Po heroickém výkonu z Domažlic se hráči B týmu vzhledem k nepříznivým klimatickým podmínkám vraceli domů mezi 1 - 2 hodinou ranní. Což v kombinaci s brzkým začátkem druhého víkendového zápasu bylo jasné, že ani sobota nebude jednoduchá.

Apollo Kaznějovna první pohled nepříliš známý celek z Plzeňska přivezl také v malém počtu několik kvalitních hokejistů. V brance velmi dobře chytajícího Holuba, v obraně exsokolovského Jakuba Ruprechta a v útoku třeba zkušeného Radka Komance, kterého si dříve narozené čtenáři budou pamatovat z jeho působení v druholigových Rokycanech.

Hostující celek naplno využil v první třetině únavu domácích hráčů a rázně vykročil za vítězstvím, když první třetinu vyhrál v poměru 3:0. Zásluhou dvou branek v samotném závěru třetiny. Druhá třetina byla vyrovnaná partie, kdy se domácím zásluhou Petrovav přesilové hře korigovat na 1:4. V závěrečném dějstvím domácím hokejistům nezbývaly už síly na zdramatizování tohoto utkání. A závěrečnou branku na 1:5 zaznamenal agilní Brand. Tři body tak putují do Kaznějova.

Následující program "béčka" v prosinci: 8.12. od 17:00 hodin duel s HC Rebel NejdekNejdkua na domácím ledě 22.12.2018 cca od 17:00 hodin (po skončení veřejného bruslení) s celkem HC Stadion Cheb uzavře B tým kalendářní rok 2018.