HC Děčín
Vyloučení - 2 min.: 4:5
Počet diváků: 15
  • 21:50 Hafijanič
  • 24:16 Maloušek (Jiroušek)
  • 33:26 Dvořák (Horák)
  • 34:21 Tenkrát
  • 39:38 Stejskal D. (Nídl)
  • 41:41 Tenkrát (Kadlec, Dvořák)
  • 44:10 Kadlec (Doskočil)
  • 44:40 Nídl (Petrov J., Troch)
  • 52:56 Hafijanič (Maloušek)
  • 53:03 Nídl (Doubek)
Louny - Chomutov "B" 2:12
Kadaň - Ústí n/L 2:6
Most - Litoměřice 5:8
Soupiska HC Děčín

Brnák (Korub)

Hipius, Sitár, Tenkrát, Janda, Petrlík

Horák, Dvořák, Kouřil, Simon, Kadlec, Chmela, Doskočil, Hercík, Zeman, Pošnar

Trenér:

Michal Oliverius

Trenéři:

Jiří Parkmann, Miroslav Diblík

Starší dorost vyhrál v Děčíně 6:4

V pátek odehrál starší dorost již dvanácté kolo základní části, tentokrát v Děčíně.

Vstup do utkání se Baníku příliš nevydařil. Náši hráči se nemohli prosadit proti bojovnému výkonu týmu z opačného konce tabulky a tak první dvacetiminutovka skončila bez branek.

Skóre druhé třetiny otevřel po samostatné akci Daniel Hafijanič, vzápětí přidal po přihrávce Vojtěcha Jirouška další branku Jaroslav Maloušek a hosté vedli 2:0. Domácí hráči však dokázali využít chyb v rozehrávce Baníku nejdříve ke snížení na 1:2 z hole obránce Horáka a po necelé minutě ujel při přesilovce Tenkrát, který srovnal na 2:2.

Hosty rychlé vyrovnání nerozhodilo a dokázali ve čtyřicáté minutě opět strhnout vedení na svou stranu, úspěšným střelcem byl Daniel Stejskal s asistencí Jiřího Nídla.

Začátek třetí třetiny měl proti té druhé opačný průběh, dvakrát za sebou se prosadili domácí. Na 3:3 nejdříve vyrovnal Tenkrát a do vedení poslal domácí mužstvo o chvilku později Kadlec. Hosté teď měli patnáct minut na to, aby dokázali s výsledkem ještě něco udělat. Velmi brzy odpověděl na vedoucí branku Děčína svým gólem Jiří Nídl, asistovali mu Jan Petrov a Zdeněk Troch. Do vedení šel Baník v přesilovce pěti proti čtyřem, když se dnes podruhé trefil Daniel Hafijanič po přihrávce Jaroslava Malouška. Hned po vhazování uzavřel skóre na konečných 4:6 dalším dnešním zásahem Jiří Nídl, asistoval mu Martin Doubek. Domácí si vzali ještě time out, ale k obratu se již nenadechli. Naopak, další kotouč do jejich sítě posílal po úniku Daniel Stejskal, jeho střelu však zastavila levá tyč.

Trenér Jiří Parkmann po utkání blahopřál svému týmu k zisku důležitých tří bodů, které upevňují pozici Baníku na průběžné druhé příčce ligové tabulky.