SNPVPP
Vyloučení - 2 min.: 2:3
Počet diváků: 42
  • 10:14 Hafijanič (Koco)
  • 14:18 Nídl (Kellner, Doubek)
  • 32:37 Petrov J. (Petrů)
  • 34:27 Maydl (Ouhrabka)
  • 41:30 Uher
  • 49:27 Uher
  • 55:04 Troch (Stejskal D.)
  • 58:49 Troch (Hafijanič)
PZ Kladno - Děčín 10:0
Chomutov "B" - Kadaň 1:15
Ústí n/L - Litoměřice 5:3

Trenéři:

Jiří Parkmann, Miroslav Diblík
Soupiska MOSTEČTÍ LVI

Tlach

Čapek, Hoffmann, Kratochvíl, Woznica, Žižka

Aul, Uher, Heidenreich, Wainer, Pergl, Řehoř, Kitzberger, Wojtěch

Trenér:

Vladimír Šafner

Starší dorost doma proti Mostu úspěšný

Ve druhém kole se starší dorost utkal doma s týmem Mosteckých Lvů.

Ve druhém kole se starší dorost utkal doma s týmem Mosteckých Lvů.

Baník na rozdíl od minulého týdne v Litoměřicích začal mnohem důrazněji. Od začátku se prosazoval útočnou hrou, na kterou hosté dokázali odpovídat jen ojedinělými protiútoky. V jedenácté minutě neudržel hostující gólman Tlach střelu Pavla Koca, z hranice brankoviště dorazil puk za jeho záda Daniel Hafijanič a domácí se ujali vedení 1:0. Další branku přidal Baník o čtyři minuty později v přesilové hře pěti proti čtyřem. Obránci si několikrát vyměnili kotouč na modré a dokázali tak narušit obranné postavení soupeře. Dan Kellner uvolnil na pravém křídle Jiřího Nídla, ten si sjel do ideálního prostoru před branku a rychlým švihem zápěstím zamířil přesně nad lapačku mosteckého gólmana.

Ve druhé třetině se obraz hry nezměnil, Baník pokračoval v útočné snaze. Ve třiatřicáté minutě se nejlépe v útočném pásmu zorientoval Jan Petrov a po přihrávce Karla Petrů poslal kotouč pohotovou zadovkou do horního rohu soupeřovy branky. Na 4:0 vzápětí zvýšil svým důrazem Michal Maydl s asistencí Olivera Ouhrabky.

Na začátku poslední části Baník trochu ztratil koncentraci a to potrestal mostecký útočník Uher gólem po samostatné akci. Tentýž hráč se trefil ještě jednou v padesáté minutě opět po zbytečné ztrátě kotouče v podání domácí obrany. Hosté po snížení na dvoubrankový rozdíl začali pomýšlet na zvrat v utkání, to jim však překazil útočník Baníku Zdeněk Troch. V závěrečné pětiminutovce nejdříve zvýšil vedení domácích na 5:2 po přihrávce Daniela Stejskala a skóre na 6:2 uzavřel po asistenci Daniela Hafijaniče šikovnou kličkou do protipohybu brankáře Mostu.

Tři body tedy zůstaly doma a trenéři Jiří Parkmann a Miroslav Diblík mohli po utkání pochválit za předvedenou hru celý tým.

.