HC Příbram
Rozhodčí: Karda-Bosák, Střeska, tresty: 8:11
Vyloučení - 2 min.: 8:11
Střely: 15:44, počet diváků: 35
  • 05:05 Stejskal (Troch, Řihánek)
  • 10:46 Karbulka (Hadáček)
  • 22:31 Klimeš
  • 24:45 Karbulka (Křemen)
  • 25:36 Troch (Stejskal)
  • 33:30 Achmedbekov (Ouhrabka)
  • 38:08 Křemen
  • 41:03 Achmedbekov (Rozhon)
  • 43:46 Křemen (Rozhon, Karbulka)
  • 49:16 Rozhon
  • 57:02 Rozhon (Karbulka)
  • 58:44 Klimeš (Jalůvka)
Třemošná - Beroun 9:2
Hvězda Praha - K. Vary "C" 12:4
Soupiska HC Příbram

Reindl (Port)

Smejtek, Kučera, Makovec, Němeček, Suchý, Vinš, Topol, Selichar

Novotný, Klimeš, Blengino, Gjašík, Šťastný, Jalůvka "A", Labuzík, Rudolf, Macek, Kolda "C"

Trenér:

Miroslav Hájek

Trenér:

Bohumír Sapoušek

Mladší dorost nadělil deset branek Příbrami

Mladší dorost trochu netradičně zajížděl do daleké Příbrami již v sobotu 5.11.

Příbram- Do Příbrami měl trenér Bohumír Sapoušek k dispozici silný tým, složený vesměs z ročníků 2001 z důvodu víkendové akce VTM U15. Na utkání byla znát převaha hostujícího týmu, což se těžko neslo nejen v ochozech, ale také na domácí střídačce. Bohužel chování domácích trenérů pobláznilo nejen diváky, ale také hráče na ledě, a tak to velmi mezi hráči jiskřilo a sudí měli co dělat, aby stíhali posuzovat zákroky. Na ledě to s hokejem nemělo nic moc co společného, ale i přesto jsme již v čase 5:05 otvírali skóre a to střelou Václava Stejskala po asistencích Zdeňka Trocha a Františka Řihánka. 0:1. O druhou branku Baníku se postaral Jan Karbulka po přihrávce Josefa Hadáčka. 0:2 a za tohoto stavu jsme opouštěli první dějství tohoto utkání.

Druhou třetinu začali lépe domácí, když v čase 22:31 domácí hráč překonává Matěje Bímu v bráně a snižuje na 1:2. Hra hostí se již začala usazovat více do hokejových kolejí, než bláznění na ledě, a hned to bylo znát na stoupajícím skóre. Třetí branku Baníku si připsal v čase 24:45 Jan Karbulka, ani ne minutu poté skóroval Zdeněk Troch a do konce druhé třetiny jsme viděli branky, které padly z hokejek Artura AchmedbekovaAdama Křemena,který svým důrazem dotlačil puk do brány i s domácím brankářem. Ten se dlouho nezvedal z ledu, což vyvolalo další vlnu nevole na domácí střídačce. Naštěstí se nejednalo o nic vážného a domácí muž v masce mohl utkání dochytat. V 36. minutě zazvonila tyč za našim gólmanem Matějem Bímou, avšak rozhodčí tuto střelu jako branku neposoudili, což opět velmi rozlítilo domácí střídačku. A tak se do útrob příbramského stadionu odcházelo za velkého křiku a stavu 1:6.

V kabině pan trenér kluky povzbuzoval ke klidu, aby se nenechali unést náladou na stadionu, kluci tomu dostáli, a ve třetí třetině navázali na výkon z té druhé. V čase 41:09 Artur Achmedbekov opět posílá touš za příbramského gólmana. 1:7. Poté přišly okamžiky první lajny, která se postarala o další tři branky. V čase 43:46 Adam Křemen a jeho asistenti Petr Rozhon a Jan Karbulka zvýšili na 1:8. V čase 49:16 měl celkem jednoduchou práci při skórování Petr Rozhon, když při hře 4 na 4, chybně rozehrál brankář domácích, který odehrál puk přímo na hokejku Petra a ten neměl velkou práci poslat puk do prázdné klece. 1:9. O desátou branku Baníku se postaral opět hráč s číslem 49 na zádech Petr Rozhon, bod za asistenci si připsal Jan Karbulka. 1:10. Na čísle 10 se skóre Baníku zastavilo, avšak příbramští ještě snížili, když v čase 58:44 se dostal domácí hráč do úniku a ujížděl sám na Matěje Bímu, který byl na jeho střelu krátký. Do konce 3. třetiny již žádná branka nepadla a tak jsme se v Příbrami loučili za stavu 2:10.

Utkání, které začalo velmi jiskřivě a bláznivě se naštěstí dohrálo bez újmy na zdraví a kluci si své vitězství užili.

Další utkání hrajeme již v neděli 13.11. od 10:00 na domácím ledě, kde se nám postaví soupeř z Klatov, hrající pod hlavičkou Plzeň B. Přijďte kluky popohnat k dalšímu povedenému výkonu a dalším bodům.