Baník hned od začátku na ledě dominoval a dostával se do šancí. V 5. minutě to byl hned dvakrát Osmík, který své velké šance nevyužil, když ho vychytal Chabr. Ale gólman Řisut byl úspěšný i při dalších příležitostech Baníku. Strážce hostující svatyně odolával až do 10. minuty, kdy hráli sokolovští přesilovou hru, Tomáš Harkabus obdržel krásný pas na brankoviště a pohotově uklidil puk do sítě – 1:0. Do konce první třetiny si Baník vypracoval ještě několik šancí, náskok domácího týmu byl však i nadále pouze jednogólový.

Vstup do druhého dějství se Baníku povedl, když ve 22. minutě vydařenou střelou o břevno skóroval Michael Čejka – 2:0. Poté se ke slovu ale dostali také hosté. Po nenápadné akci se prosadil Ondřej Krpata a bylo to znovu jen o gól – 2:1. Avšak pouze na malou chvíli, přesněji 19 sekund. Petr Račanský se prosadil za bránou a našel Romana Kašpara, jenž vrátil Baníku dvoubrankové vedení – 3:1. A to nebylo vše. Za dalších 19 sekund přidal Baník další gól, když tentokrát úspěšným střelcem byl Matěj Zadražil – 4:1. Následovalo střídání gólmanů Řisut.

A Baník se hnal za dalšími góly. Ale mohlo přijít i zkorigování skóre. Jenže Hruška v bráně Baníku skvěle zasáhl proti šanci Patyka. Sokolov na ledě i nadále kraloval, další góly však ve druhé třetině již nepřidal.

I do třetí třetiny vstoupil Sokolov gólem. Před bránou zůstal osamocený David Hruška a nedal Ilašenkovi šanci – 5:1. To domácí ještě více povzbudilo a začalo se hrát prakticky jen na jednu bránu. V 51. minutě navíc přidal další gól Tomáš Rohan a Baník vedl již o pět gólů – 6:1.

Domácí byli při chuti. V 53. minutě po pěkné akci zakončoval Tomáš Harkabus – 7:1. Mladý útočník Baníku pak v 58. minutě dokonal hattrick a to dosti kuriózním způsobem, když Ilašenko nejdříve Tomáše Harkabuse vychytal, ale vyražený puk si srazil do brány hostující obránce – 8:1. V závěru měl Baník ještě další šance, ale skóre se již neměnilo.

Baník byl dnes na ledě jednoznačně lepším týmem a porazil Řisuty vysoko 8:1, což diváci náležitě ocenili.

V sobotu 11.11 hraje Baník v Bílině a poté se sokolovští hokejisté představí hned čtyřikrát za sebou na domácím ledě. Následuje utkání s nováčkem ze Dvora Králové ve středu 15.11., utkání s Letňany ve středu 22.11., kdy bylo vyměněno pořadatelství , v sobotu 25.11. zápas proti Mostu a listopad Baník uzavře domácím přeloženým zápasem proti Bílině. Toto utkání se bude hrát ve středu 29.11.2017.