Novotný, Blengino, Klimeš, Gjašík "C", Výrut, Jalůvka, Macek, Labuzík, Deja

Miroslav Hájek

Mladší dorost podlehl Příbrami

Mladší dorost odehrál utkání s Příbramí

Příbram zcela jistě přijela s úkolem vrátit nám porážku, kterou jsme jim uštědřili v minulém společném utkání na jejich ledě. A úkol se jim podařilo splnit s plnou parádou. Baníkovští hráči se těžko dostávali do hry, a tak celou první třetinu režíroval více soupeř. První branka utkání padla v čase 12:53 při přesilové hře soupeře, kdy hrál s výhodou dvou hráčů v poli. 0:1. A za tohoto stavu končila první třetina, ve které domácí tým dokázal pouze 3x vystřelit na hostujícího brankáře.

Druhá třetina již vypadala z pohledu domácích lépe, avšak vyrovnávací branky se diváci v ochozech nedočkali, a tak se do šaten i po 40ti minutách hry odcházelo za stavu 0:1.

Ve třetí třetině už zase branky padaly. Avšak jak je již vidět dle konečného skóre, více jich padlo do sítě domácí branky. V polovině druhé třetiny střídal Baník brankáře a mezi tyče se postavil Matěj Bíma, který vydržel odolávat tlaku soupeře až do 49. minuty, kdy se přesnou střelou pod vyrážečku trefil kapitán týmu Tomáš Gjašík. O několik minut později soupeř využívá další přesilovou hru a navyšuje na 0.3. Už to vypadalo, že se domácí nedokážou v dnešním utkání prosadit a vyzrát na hostujícího Reindla v bráně. Avšak na třetí branku Příbrami přišla rychlá odpověď z hokejky Dominika Bockstefela, který trefil bránu hostí po přihrávkách Olivera Ouhrabky a Radima Kaly. 1:3. V tu chvíli dostali domácí hráči vítr do plachet a byla znát ta touha po vyrovnání. Ke konci třetiny došlo i na pěstní souboj mezi Oliverem Ouhrabkou a Tomášem Labuzíkem, které sudí poslal odpočinout na dvě minuty na trestnou lavici. Oliver si však vysloužil trest ještě jeden za krosček, který předcházel pěstnímu souboji, a tak jsme hráli ve čtyřech, zatímco Příbram v plném počtu. Trenéři při vhazování v obranném pásmu soupeře odvolali Matěje Bímu z brány, avšak soupeř se zmocnil kotouče a Tomáš Klimeš, ač se Radim Kala snažil zastoupit gólmana, neměl problém skórovat a potvrdit tak dnešní výhru týmu z Příbrami. Konečné skóre se tedy zastavilo na 1:4.

Utkání nebylo odehráno nejlépe... už jsme viděli od našich mladších dorostenců lepší výkony, na které je potřeba opět navázat. Další utkání hraje mladší dorost hned zítra tj. v neděli 11.12.2016 v Klatovech s týmem HC Škoda Plzeň B.