Holík, Čermák, Dinga "A", Votoupal "C", Schmid, Bártl, Stangar, Vondráček B., Stránský, Hrůša

M. Jílek

Mladší dorost porazil Energii C

Ve velmi pikantním utkání dvou Energií byli lepší hráči nominovaní do týmu B
V neděli se utkali spoluhráči z Karlových Varů proti sobě v týmech HC Energie B a HC Energie C. Do branky týmu C se postavil Milan Kovařík, který vychytal domácím hráčům mnoho šancí a držel soupeře dlouho nad vodou. Celou první třetinu jsme koukali na pohledný hokej, kdy ani jeden z týmů nechtěl udělat chybu a poslat tak soupeře do vedení. Hrálo se nahoru dolu, více práce v bráně měl již zmíněný Milan Kovařík oproti domácímu Matyášovi Pitoňákovi. Prvních dvacet minut skončilo bez vstřelené branky a tak se na přestávku odcházelo za stavu 0:0.
Ve druhé třetině jsme se již branky dočkali, když v čase 21:20 Artur Achmedbekov překonal Kovaříka a otevřel tak účet dnešního utkání. 1:0. Avšak nikdo z jeho spoluhráčů ho nedokázal do konce třetiny napodobit a tak Arturova branka byla naše jediná, kterou  jsme ve druhé třetině viděli. Když už se zdálo, že půjdeme na druhou přestávku s jednobrankovým náskokem, vyrovnal v čase 39:59 Vojta Jiroušek. 1:1.
Třetí třetinu jsme začínali v oslabení, když sudí poslali na trestnou lavici domácího hráče za příliš mnoho hráčů na ledě. Oslabení jsme zvládli a soupeř nám hned poté nabídl také hru s jedním hráčem v poli navíc. Avšak ani přesilovou hru jsme nevyužili, a tak je stav stále nerozhodný. Pár vteřin po naskočení hostujícího Holíka na led, se ale domácí prosazují a Václav Stejskal posílá tým B do vedení. 2:1. Asistenci u této branky si připsal Oliver Ouhrabka. Soupeř však stále nevzdával boj a hledal možnosti jak vyzrát na domácí tým. V bráně již stál střídající Matěj Bíma. V čase 58:14 si hostující lavička bere oddechový čas. Zkouší sehrát powerplay, avšak je odpískán faul hostujícímu Hrůšovi. Přesilovou hru jsme však dlouho nehráli, jelikož i domácí hráč si odchází sednout na trestnou lavici za hrubost. Hra 4 na 4 však k vidění není. Soupeř opět odvolává Milana Kovaříka z brány a hrají klasickou přesilovku 5 na 4. Avšak soupeři se nepodařilo nás zatlačit do obrany, naopak se Artur Achmedbekov utrhnul a uháněl směr prázdná brána. Střelu do ní si vysloveně vychutnal a nejen, že dnes účet otevřel, ale také uzavřel. Konečné skóre se tedy zastavilo na 3:1. Artur Achmedbekov se vrátil do sestavy po zranění a bylo vidět, že si dnešní utkání užil.
Utkání bylo svým způsobem zvláštní, hráči ho zvládli lépe, než ti nominovaní za Cheb a zaslouženě si připisují všechny body do tabulky.
Příští utkání hrajeme netradičně ve čtvrtek 27.10.2016, kdy zajíždíme na pražskou Hvězdu. Doma se představíme opět v neděli, kdy přivítáme těžký tým z Třemošné. Přijďte kluky podpořit v tomto nelehkém utkání, začínáme ve 13:00.