Dne 30.8.2018 proběhlo na stadiónu přátelské utkání mezi týmy HC Baník Sokolov B a HC Old Boys.
Před úvodním vhazováním předalo "Béčko" hráčům Staré gardy basu piv jako poděkování, že se utkání uskutečnilo. Hrálo se podle pravidel staré gardy 3x15 minut čistého času, bez hry do těla a bez střel golfem. Hned od začátku měl zápas velmi slušné tempo a na obou mančaftech bylo vidět, že nechtějí prohrát. Hra se přelévala ze strany na stranu a tak bylo šancí na obou stranách poměrně hodně. První polovinu utkání ovládalo Béčko, když si vybudovali náskok 3:0. Poté se projevily zkušenosti starších a skóre se otočilo na 3:5 z pohledu Béčka. To zabralo a vyrovnalo. Na nájezdy byl úspěšný pouze Filip Hauzr (B-tým) a tak konečné skóre je 6:5 po s.n.

Zajímavostí utkání je, že do něj zasáhly dvě dvojice otců a synů. A to v případě Ladislava a Jakuba Veverka, Petra a Jana Petrova.

Byla to první zkouška pro B-tým, který bude hrát regionální soutěž složenou z týmů z Karlovarského a Plzeňského kraje. Tato soutěž začíná 29.9.2018, kdy Béčko doma přivítá od 11:30 hod. HC Rokycany.