Kubinčák V., Rod, Sýkora, Krátký, Alinč, Slavíček, Kohut, Tupý, Ringler, Michail, Vorobjov, Tuček, Pozdnyakov

Kuncl, Přindiš, Šik "C", Michálek, Hohl, Rulík, Beer

Kuběna, Strunz, T. Rohan, Říha "A", Račanský "A", Kašpar, Čejka, Trapl, Šmejc

Michal Jäger, Lukáš Mensator

Odveta proti Mostu Baníku vyšla

Slaný – V posledním přípravném utkání se utkali sokolovští hokejisté ve Slaném s týmem Mostu, který do středních Čech přesídlil. Ve velmi kvalitním utkání nakonec vrátili domácím jednobrankovou prohru z domácího prostředí a zvítězili 1:2 po třetinách 0:1, 1:0 a 0:1.

Baník se v 10.minutě ujal vedení po střele Martina Trapla a po celou 1.třetinu byl aktivnějším celkem. Podobný vývoj měla i druhá perioda, často střílející hosté však domácího gólmana nepřekonali  a na konci 36.minuty vyrovnal domácí Tomáš Rod na 1:1. Ve třetí dvacetiminutovce se hrálo o vítězný gól, obě mužstva měla dostatek šancí, ale hosté byli nakonec šťastnější a zaslouženě vyhráli brankou ze 45.minuty, jejíž autorem byl Adam Rulík.

Další utkání bude soutěžní, Baník začíná ve středu 13.9. od 18.00 hodin na stadionu celku HC Kobra Praha. První domácí mistrovský zápas se pak koná v sobotu 16.9. od 17.30 hodin, kdy sokolovští hostí silný celek HC Stadion Vrchlabí.