Nejdek - Domažlice 9:5
Ostrov - Klatovy "B" 9:7

Sokolov B uspěl i v Třemošné

Sokolov B v posledním kole základní části veze překvapivé tři body z Třemošné.

K poslednímu utkání hráči Sokolova B zajížděli k těžkému soupeři, na led Třemošné. Zdánlivě již nešlo o nic, ale oba soupeře ve společné tabulce dělil pouhý jeden bod. Navíc družstvo Třemošné je složeno převážně z mladých hráčů, co prošli mládežnickým systémem tohoto úspěšného klubu.

Úvod proti bruslivému soupeři vyšel na výbornou po rychlých trefách KellneraHadáčka. První třetina tak skončila úspěšně pro sokolovský celek.

Prostřední část hry se jala ve snižování soupeře což se mu částečně povedlo a stav utkání po 40 minutách byl 2:3. Opět velmi kvalitní výkon předvedl brankář Frček.

Jelikož v poslední třetině žádná branka nepadla výsledek 3:2 znamenal další tři body pro "B" tým Sokolova. Družstvo tak ukázalo vysoký morální kredit a vítězilo i v zápasech, o kterých vědělo, že je tabulkou nikam výše neposunou. V celkové tabulce obou krajů HC Baník Sokolov B obsadil 7. příčku, přičemž o 6. místě Kaznějova rozhodl při stejném počtu bodů pouze lepší vzájemný zápas (1:5).

V tabulce KV kraje HC Baník Sokolov získal po skončení základní části pěkné třetí místo se ziskem 23 bodů. Obrana Sokolova se umístila v počtu obdržených branek na třetím místě, se střílením branek to bylo mírně horší, kdy naše hokejisty v počtu vstřelených branek přestřílel i poslední celek tabulky z Trstěnic.

V play-off, které by mělo být zahájeno za 14 dní čeká Sokolov B známý soupeř HC Čerti Ostrov. Ačkoliv Sokolov má ze základní části lepší vzájemná utkání 5:4 po SN6:4, každý ví, že play-off je jiná soutěž. Termín utkání v Sokolově bude včas oznámeno, mělo by jít s největší pravděpodobností o 16. nebo 17.2. v dopoledních hodinách.