SK Trhači Kadaň
  • Jiroušek

Bíma (Pitoňák)

Doubek "C", Radaušer, Kursa, Jiroušek, Kellner, Stangar, Navrátil

Petrov, Hafijanič, Pašek, Hadáček, Kassal, Dimitrov, Stejskal, Bockstefel, Troch, Ouhrabka, Fečo

Trenéři:

Jiří Parkmann, Miroslav Diblík

Junioři mají za sebou první přípravný zápas

Baník úvodní přípravné utkání prohrál na nájezdy

Juniorka Baníku po prvním týdnu na ledě odehrála v sobotu 4. srpna úvodní přípravný zápas v Kadani. Utkání mělo po celých šedesát minut slušné tempo. Rozhodčí nechtěli nechat souboj tradičních rivalů příliš vyhecovat, a tak se poměrně často vylučovalo, nutno dodat, že spravedlivě na obou stranách. Oba týmy si bohatě vyzkoušely hru v početní převaze i oslabení.

Za Baník skórovali Vojtěch Jiroušek a dvakrát Daniel Hafijanič. Domácí Kadaň byla úspěšná rovněž třikrát a tak se trenéři dohodli na samostatných nájezdech. V nich byli úspěšnější domácí.

Baník čeká do začátku září ještě dalších jedenáct přípravných utkání a navíc jednodenní turnaj v Klášterci nad Ohří.