B-tým měl před utkáním s Ostrovem dva cíle, konečně protrhnout střeleckou smůlu a připsat si nějaký bodový zisk. Ten kdo přišel v sobotním dopoledni na sokolovský zimní stadion zjistil, že oba cíle se povedlo splnit.

První třetina se domácímu výběru velmi povedla  a domácí celek brzy vedl 2:0. Celou třetinu pak získal v poměru 3:1. Druhá část hry se lépe vyvedla hostům, kteří dokázali srovnat na 3:3. Třetí třetina byla o tom, kdo první vstřelí branku což se povedlo Ostrovu. Poté se již hrálo víceméně na jednu branku, a ačkoliv Sokolov nevyužil hru bez brankáře, po faulu na Salajku dokázal po šikovné teči využít přesilovou hru  a srovnat na 4:4!

Na samostatné nájezdy si domácí celek věřil, což podpořil svým výkonem i brankář Bíma. Rozhodující samostatný nájezd proměnil Filip Hauzr.

Další program sokolovského B týmu je následující: 10.11. naše chlapce čeká výlet do Domažlic, které jsou na čele druhé skupiny. Hraje se od 18:00. Pak následují dvě krajská derby, 18.11. od 15:00 hodin v Mariánských Lázních a poté na domácím ledě v sobotu 24.11., již tradičně od 11:30 hodin, s Farmáři z Trstěnic. Doufejme, že i nadále bude v listopadu pokračovat bodový sběr.