Zápas začal v rychlém tempu a domácí to vzali, jak se říká od podlahy. Již ve druhé minutě se ujali vedení. Střelu Micala vyrazil Hruška jen před sebe a pohotový Jakub Procházka dopravil vyražený puk za jeho záda - 1:0. Jenže ani ne za minutu bylo vyrovnáno. Po závaru v bílinském brankovišti vyrovnal střelou z kruhu do odkryté branky Ondřej Šafář po kombinaci s Davidem Hruškou a Kuběnou – 1:1. V páté minutě se opět měnil stav utkání. Při sokolovské přesilovce střelu Harkabuse vyrazil Odložilík jen před sebe a zcela volný Vojta Šik doklepl puk do branky. I když obě mužstva měla ještě další příležitosti, gólově to bylo v první třetině vše.

Na začátku druhé třetiny utekl Baník do dvoubrankového náskoku. Střelou z kruhu se prosadil Tomáš Harkabus poťukeci“ se Zadražilem a Osmíkem – 1:3. V 25. minutě vyhrál Michael Čejka buly a po individuální akci pěkným blafákem zvýšil již na rozdíl tří gólů – 1:4. Jenže stačila jenom nepatrná ztráta koncentrace a Draci se opět dostali do hry. Ve 26. minutě do přihrávky Mály, která byla jemně tečovaná hostujícím hráčem, vložil hokejku Lukáš Hrdlička a jeho teč překvapila Hrušku – 2:4. Ve 28. minutě to bylo už jen o gól. Po přihrávce Mály se v bezprostřední blízkosti prosadil Vladimír Kýhos střelou do levého horního rohu Hruškovy branky – 3:4. Ve 33. minutě ale využili hosté svou druhou přesilovou hru. Přihrávku Zadražila za obranu zužitkoval najetý Tomáš Harkabus a bekhendem překonal Odložilíka – 3:5. V polovině 35. minuty proměnil samostatný únik Martin Trapl po skvělé přihrávce Čejky – 3:6.

Ve 43. minutě to s Draky už vypadalo dost zle. Sokolovští dali už sedmý gól, když přes bránícího Jirkovského přešel Tomáš Harkabus jako nůž máslem a završil svůj hattrick – 3:7. Domácí ale ani za tohoto stavu nesložili zbraně. Ve 48. minutě po přihrávce Kýhose vstřelil čtvrtý gól Draků Lukáš Hrdlička – 4:7. V 58. minutě už to bylo jen o dva góly. Po vyhrané Málově buly a zablokování soupeře od Kýhose vykřesal naději střelou z od kruhů Lukáš Hrdlička a i on zkompletoval hattrick. O devět vteřin od Hrdličkova pátého gólu se prosadili ale opět sokolovští. Odložilík nesmyslně vyjel z branky, Tomáš Rohan objel s pukem branku a naservíroval puk volnému Míšovi Čejkovi do mezikruží, ten s přehledem trefil poloodkrytou branku domácích. To byl také poslední střelecký zápis utkání.

Baník zvítězil již popáté v řadě a doufejme, že vítěznou sérii prodlouží ve středu 15.11., když od 18.00 hodin hostí tým HC RODOS Dvůr Králové n/L.