SNVVSNP
Góly v přesilovce: 1:2
Počet diváků: 19
  • 10:59 Brand (Samek)
  • 18:09 Sýkora (Samek, Ruprecht)
  • 19:25 Dobrý (Potůček)
  • 33:15 Samek (Sýkora, Ruprecht)
  • 39:46 Petrov J. (Abel, Veverka J.)
  • 50:51 Brand (Sýkora)
Tachov - Cheb 2:12
Trstěnice - Domažlice 5:15
Mar. Lázně - Klatovy "B" 5:13
Rokycany - Nejdek 0:2
Ostrov - Třemošná 8:11

Trenér:

Říha
Soupiska TJ Apollo Kaznějov

Trenér:

Gajdošík

Kaznějov si odváží ze Sokolova zasloužené tři body

Náročný program našeho B týmu se ukázal v plné nahotě, kdy zejména pod vlivem únavy zvítězil zaslouženě zkušenější celek z Kaznějova.

Po heroickém výkonu z Domažlic se hráči B týmu vzhledem k nepříznivým klimatickým podmínkám vraceli domů mezi 1 - 2 hodinou ranní. Což v kombinaci s brzkým začátkem druhého víkendového zápasu bylo jasné, že ani sobota nebude jednoduchá.

Apollo Kaznějovna první pohled nepříliš známý celek z Plzeňska přivezl také v malém počtu několik kvalitních hokejistů. V brance velmi dobře chytajícího Holuba, v obraně exsokolovského Jakuba Ruprechta a v útoku třeba zkušeného Radka Komance, kterého si dříve narozené čtenáři budou pamatovat z jeho působení v druholigových Rokycanech.

Hostující celek naplno využil v první třetině únavu domácích hráčů a rázně vykročil za vítězstvím, když první třetinu vyhrál v poměru 3:0. Zásluhou dvou branek v samotném závěru třetiny. Druhá třetina byla vyrovnaná partie, kdy se domácím zásluhou Petrovav přesilové hře korigovat na 1:4. V závěrečném dějstvím domácím hokejistům nezbývaly už síly na zdramatizování tohoto utkání. A závěrečnou branku na 1:5 zaznamenal agilní Brand. Tři body tak putují do Kaznějova.

Následující program "béčka" v prosinci: 8.12. od 17:00 hodin duel s HC Rebel NejdekNejdkua na domácím ledě 22.12.2018 cca od 17:00 hodin (po skončení veřejného bruslení) s celkem HC Stadion Cheb uzavře B tým kalendářní rok 2018.