otvíral skóre hostující hráč s číslem 16 na zádech, který dostal pěknou přihrávku zpoza domácí branky, a ten z mezikruží vyslal dělovku, kterou neměl šanci Honza Charvát v bráně polapit. 0:1. Avšak domácí hráči bojovali a na hostujícího gólmana vysílali ránu za ranou, ten však v bráně svůj tým držel. Až v čase 16:11 na třetí dorážku již nedosáhl. Dominik Bockstefel vystřelil, Pepa Hadáček se snažil odražený puk dostat za brankářova záda, ale to se ještě nepovedlo, až Artur Achmedbekov puk do brány dopravil. 1:1 A za tohoto stavu odcházíme do kabiny.
Ve druhé třetině jsme viděli opět pohledný hokej, avšak bez gólů.
Třetí třetina už branky přinesla. Museli jsme si však na ně počkat do její poloviny. V čase 49:29 byl vyloučen domácí Petr Hrůša za podražení. Domácí byli nuceni se bránit. A od samého začátku oslabení se nám to dařilo. Dařilo se nám vyhazovat a soupeř se ve své přesilovce do žádné akce nedostal. Naopak se skóre přepisovalo v prospěch domácích po chybě hostujícího gólmana, který rozehrál přímo na hokejku Dominika Bockstefela, který už neměl žádný problém poslat puk do odkryté brány. 2:1. Avšak i my umíme chybovat a soupeř také naší chyby využil a pět minut před koncem srovnal skóre. 2:2. Velmi napínavý a bojovný závěr však už žádnou branku nepřinesl a tak utkání dospělo do samostatných nájezdů.
Los ukázal na domácí střídačku a tak jsme začínali. Artur Achmedbekov nedává, Honza Charvát si také dokázal poradit se soupeřovým nájezdníkem. Oliver Ouhrabka dává, soupeř nedává, Zdeněk Troch nedává, soupeř Honzu překonává, Pepa Hadáček nedává a opět hráč č. 16  Honzu, stejnou brankou, jako tou předchozí, překonává a zajišťuje  tak svému týmu další bod do tabulky. Domácí tým si tedy připisuje z prvního mistrovského utkání 1 bod.
Utkání to bylo vydařené, soupeře jsme přestříleli, avšak produktivita byla slabá. Příští utkání hrajeme v neděli 18.9.2016, kdy zajíždíme do blízkého Chebu a dáme si derby s HC Energií "C". Věřme, že v tomto utkání se nám bude střelecky dařit lépe. Všichni jste do Chebu zváni povzbudit kluky.