Šetka, Volráb, Baránek, Vacek, Oliverius, Faigl, Chmelař, Kopta, Amirov, Chovanec

Přindiš, Kuncl, Šik, Michálek, Hohl, Gombár, Beer, Váňa

Kuběna, Strunz, Rubeš, Kašpar, Račanský, Říha, Čejka, Trapl, Šneberk, Šmejc, Sus, Hauzr

Michal Jäger

V Děčíně Baník neuspěl

Po narychlo smluvené dohodě odcestovali Baníkovci k dalšímu přípravnému utkání do Děčína. V utkání nebyli určitě horší, a dokonce svého soupeře přestříleli, nicméně domácí byli produktivnější a vždy se jim podařilo vstřelit branku v pravou chvíli. Dohromady padlo osm branek, z toho šestv do branky Sokolova. Baník prohrál 6:2 po třetinách 2:1, 2:1 a 2:0.

Hostéze Sokolova se hned po deseti vteřinách hry dostali do vedení, když hned po úvodní buly se puku zmocnil Kuběna, v mezikruží vymyslel nádhernou přihrávku na MartinaStrunze a sokolovští tak velmi brzy otevřeli účet úterního zápasu - 0:1. Jenže v páté minutě už bylo srovnáno. Radim Vacek zužitkoval přihrávku odděčínského matadora Oliveriuse a z prostoru mezi kruhy našel skulinku ve výstroji hostujícího brankáře - 1:1. Na úvod sezóny se i nadále hrál velmi rychlý hokej, oba týmy si vypracovaly několik šancí, ale brankáři na obou stranách byli bezchybní. Až v patnácté minutě se znovu měnil stav.Na pravé straně mezikruží byl faulován domácí útočník Martin Beránek, který poté z nařízeného trestného střílení i s trochou štěstíprostřelil mezi betony Feča - 2:1. Děčínští se tak poprvé dostali do vedení, které si udrželi až do konce první třetiny.

Druhá třetina začala přesilovkou hostů. Petr Přindiš v ní prostřelil Káchu, ale děčínští dokázali uhasit velké nebezpečí, když puk z brankové čáry poslali do bezpečí. Ve čtyřiadvacáté minutě se to už ale hostům povedlo a bylo opět srovnáno. Jiří Šneberk prostrčil puk po Beerově střele za Káchu a začínalo se opět od začátku - 2:2. Ovšem děčínští Medvědi ve dvaatřicáté minutě znovu vedli. Kapitán Michal Oliverius vybídl ke skórování volného Radima Vacka a tenposlal domácí opět do vedení - 3:2.Třináct vteřin před koncem druhé třetiny se domácím podařilo skórovat znovu. Jiří Procházka bekhendovou střelou zmezikruží prostřelil s velikou dávkou štěstíbrankáře Sokolova a puk se došoural do branky - 4:2. Před třetí periodou tak měli domácí Medvědi náskok o dva góly.

Ve 3.třetině hosté zvýšili aktivitu, ale v koncovce byli tentokrát trochu bezradní. Stejně jako v předchozích minutách utkání zbytečně kombinovali, a tak z některých jejich přečíslení nebyla ani střela, ani nahrávka. I děčínští měli příležitost, ale skóre zůstávalo stejné. V 52.minutě měli domácí naopak velké štěstí. Před děčínským gólmanem došlo k velké skrumáži, ale nikdo z hostů si puku nevšiml, aby ho za jeho záda dorazil. V závěru třetí třetiny (již v čase 17.35) se hosté odhodlali ke hře bez brankáře, ale nebyli úspěšní, a naopak střelou do prázdné branky završil svůj hattrick domácí Radim Vacek - 5:2. A protože to je příprava, zkusili hosté riskantní variantu s napadáním ve třech, domácí se ale ubránili a půl minuty před koncem potvrdil jejich vítězství Marek Šetka – 6:2.