Nikl "C", Svoboda, Aul, Leitner, Rejl, Kovačič, Kordanič, Uher

Jandera Lubomír

B. Sapoušek

Mladší dorost si připsal bod do tabulky

Ve čtvrtek 23.2.2017 se hrálo další kolo nadstavby A mladšího dorostu. Baníkovci odcestovali k utkání do Mostu, kde se utkali s týmem HC Litvínov B
Utkání se odehrálo mezi týmy, které se nachází na posledních dvou příčkách tabulky. Rozhodovalo se tedy, kdo si ponechá chvost tabulky a kdo bude předposlední. Jelikož pár hráčů Baníku se nemohlo utkání, z důvodu školních povinností, zúčastnit dostali tak šanci mladí hráči starších žáků Energie a vůbec se mezi hráči o dva roky staršími neztratili.První třetina byla spíše taková oťukávací. Soupeř si na nás věřil, už jen proto, že jeho hráči byli výškově jinde než my. Avšak netrvalo dlouho a i my jsme se dostali do tempa a dalo by se říct nebylo na ledě znát rozdílu. Stříleli jsme na bránu domácích, avšak brankář byl pozorný a nechtěl nám jen tak dovolit otevřít skóre utkání. To se však povedlo Benjaminovi Vondráčkovi, který po přihrávce od Jakuba Ševčíka a Petra Hrůši domácího Haspru prostřelil a skóre na světelné tabuli se měnilo v náš prospěch. 0:1. V 16. minutě sudí vylučují domácího Nikla a nám se naskýtá možnost odskočit domácím ještě o jednu branku. Avšak domácí sehrají oslabení výborně a tak se na skóre nic nemění. Do konce třetiny se však ještě změní, bohužel ale ne v náš prospěch. Domácí Kovačič vysílá puk na Honzu Charváta v naší bráně, ten nešťastně přeskočí a skončí za jeho zády. A je vyrovnáno a do konce první třetiny zbývá dvě a půl minuty. Na konci třetiny jsme špatně střídali a sudí vylučují našeho hráče za příliš mnoho hráčů na ledě. Jdeme do kabin za stavu 1:1.Druhou třetinu začínáme v oslabení, Pepa Hadáček sedí na trestné a odpykává si trest za hráčskou lavici. Oproti nám, ale soupeř svou přesilovku využívá a připisuje si další gól do svých statistik. 2:1. V polovině tohoto dějství jsme dostali opět šanci, když se domácí hráči provinili fauly a hned dva po sobě odputovali na trestnou lavici. A tak se nám naskytla 1:50 dlouhá přesilová hra 5 na 3. Ale ani z této dvojnásobné přesilovky jsme nevytěžili nic a tak stále prohráváme o branku. O šance však nouzi nemáme, ale naše střely postrádají razanci a domácí gólman nemá velkou práci je zpracovat. Do konce druhé třetiny jsme už branku neviděli a tak se do kabin šlo s malou ztrátou.Do třetí třetiny hosté doslova vlítli. Byla vidět ta chuť a odhodlání neodjet z Mostu s prázdnou. Avšak hned v úvodních minutách třetí třetiny propálil soupeř Honzu Charváta potřetí a vidina vítězství se nám zase o malinko vzdálila. 3:.1. Baníkovci jsou bojovníci a neskládají zbraně v žádném zápase a zatím každého soupeře dokázali potrápit. A tak se stalo i ve čtvrtek 23.2.2017. Kontaktní branku zaznamenal Jakub Ševčík po asistencích Honzy Braného a Petra Hrůši. 3:2. A o pár minut později se střídačka hostů raduje opět. Když Radim Kala posílá krásnou střelu a propaluje Haspru. Asistenci u vyrovnávací branky si připisují Benjamin Vondráček a Petr Hrůša. 3:3. A jedeme od začátku. Konec utkání byl napínavý, oba týmy bojovaly o cenné body do tabulky. V čase 59:20 přichází vyloučení na naší straně a dohráváme utkání v oslabení. 40 vteřin jsme se bránili a ubránili a tak utkání dospělo do samostatných nájezdů. Honza Charvát vychytal dva ze tří nájezdníků. Ondřej Uher si ale dokázal poradit a poslal puk za jeho záda. Naši Ben Vondráček, Petr Hrůša ani Pepa Hadáček na výborně chytajícího Haspru recept nenašli a tak jsme ten vítězný bod museli nechat v Mostě.
Další utkání odehrajeme na domácím ledě v neděli 26.2.2017 s týmem z Kralup, s kterým jsme si připsali do tabulky dva body. Utkání začíná v 13:00, přijďte kluky podpořit na cestě za vítězstvím.