HC Draci Bílina
Vyloučení - 2 min.: 9:7, 10 min. (OT): 2:0
Mimořádné tresty: Gevorkian, Fučík (oba BIL) 10 min. OT nesp.chov
Střely: 34:39, počet diváků: 132
  • 01:57 Procházka (Böhm, Jirkovský)
  • 02:27 Šafář (Hruška D., Kuběna)
  • 04:38 Šik (Harkabus, Osmík)
  • 20:34 Harkabus (Zadražil, Osmík)
  • 24:09 Čejka
  • 25:29 Hrdlička (Kýhos, Mála)
  • 27:33 Kýhos (Hrdlička, Mála)
  • 32:58 Harkabus (Zadražil, Šik)
  • 34:34 Trapl (Čejka)
  • 42:31 Harkabus (Osmík, Michálek)
  • 47:52 Hrdlička (Kýhos, Mála)
  • 57:49 Hrdlička (Kýhos, Mála)
  • 57:58 Čejka (Rohan T., Kuběna)
Letňany - Řisuty 3:2
Děčín - Most 6:1
Trutnov - Jablonec 5:4 SN
Vrchlabí - Kobra Praha 2:7
Soupiska HC Draci Bílina

Odložilik (Kurakov)

Jirkovský, Kolíček, Brettschneider, Fučík, Pokorný, Vošta, Kuncl

Hrdlička, Kolíček, Procházka, Böhm, Gevorkian, Kýhos, Mála, Mical, Doležal, Lenárt

Trenér:

Miroslav Kanis

Trenéři:

Michal Jäger, Lukáš Mensator

Baník zvítězil i v Bílině

Bílina – Další výjezd sokolovských hokejistů byl opět na sever Čech, tentokráte do Bíliny, kde se střetli s místním týmem Draků. Baníkovci si vedli znovu velmi dobře a dokázali houževnatý celek domácích udolat 5:8 po třetinách 1:2, 2:4 a 2:2.

Zápas začal v rychlém tempu a domácí to vzali, jak se říká od podlahy. Již ve druhé minutě se ujali vedení. Střelu Micala vyrazil Hruška jen před sebe a pohotový Jakub Procházka dopravil vyražený puk za jeho záda - 1:0. Jenže ani ne za minutu bylo vyrovnáno. Po závaru v bílinském brankovišti vyrovnal střelou z kruhu do odkryté branky Ondřej Šafář po kombinaci s Davidem Hruškou a Kuběnou – 1:1. V páté minutě se opět měnil stav utkání. Při sokolovské přesilovce střelu Harkabuse vyrazil Odložilík jen před sebe a zcela volný Vojta Šik doklepl puk do branky. I když obě mužstva měla ještě další příležitosti, gólově to bylo v první třetině vše.

Na začátku druhé třetiny utekl Baník do dvoubrankového náskoku. Střelou z kruhu se prosadil Tomáš Harkabus poťukeci“ se Zadražilem a Osmíkem – 1:3. V 25. minutě vyhrál Michael Čejka buly a po individuální akci pěkným blafákem zvýšil již na rozdíl tří gólů – 1:4. Jenže stačila jenom nepatrná ztráta koncentrace a Draci se opět dostali do hry. Ve 26. minutě do přihrávky Mály, která byla jemně tečovaná hostujícím hráčem, vložil hokejku Lukáš Hrdlička a jeho teč překvapila Hrušku – 2:4. Ve 28. minutě to bylo už jen o gól. Po přihrávce Mály se v bezprostřední blízkosti prosadil Vladimír Kýhos střelou do levého horního rohu Hruškovy branky – 3:4. Ve 33. minutě ale využili hosté svou druhou přesilovou hru. Přihrávku Zadražila za obranu zužitkoval najetý Tomáš Harkabus a bekhendem překonal Odložilíka – 3:5. V polovině 35. minuty proměnil samostatný únik Martin Trapl po skvělé přihrávce Čejky – 3:6.

Ve 43. minutě to s Draky už vypadalo dost zle. Sokolovští dali už sedmý gól, když přes bránícího Jirkovského přešel Tomáš Harkabus jako nůž máslem a završil svůj hattrick – 3:7. Domácí ale ani za tohoto stavu nesložili zbraně. Ve 48. minutě po přihrávce Kýhose vstřelil čtvrtý gól Draků Lukáš Hrdlička – 4:7. V 58. minutě už to bylo jen o dva góly. Po vyhrané Málově buly a zablokování soupeře od Kýhose vykřesal naději střelou z od kruhů Lukáš Hrdlička a i on zkompletoval hattrick. O devět vteřin od Hrdličkova pátého gólu se prosadili ale opět sokolovští. Odložilík nesmyslně vyjel z branky, Tomáš Rohan objel s pukem branku a naservíroval puk volnému Míšovi Čejkovi do mezikruží, ten s přehledem trefil poloodkrytou branku domácích. To byl také poslední střelecký zápis utkání.

Baník zvítězil již popáté v řadě a doufejme, že vítěznou sérii prodlouží ve středu 15.11., když od 18.00 hodin hostí tým HC RODOS Dvůr Králové n/L.