Kuběna, Strunz, Šmejc, Čejka, Trapl, Říha, Kašpar, Pfister, Račanský, Šneberk, Sus, Hauzr

Špírek (Grančarov)

Vodička, Přibyl, Pajk, Hrůša, Kala, Brabec, Tocík

Tlačil, Janata, Pastyřík, Bečka, Procházka, Horký, Salnikov, Halberštát, Petrov, Slabý, Šála, Habr

Premiéra na domácím ledě se Baníku nepovedla

První domácí přípravný zápas se sokolovským hokejistům nepovedl. S karlovarskou juniorkou prohrál Baník 1:5 po třetinách 0:3, 1:2, 0:0.

Do utkání vstoupili lépe karlovarští mladíci, kteří od úvodních minut působili svižnějším dojmem. Po několika náznacích šancí na hostující straně měl velkou příležitost Šmejc, ale Kuběnovu přihrávku nezužitkoval. Ve třetí minutě šel na trestnou lavici Prachař pro příliš hráčů na ledě a za chvíli k němu přisednul Kuběna. A Vary dvojnásobnou výhodu využily. Nejprve ještě došlo k malé potyčce, za kterou byl vyloučen Šmejc a hostující Tlačil. V čase 04:32 se pak již poprvé měnilo skóre. Bečka přihrál podél brankoviště Michalovi Horkému, který před odkrytou bránou nezaváhal – 0:1. A zanedlouho přišel druhý gól. Nešťastně odražený kotouč umístil za záda Šmídla Denis Salnikov – 0:2.

Rychlé dvoubrankové vedení juniorku Varů ještě více nabudilo a mladíků byl plný led. Navíc v 16. minutě přidal další gól Denis Salnikov při hře 4 na 4 – 0:3. Stejným poměrem skončila první třetina.

Ve druhé třetině se obrázek hry příliš nezměnil. Soupeř lépe bruslil a dokázal toho využít. Ve 23. minutě zamkla pětice varských hráčů tu domácí a střelou od modré se znovu prosadil Denis Salnikov – 0:4. Po tomto gólu vystřídal v brance domácích Šmídla Fečo.

Na začátku 25. minuty se dočkali i domácí. Nahození Gombára od modré čáry šikovně tečoval Michael Čejka a překonal Špírka – 1:4. Jenže za pouhých šestnáct vteřin vrátil Varům čtyřbrankový náskok Michael Horký, jenž pohotově uklidil puk do brány po střele Bečky – 1:5.

V polovině utkání si Baník konečně na chvíli vypracoval mírnou převahu, ale tu nevyužil. Do konce druhé třetiny se již skóre neměnilo.

Ve třetí třetině již hosté, vědomi si svého náskoku, nebyli tak důslední a baníkovci se dostávali více do zakončení, ne však do větší příležitosti. Až v 50. minutě ujel Čejka, byl faulován a pískalo se trestné střílení. To ale útočník Baníku neproměnil. Sokolov se neprosadil ani v poslední desetiminutovce, a protože stejně tak „úspěšní“ byli hostující hráči, utkání skončilo výsledkem 1:5 pro karlovarskou juniorku.

Baníku se utkání vůbec nepovedlo. Šanci to odčinit budou mít sokolovští hokejisté již v úterý 29.8., kdy od 18:00 hodin hostí celek Mostu.