Mráz

Loskot, Škornička, Brytkov, J. Pech "A", M. Pech "A"

L. Kadlec, Bubenščikov, M. Kadlec, Bubla, Peschel, Večeřa "C", J. Šťástka

Béčko pokračuje v úspěšném tažení

B tým si připsal další vítězství za 3 body nad nepříjemným soupeřem, který po celý zápas kousal.

Sobotní dopolední led na zimním stadionu v Sokolově již tradičně patřil rezervě Baníku Sokolov, která přivítala celek Trstěnic. Ačkoli jsou Farmáři v tabulce s jedním bodem, všichni věděli, že je nečeká nic lehkého. Jediný bod Trstěnice uzmuli právě Baníku 3:4 po SN a navíc většina hráčů Trstěnic prošla, ať už v době dřívější, či nedávno minulé Baníkem.

Soupeř řešil první problémy již před utkáním, kdy ještě 20 minut před zápasem nebylo jisté, zda dá dohromady potřebný počet 10+1. To se naštěstí povedlo a utkání mohlo být tak zahájeno.

Hosté se snažili brzkou brankou překvapit domácí hráče, což se jim na pár minut dokonale povedlo. Nicméně dravý kolektiv se nevzdal a ještě do konce první třetiny stav utkání otočil na 2:1. I druhá třetina byla soubojem o každý centimetr ledu a prostřední část hry skončila stejně jako první 2:1 ve prospěch Sokolova. V závěrečném dějství již hostům docházeli fyzické síly a tak domácí hráči mohli postupně navyšovat skóre až na konečný výsledek 7:3! Domácí celek ukázal svou kvalitu v přesilových hrách, když hned tři dokázal gólově využít.

Následující program je velmi náročný. B tým v pátek 30. 11. od 19:30 zajíždí na "horký" led do Domažlic (dohrávka). Hned v sobotu 1. 12. 2018 od 11:30 přivítá na svém hřišti celek Apollo Kaznějov.