Šeba, Jílek, Beran, Šiler, Vágner, Pechr, Jícha "C", Reitspies, Seidler, Ebenstreit, Ženíšek

V. Krampol

Mladší dorost podlehl Třemošné

Mladší dorostenci po vysoké porážce na Hvězdě, nechtěli silné Třemošné nic dát zdarma
V neděli 30.10.2016 hostili mladší dorostenci na svém ledě silnou Třemošnou. Zatímco v utkání, které jsme sehráli v Třemošné, jsme po první třetině vedli 2:1, v tom dnešním jsme hned v prvním střídání inkasovali. Vypadalo to, že tenhle zápas bude mít jednoznačný průběh. Avšak tak jak to vypadalo ze začátku, tak to vypadalo ještě v 53. minutě utkání. Stále stav 0:1. V domácí bráně čaroval Honza Charvát, na kterém si hráči Třemošné několikrát vylámali zuby. Až v druhé polovině třetí třetiny Honza ještě dvakrát inkasoval a tak se konečné skóre psalo 0:3.
Příští utkání odehrají mladší dorostenci v sobotu 5.11.2016, kdy budou zajíždět do Příbrami.